writing-img

bolecine med spanjem

clock-img

30.04.2008, 08:54

clock-img

romy27

pencil-img

132

Pozdravljene,

za mano je ze tretja neprespana noc zaradi bolecin v predelu ledvic;kot da bi imela vnete ledvice..bolecina je konstantna; ko pa vstanem mal poneha..

kaj se je katera srecala s takimi bolecinami, v tem predeluuser posted image

hwala in lp

clock-img

30.04.2008, 09:32

clock-img

2suzika7

pencil-img

79

Ne bi bilo slabo izključiti kakšno vnetje, dokler ni prepozno, saj vemo da z ledvicami ni hec. Prvo ti priporočam, da daš vodo pri zdravniku, za sigurno.
Lahko pa ti samo user posted image kam pritiska. Mene je včasih bolelo, še posebej, ko se je vse not zabasalo, pa se je ta mikin lepo namestil na tisto stran in sem kar nekaj časa rabila, da sem ga stresla od tamuser posted image . Ko smo pa še v redu šli na stran je pa sploh bilo user posted image . Samo nikoli ni trajalo več kot nekaj uric! Jaz bi se šla pokazat. Bolše 100x preveč, kot 1x premalo. Srečno!

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

clock-img

30.04.2008, 09:32

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Lahko, da te bolijo ledvica. Veliko pit... Lahko pa tudi da te boli križ- naj te user posted image malo zmasira... Če pa ne boljše pa k zdravniku...

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

clock-img

30.04.2008, 09:38

clock-img

romy27

pencil-img

132

suzika: ma ce bi bilo vnetje ledvic, bi me verjetno mocno bolelo tudi ko stojim..pa ko vstanem je bolse..torej ni konstantne bolecine..

ja, ce bo to noc spet norisnica bom sla h ginekolguuser posted image

hvala

clock-img

01.05.2008, 15:05

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

No, bolja mogoče za šalo kot zares ampak meni takrat ni bilo nič za smejat... par tednov nazaj (zdaj 33t) sem se ponoči zbudila od groznih bolečin v hrbtu, malo višje od ledvic sicer. Noben položaj ni pomagal, vse me je obupno tiščalo, skratka groza. No, po dveh urah sem pogruntala, da se mi je mala biba prav udobno namestila in pritiskala želodec ob hrbet (vsaj tako se je meni zdelo). Ko sem vstala, si šla narest čaj in nekaj pojedla, je bilo pa dobro. Mogoče trapasto ampak takrat mi res ni bilo jasno zakaj me hrbet boli in ne kaj drugega...

clock-img

01.05.2008, 23:19

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

js bi šla do G, da bi bila pol pomirjena, ker tebe zdaj skrbi, da je kej narobe...no, upam da je bolečina že minilauser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

03.05.2008, 09:56

clock-img

*zoe*

pencil-img

971

Evo, še ena takšna, ki imam že 3 dni iste probleme. Vnetje ledvic nimam, ker sem ravno par dni iz pregleda, ko se mi je to začelo dogajati in so vsi rezultati ok.

Sem v 21t drugače in sem imela morfologijo. Že na tem pregledu mi je g rekla, da nosim ful zadaj in se user posted image  sploh ni in ni hotel pokazati. Sploh ga ni mogla ven zbezat, tako se je zabubil noter vame.

Tako da edina varianta je, da mi res pritiska na ledvico ali na hrbtenico (ali pa kar naoboje). Ko zjutraj vstanem vse bolečine izginejo, pojavijo se pa ponoči proti jutru, ko ima user posted image  žur in se veselo preganja po celem trebuhu levo, desno, gor dol,... noro. Danes je žuriral celi dve uri in meni se je zdelo, da se mi bo zmešalo, da bom mogla zjutraj že ob 6-ih vstat user posted image  No potem se je končno umiril.

Me pa zanima, ali ima še katera podobne izkušnje in kaj narediti. Če ne bo bolje, bom v ponedeljek klicala g. za pregled.

Romy27 a si ti kaj zrihtala?

Izgubljena_ovcka kaj pa ti, a se ti to še dogaja?

clock-img

05.05.2008, 11:13

clock-img

romy27

pencil-img

132

zoe: zaenkrat nisem se nic zrihtala ker imam ginekologa 08.05.2008 pa ga bom vprasala..

najverjetneje otrok pritiska na kaksen del ker takoj ko vstanem je boljeuser posted image  pac bomo malo manj spaleuser posted image

clock-img

05.05.2008, 12:03

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

poskusi s koprivinim čajem. če so ledvice, potem se boš v dveh dneh sčistila, če pa niso pol se bo pa nadaljevalo in ti bo G najbolj znal svetovat.

koprivin čaj skuhaj, seveda nesladkan, in ga spij minimalno 2 litra na dan. veliko boš na WCju, ampak počutila se boš pa odlično, saj kopriva veže strupe iz telesa. poskusi! drgač je pa kopriva tut odličen diuretik, če morda zatekaš.

clock-img

05.05.2008, 14:50

clock-img

*zoe*

pencil-img

971

Inigo hvala za nasvet. Sem prepričana, da niso ledvice, ker takoj ko vstanem bolečine zginejo in tud sedaj sem opazila, da če spim na levem boku je ok, če pa na desnem, me pa pritisno in me začne bolet. Se pa to dogaja že ene 5 dni, tako da če bi bile ledvice, bi bila že panika.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem