cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

burne reakcije

clock-img

28.09.2007, 18:41

clock-img

Anonimen

Moj partner, s katerim sem skupaj 5 let zelo burno reagira na stvari ki mu niso všeč oziroma z drugimi besedami, živčen je. Ima tako delo da je prost samo 3-4 ure na dan in v nedeljo in mislim da to izhaja iz tega.
Kako naj mu pomagam?
Samo ne mi svetovati naj pusti službo, ker je ne bo.

clock-img

28.09.2007, 18:52

clock-img

daddy

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Samo ne mi svetovati naj pusti službo, ker je ne bo.



  3 - 4 ure na dan ?????? To ima dovolj za jest, spočit, seksat, hobi, pogovor, pa še naspi se lahko? Pol je pa res nekakšen turbo - man ....


  Če je to vsaj približno res tako, potem naj seveda ne da pusti službo - zamenja jo naj. Za začetek vsaj to. Če tega ne bo naredil prostovoljno, bo pa zelo kmalu prisilno, ker se ti bo namreč zrušil.
    

clock-img

28.09.2007, 18:55

clock-img

Anonimen

Daddy pod njegov prosti čas sem mislila ko je buden. Torej v to nisem štela spanje.

clock-img

28.09.2007, 18:57

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

tud moj je bil tak.zdaj je pa prišel do tega,da je glih tko vse narjen sam mal kasnej in da je cajt k ga posveti  tamali najdragocenejši..
sam bo mogu dojet ti mu pa mal pomagej kako pa ne vem.

clock-img

28.09.2007, 19:05

clock-img

suzanamai

pencil-img

1215

Tudi moj je imel tako obdobje. kadar je bil iz nočne pa sploh, sva se s tamalim navadila kar po prstih okoli njega hodit.

No potem sem ga pa začela prijazno opozarjati, vsakič ko je burno odreagiral. Enostavno sem mu čisto mirno rekla, da bi to lahko lepše in tiše povedal. Nekje po mesecu dni, se me je zgleda naveličal in sedaj teh burnih reakcij ni več. Mogoče 1x mesečno, pa še takrat ga opozorim. največji hec pa je3, da ga opozarja tudi mali.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

clock-img

28.09.2007, 19:08

clock-img

daddy

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Daddy pod njegov prosti čas sem mislila ko je buden. Torej v to nisem štela spanje.



  V redu, ampak še vedno velja tist drugi del mojega odgovora. In mislim smrtno resno, verjemi. Tud če je še ne vem kako dobra služba in dober zaslužek, vse skupaj ne koristi čisto nič več, ko gre zdravje v franže ( že videno, veš ).
   Glej, s časom velja ravnati podobno kot z denarjem: treba je pač planirat, porazdelit. V bolj starih časih so učili ( sploh ne tako butasto ) pravilo 3 x 8, torej 8 ur dela, 8 ur počitka ( prostega časa ), 8 ur spanja. Zapomni si eno: človeško telo seveda zdrži tudi večje, tudi zelo velike napore. Vendar pa samo kratek čas in - slej ko prej izstavi "račun" za to početje.

clock-img

28.09.2007, 19:09

clock-img

Anonimen

Če sam tega ne bo spoznal, ga ne bo nobeden prepričal. Moj je bil tud po 17 ur v službi, pa sem ga opozarjala na to, da tako že zaradi sebe ne more delati večno. In prišlo je tako daleč, da je v spanju začel govoriti,da tega pa tega avta zdaj ni, pa unga druzga mora zdej preparkirati...delo z avti, logistika...

In ko je prišlo do izgorelosti, je enostavno ostal dalj časa doma na bolniški. In razmislil vse mogoče. In stvar je bila urejena.user posted image Spoznanje je doživel in ga začel uresničevati.user posted image

clock-img

28.09.2007, 20:36

clock-img

cukr07

pencil-img

1393

Pomojem se morata o vsej zadevi temeljito pogovorit, drugače bo to slej ko prej začelo vplivat tudi na vajin odnos. Mogoče bo pa potem sam ugotovil, da ga služba preveč obremenjuje in bo sam pomislil, na to da bi jo zamenjal.

clock-img

28.09.2007, 20:54

clock-img

Anonimen

Ga razumem, da je živčen, ker sem jaz tud. Trenutno sicer na porodniški, sicer pa ravno tako moj prosti čas ni že leta in leta omembe vreden. Če si lahko privošči finančno, naj menja službo. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem