writing-img

hruška alergija?

clock-img

21.05.2009, 08:21

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Pri 5 mesecih sem dala malčku hruško (gh smo začeli uvajat pri 4,5) in je v slabi uri pokakal vse ven, neprebavljeno, zelen, sluzat , smrdeč kakec. Čez nekaj dni sem spet poskusila in enako (isto je s kuhano ali surovo hruško). Potem sem nehala, povedala pediatrinji in nam je rekla, da je najbrž alergičen, ker so lahko tiste pikice v hruški alergeneuser posted image . Ok, vse lepo in prav, jaz malemu več ne dajem hruške, me pa zanima kdaj se lahko taka hrana spet poskusi, čez koliko časa? Na teste nas ni poslala, to pa sem pozabila vprašatuser posted image

clock-img

21.05.2009, 13:30

clock-img

dejzi

pencil-img

392

Jaz bi počakala par mesecev in nato spet poizkusila, glede na to, da je samo kakal in ni bilo hujšega.

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

clock-img

21.05.2009, 13:46

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Pri naši pupi so težave po hruški izginile šele pred kratkim (stara je 17 mesecev). Vsakič, ko je pojedla hruško, je 1x ali 2x odvajala tekoče, neprebavljeno,... blato. Izvidi krvi alergije niso pokazali, ji pa do pred kratkim hruške enostavno nismo dajali. Takšna reakcija pri otroku je lahko posledica dejstva, da je hruška precej težka za prebavo. Ne gre nujno za alergijo, je pa smiselno se temu sadežu v tem primeru izogibati.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem