cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kalliste

clock-img

25.01.2009, 21:03

clock-img

goričanka

pencil-img

27

živjo, je katera bila v Domžalah v firmi kalliste na 4D?

zdi se mi sumljivo ker v Postojni so mi odgovorili da je vse ful sem v 28. tednu, in iz Septuma pa nisem dobila odgovora, iz Kalliste so me pa poklicali že isti dan.

clock-img

25.01.2009, 21:19

clock-img

Anonimen

zdi se mi sumljivo ker v Postojni so mi odgovorili da je vse ful sem v 28. tednu,



Mal si zmedeno napisala... tako da ne razumem ravno kaj si hotela povedat.

Lahko pa ti povem, da sem že bila v Kalliste v Domžalah in so full v redu. Je pa vse pri njih samoplačniško (včasih so bili na koncesijo) in se zato malo bolj zavzamejo za paciente. Nisem pa bila na 4D UZ, ampak na UZ pregledu na začetku nosečnosti. Ginekologinja si je vzela čas, vse pregledala, pokomentirala in mi na koncu dala sliko. Z moje strani same pohvale.

clock-img

25.01.2009, 21:34

clock-img

goričanka

pencil-img

27

Sorry sem hitela. Sem v 28.tednu in sem se hotela naročiti na samoplačniški 4D.
Prvo sem se naročila prek maila v Postojno in so mi odgovorili da imajo vse ful in naj poskusim kje drugje. Potem sem probala pri Sepum in mi niso še odgovorili na mail, iz Kalliste pa sem dobila datum še isti dan ko sem poslala mail. Tako da grem tja v petek. Zdelo pa se mi je sumljivo glede na to da je drugot vse ful. Upam da sem bila bolj razumljiva. Si me pa pomirila
user posted image  Hvala

clock-img

25.01.2009, 21:50

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

jaz sem šla tudi v kalliste.Priporočam,takoj na vrsti,prijazniuser posted image

clock-img

29.01.2009, 02:20

clock-img

NancyF

pencil-img

95

Zdravnica Šelih (ordinacija Kalliste) naročijo ponavadi isti dan oz. takoj neslednje dni, ona ima privat, zato gre vse tako hitro. Jaz sem bila pri njej na 3D. Meni se je zdelo naravnost super, posnela mi je tudi vse na CD, zraven pa naredila tudi podrobno morfologijo. PRIPOROČAM!

clock-img

04.11.2021, 18:19

clock-img

Tincy123

pencil-img

2

Slaba izkušnja.

Tja sem šla na navaden pregled ugotavljanja nosečnosti z ultrazvokom. Pregled je trajal cca 20min, ugotovili niso nič.

Za pregled sem odštela 125EUR (!). Direktorica mi zneska ni znala pojasniti, me je grdo odslovila in rekla da glede na to da sem prejšnje leto plačala po ceniku 60Eur, da so mi očitno nekaj podarili zraven in da sem lahko srečna. Želela sem samo ugotoviti ali sem noseča ali ne.

Jaz vam pregled tam vsekakor toplo odsvetujem.

lp

clock-img

06.06.2023, 12:39

clock-img

Čvekačica

pencil-img

97

Še jaz dodajam bolj aktualno mnenje: so hitro odzivni in prijazni. So pa tudi meni računali kar neke dodatne stroške vedno, zato sem se odločila, da ne hodim več k njim.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem