cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj nehati s KT?!!?

clock-img

09.02.2006, 13:38

clock-img

Anonimen

Razmišljava, da bi nehala jemati KT. Sem pa ravno na pol škatlice (pol sem jih že "pozobala", pol jih še imam)..

Ali mislite, da je pametno, če kar takoj neham jemati, al je potrebno počakati do konca škatlice??

clock-img

09.02.2006, 13:44

clock-img

nInAzWeRiNa

pencil-img

637

user posted image ne vem ampak pomoje se ti lah ciklus zbrkla..a je možno??jst bi dokončala škatlco...

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10

clock-img

09.02.2006, 14:14

clock-img

Ocenia

pencil-img

103

Pojej škatlico do konca, potem pa naj bi morala biti vsaj tri mesece brez KT. Takoj začni jemati še folno kislino.

LP

clock-img

09.02.2006, 14:28

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Nujno pojej to tablico do konca, drugače boš takoj spet dobila M.Potem pa svojega G čimprej prosi za ultrazvok, da se prepričaš, da je vse OK.Sama sem bila tri mesece brez KT, potem šele šla na ultrazvok, zdaj pa čakam na operacijo, ker ultrazvok ni bil OK.Se mi je ful zavleklo ker sem čakala.
Sej te nočem strašit, ampak zihr je zihr, da ne boš čakala brez potrebe.

Pozdravček!

clock-img

09.02.2006, 14:29

clock-img

Anonimen

če se prav spomnem, se tej folni kislini reče TIFOL.. a se dobi na recept ali ne??

clock-img

09.02.2006, 14:32

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Ne, Tifol kupiš sama v lekarni, pride pa cca. 700SIT.
Tudi sama sem ga jedla...pa potem ugotovila, da sm ga zastonj.

clock-img

09.02.2006, 15:08

clock-img

Grizo

pencil-img

263

Luna06, zakaj pravis, da is ga zastonj jedla? Jaz sem tablete folne (Tifol) ravno danes nabavila in ze 2 pojedla.

clock-img

09.02.2006, 15:19

clock-img

Sulfinija

pencil-img

5993

Ne jaz ti priporočam,da poješ škatlico tabletk do konca,ker si boš drugače cel ciklus zmešala.In pol začni jemat Folic plus v lekarni brez recepta je boljši kot Tifol in vsebuje več vitaminov je pa nekoliko dražji no ne smem pozabiti povedati.
Punce naj mi nekdo pove tri mesece ne jemti KT in pol se lahko zanosi?Jaz jih bom jedla do 12.03 in pol takoj šla v postopek IVF in sem tudi zaščitena?Pol pomojem to tkole ne škodi,ker drugače tole nam na tak način delali.Ti pa kar pogumno,jaz ti želim,da čimprej zagledaš user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

clock-img

09.02.2006, 21:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

To škatlico le pojej dop konca - da ne mrdaš ciklusa. Potem pa lahko takoj začneš delat na user posted image , ni treba čakat 3 mesece. Jaz sem prvič tudi tako zanosila in sta me tako sestra, kot G pomirila, da otroku to prav nič ne škodi. Nenazadnje je sestava tablet bistveno drugačna kot npr. pred 20 in 30 leti.
Kar pa se tiče folne kisline - v času moje 1. in 2. nosečnosti je sploh niso forsirali za jest, pa je z otrokoma vse vredu. V 3. pa sem tablete jedla, a šele, ko sem tudi od G. imela potrdilo, da sem res user posted image . Jaz jih pred zanositvijo ne bi jemala. Kaj pa, če npr. 2,3 ali pa celo 6 mesecev še ne boš zanosila - jih boš zastonj jedla. user posted image
Pa upam, da nam prihodnji mesec že sporočiš, da si srečka user posted image . Držim pesti, da čimprej ugledaš plusek. user posted image

clock-img

10.02.2006, 09:31

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Grizo!
Torej, prenehala sem s KT in začela jesti Tifol, po treh mesecih, je moja G ugovotila, da moram prej na operacijo, katere čakalna doba je 3-4 mesece.
Ta operacija (operacija pregrade) je danes zelo pogosta.
Zato svetujem vsaki, naj gre takoj po prenehanju jemanja KT najprej na ultrazvok, in potem, če je vse OK, začne jesti Tifol.Potem se ravno izide, tri mesece brez KT in jemanje Tifola.Sama sem tri mesece jedla Tifol, bila 5 mesecev brez KT, zdaj spet jem KT in po operaciji začnem jesti Tifol.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem