writing-img

kengerujček?

clock-img

06.12.2004, 20:26

clock-img

total

pencil-img

4453

Kdaj se lahko otroka nosi v kenerujčku? Moj pikec bo kmalu dopolnil 3 mesece in je že zelo rad pokonci in tudi meni bi bilo lažje,saj je že fajn težak.

Lp:bravo:

clock-img

06.12.2004, 20:48

clock-img

Bela

pencil-img

731

Mi smo našega :duda: stavili v kengurujček od tretjega meseca dalje...a za moj križ je bil hud napor.
Priporočajo nekje okoli tretjega a mislim da delajo tudi takšne, da je notri lahko od rojstva, čeprav se mi ne zdi nič kaj dobro.

lp:rozica:

clock-img

06.12.2004, 21:20

clock-img

mami Lea

pencil-img

244

Jaz ti bolj kot kangurujčka priporočam trak za nošenje otroka.
Več o tem si lahko prebereš v moji temi z naslovom
Trak za nošenje otroka

(http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=20044&msg=155614&idk=100)

Je veliko boljši kot kengurujček in štorklja.
Lp. Lea

clock-img

07.12.2004, 06:41

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Midva sva si pred kratkim sposodila kengurujčka - še dobro, da ga nismo kupili, ker ko sva dala najinega 4-mesečnika not, je bil čisto sključen in nesrečen. Pa sva popravljala tiste trakce, pa ni nič pomagalo...v glavnem, nama se ni zdelo vredu. Sva se odločila, da bova poskusila spet čez kak mesec, sicer pa sva zdaj nabavila en ful dober planinski nahrbtnik za nošenje otroka in bova počakala z nošenjem do pomladi, ko bo že lahko sedel v njem.

clock-img

07.12.2004, 21:09

clock-img

kati

pencil-img

42

Jaz sem si tudi sposodila kengoruja in sem našega :duda: dala v njega samo enkrat in to pri štirih mesecih. Nikoli več ga nisem dala ker je meni skoraj križ ven vtrgalo in sem si ga celo pot še z rokami gor držala, da sem ga sploh lahko nosla.
Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem