writing-img

RE: avgust 2005

clock-img

01.02.2008, 10:19

clock-img

Pikaču

pencil-img

252

Nehite tko čvekat, vas sploh ne dohajam.user posted image user posted image user posted image

Hvala bogu, da je petek, ampak mam pa danes in jutri dopoldne faks, tko da upam, da mi čimhitreje minejo te urce in da grem domov. Moram iti še po nečakinjo in jo zapeljati v glazbeno šolo, pa domov k možeku (mu je piva zmanjkal user posted image user posted image user posted image ), pa je reku če ga prinesem.
Sem mu rekla, da naj gresta malo ven na zrak, če nima tamala vročine, da v komot. Jima bo pasalo, pa še reku je da ga skuz komandira, da hoče risanke gledat. Včeri sem ji še smrkce naštimala in je čist navdušena.

clock-img

02.02.2008, 15:03

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Zoya, ful lepe slikice! Kar dobim malo želje ...

Koliko je bil Matic sploh velik in težak ob porodu?

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

02.02.2008, 16:28

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Tina,  Matic je bil 51 cm velik in težak 3260g, obseg glavice 35cm. Se mi še vedno zdi ful drobižek, Žiga je imel dobre pol kile več ob rojstvu, pa glavico tudi večjo (37).

Čakam obiske, tako, da se kar poslavljam.


clock-img

04.02.2008, 08:36

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Jutro še tukaj,

zoya, pa Matic ni tak drobižek, čist orgn dečko user posted image . Me pa veseli, da lepo spite in se pedenate.

Drugače nič novega, smo malo pustovali, tako da smo šli v maškare oblečeni v BTC v nabavo. Očka seveda ni bil maškara. Me je pa presenetilo, da sva bile v Mullerju in Sparu skor edine maškarce, me je bilo kar malo user posted image . V Tušu je bilo pa malo več mask in talali so krofe.

Slike si lahko ogledate na grupnem čveku.

clock-img

05.02.2008, 21:11

clock-img

natasaxy

pencil-img

522

Hojla, napisala sem res cel roman, pa mi je neki računalnik šteknu, mislm.

Kako smo kaj šemeuser posted image . Ste bile kaj našemljene danes.

Mi nismo bili nič, ker so me včeraj iz vrtca klicali, da ima Gašper vročino - 39. Je bil pa sicer zelo živahen, samo prehlajen (nos ima zamašen in malo kašlja). Prideva domov in je bil do večera kar o.k. Sem bila odločena, da ga zjutraj peljem k zdravniku. Ob 6 - ih se je zbudil in hotel it v vrtec, ker me je že včeraj zjutraj spraševal "mami a se bova danes v žabico oblekla". Sem mu povedala, da bo doma, da ne gre v vrtec in jok, nisem mogla verjet kako si je želel it v vrtec, pa da bo maškara (dobro da smo bili vsaj v soboto malo oblečeni, ko smo šli gledat sprevod dopoldne).

Zjutraj ni imel skoraj nič vročine, malo nad 37 in potem sem šla jaz v službo, Gašperj pa je doma pri atu in mami ostal. Na sumu imam, da bo druga petka prišla ven, ker ima malo bolj napeto tam in lahko da mu je zato odpornost padla in ima tako čudno vročino. Kakih 14 dni nazaj je imel isto eno popoldne 37,5 vročine, takrat mu je prva petka ven prilezla, poj je blo pa o.k. Bomo videli kako bo zjutraj.

V službi nič novega,...osebni razgovor je bil za en user posted image , pogodbo imam podaljšano za pol let in tukaj direktor nekaj muti in bluzi, tko da bo treba do poletja kaj drugega poiskat. Imela sem v planu tudi porodniško, vendar ni šans, morta bit dva za to,...no če bomo mi čakali na mojo stalno službo, bomo kar pri enem ostali,...:(

Zoja kako pa kaj pri vas? Je Matic priden. Nisem toliko spremljala, upam da je priden, da ponoči da mamici kaj spati. Predvsem želim, da se spočiješ in da uživaš na porodniški, meni je bil to najlepši čas (pa čeprav takrat sploh ni bila moja prava porodniška, sem bila še iskalka zaposlitve oz. ne več "študentka" s statusom), pa kljub temu če nazaj pogledam, sem skoraj veča zaslužila preko študen. servisa kot pa imam sedaj plačouser posted image

Zdej pa pošljem tole, da me spet ven ne vrže,...

clock-img

05.02.2008, 21:16

clock-img

natasaxy

pencil-img

522

Pa mi je uspelo napisat.

Uživejte v maškarah, če seveda še kaj boste in se tipkamo, ko bo kaj čas. Mogoče kakšo minutko na šihtu najdem.

Aja še to sem hotela rečt, da je blo na plesnih danes toliko maškar, 70% punčk pa seveda princeska, pa princeska, pa dobra vila, aja pa princeska, pa metuljček, klovni so verjetno že kar iz mode, kakšna čarovnica se najde, pa mucek,...(jaz sem bila pa dobra čarovnica, samo s klobukom na glavi, metlo sem pa baje pozabila).

Uživejte,...in en pustni pozdrav!

clock-img

05.02.2008, 21:20

clock-img

violinski

pencil-img

960

Natasaxy, tudi vam se je pripetilo kot nam lani, ko je Lana ravno na pusta zbolela in morala ostati doma. K sreči sem letos lahko 'ponovila' masko, ker ji je bila lani še malo prevelika.

Zdaj te pa lepo in nujno prosim, da mi pošlješ svoj e-mail na ZS!!!!

clock-img

06.02.2008, 12:41

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

natasaxa tole je pa smola, samo pa ni bil tok bolan, da bi pozabil maškarce user posted image  faca!

Kako so klovni iz mode, Demi je hotla bit klovn in je tudi bila.


Ery pogrešamo te!!!

clock-img

07.02.2008, 20:05

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

ERYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clock-img

09.02.2008, 21:49

clock-img

ery

pencil-img

1675

Ojla punce...
Joj, ve me pa pogrešate... Ampak, res dooolgose nisem oglasila, ker enostavno nisem šla nič na net oz.sem postavila na RR le eno vprašanje.
kaj naj rečem... V službi delam 100 na uro, zato ker nameravam v roku dveh mesecev na bolniško, ker imam naše šefice dovolj in sem samo živčna v službi.
Kar se pa mene tiče, mi je ob jutrih še vedno slabo, UZ pa kaže dobro.. Vedno znova čakam ta UZ..user posted image , da vidim našo pikico.

Nika je po starem, živahna... za pusta je bila piščančkek, ob priložnosti naložim slike.

Joj Zoya, res z zanudo, ampak vseeno.. ČESTITAM TI ZA ŠE ENGA FANTKA!!! user posted image  Super, res.. Ali je kaj naporno?


No toliko sem se od doma oglasila, ker je še to vprašanje, če bo delal moj računalnik...

Mejte se , pa brez skrbi.. Z mano je vse ok...

papa

_____________________________



clock-img

10.02.2008, 15:50

clock-img

nanka

pencil-img

3998

Ery, lepo da si se javila in da je s tabo vse OK. Si v službi že povedala in kakšna je bila reakcija?

Ste vse na sončku? Midve sva kar notri, sva bili včeraj malo zunaj, pa si je Zoja učka prehladila in ima gnojnega. Tako da danes ne upam ven, ker pri nas kar piha.

clock-img

10.02.2008, 17:03

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Ery hvala za čestitke. Zaenkrat mi ni naporno, me pa vsi svarijo, da še bo user posted image , kar verjamem.

Nanka tudi pri nas si je Žiga napihal učke in je imel eno prehlajeno. Tale sonček kar malo vara, saj ko zapiha, je precej hladno. No mi smo vseeno danes šli malo ven, pa je prav pasalo.


clock-img

10.02.2008, 18:43

clock-img

ery

pencil-img

1675

Hey...

Nanka, v službi sem povedala takoj po tistem pregledu januarja, ko je bilo še kao kritično. In sem šla ravnateljici povedat, da sem noseča, da pa bi mogla biti biti uradno na bolniški, ampak pač delam... Sem mislila, da bo kaj vzpodbudnega rekla, a veš kaj je rekla... No kdaj imaš pa rok? Aha, no sej če boš pa kake napake delala in če boš površna, te bom pa jaz dala na bolniško. Mislim, a po tem lahko rečeš, da je človeška??

Skratka, sem si mislila, ti me pa že ne boš poslala na bolniško, grem raje sama. Rekla sem pa, da grem lahko takoj na bolniško, pa naj delajo sami, potem pa: Neeee.. ah, škoda besed....

No toliko, zdej pa grem pripravit za jutri.... spet na šiht.... user posted image

papa, ery

_____________________________



clock-img

11.02.2008, 21:47

clock-img

Pikaču

pencil-img

252

Ery, me veseli, da si v redu in da si se javila.

Sem po dolgem času malo na RR, da vidim, kaj je novega, pa sploh do čveka nisem prišla. Bom jutri nadaljevala, ker me oke preveč matrajo.

Lahko nočko vsem.

clock-img

13.02.2008, 10:56

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Ery, tale odnos je pa too much...res rabiš drugo službo...

clock-img

14.02.2008, 12:44

clock-img

Pikaču

pencil-img

252

Punce,

vsem želim veliko veliko ljubezni, spoštovanja, medsebojnega razumevanja v krogu vaših ljubkih družinic. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo preživite današnji dan, čeprav sej sploh ni nič posebnega. Jaz sem kupila eno šatuljico v obliki srca za malčico, za user posted image pa eno njegovo najljubšo čokolado. Pa na tortico bomo šli.

clock-img

18.02.2008, 19:59

clock-img

Pikaču

pencil-img

252

Mi se počasi odpravljamo spat, gledamo risanke in pijemo čebelico majo - jagodo. Sama se moram potem še učiti in delati nalogo.

Lahko nočko.

clock-img

18.02.2008, 22:40

clock-img

Kety

pencil-img

1134

Oj!¨

Moj mail ne dela, tko, da sploh ne vem o čem čvekate in koliko sem zamudila. Upam, da vas uspem kmalu kaj brat! Nazadnje sem vas brala v petek!?!?

clock-img

19.02.2008, 21:24

clock-img

violinski

pencil-img

960

Kety, imamo ene par bolančkov, zato je pogovor bolj tako user posted image .

Imaš kak drug mail? Piši mi na mojega s katerega drugega, da vidim, če ga lahko vključim.

clock-img

20.02.2008, 10:45

clock-img

Kety

pencil-img

1134

Joj, Vijolinski, imam polno mailov, pa sploh ne vem, kakšna so gesla, ker jih nisem že 100 let uporabljala. Bom počakala, da dragi zrihta računalnik, namreč mu je crknil server.

Sem pa včeri pomotoma klivala Tio, tko, da mi je na kratko povedala kaj se dogaja pri vas. Upam, da bo Lana kmalu zdrava. No, še dobr, da se kdaj zmotim pri klicanju...

LP vsem.

clock-img

12.03.2008, 13:07

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

nas predstavim više in povem, da smo na zasebnem čvekanju

clock-img

28.03.2008, 20:27

clock-img

violinski

pencil-img

960

Premikam. Avgustovke 2005, poiščite nas na e-poštnih naslovih.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem