writing-img

RE: Rabim vaše nasvete

clock-img

17.07.2007, 14:10

clock-img

bekyca

pencil-img

143

Mišek, če je bil to "napad" na moj post, potem te lepo prosim, da tudi ti malo čitaš s čim se strinjam in s čim ne.

....da bi šla težit po 6 mesecih k svojemu G, mi še na pamet ne pride, če gre katera po nasvet, pa mislim da s tem ni prav nič narobe. Samoplačniško pa menda lahko grem kamorkoli mi paše, pa če tudi po 6 mesecih, če sumim, da bi lahko bilo kaj narobe. Bolje prej, kot nikoli. Če veš na čem si, vsaj veš kaj pričakovati in si bolj miren.

Pa dajte no punce, pa ne bomo se zdaj tukaj kregale user posted image  norice. Uživajte raje v poletju.


Vam privoščim, da čim prej zagledate user posted image

_____________________________


clock-img

17.07.2007, 14:12

clock-img

pinkec

pencil-img

88

Jaz se kr strinjam s tabo in za sebe vem, da, če bi bila mlajša, mislim, da se tudi po enem letu še ne bi naročala v ambulanti, razen, če bi že moja g ugotovila, da je kaj narobe. user posted image   

clock-img

17.07.2007, 14:22

clock-img

pinkec

pencil-img

88

PS: Moj post se je nanašal na post od MIŠEK13. user posted image

clock-img

17.07.2007, 16:44

clock-img

Anonimen

bekyca moj post se ni nanašal na tvoj, sja nisi nič napisala, zato ne vem zakaj touser posted image .
pa ne se čutit tak ogroženeuser posted image , še najmanj pa napadene, ker res nočem nobene napast, temveč le pomat z dobrim nasvetom, ki pravi, da ni dobro prehitro začet s raznimi pregledi in fizičnimi posegi v maternico oz rodila. Mogoče malo bolj oštre besede, smao dejansko ne razumem kako je nekdo lahko tak neučakan, kako mu pomeni en mesec celo večnost, saj če se bo tako nadaljevalo bo katera še re spristala na kaki psihiatriji,poleg teg aje kar nekaj takih, ki očitno bolj vejo kot G (pa ne mislim nobene poimensko, da ne bo spet kaj narobe).
Relaks punce, s tako neučakanostjo se vidi da niste sproščene. Naredite raje najprej neki zase in za partner

povedala sme razloge zakaj ne, tak da jih sprejmite ali ne. Jaz prepovedat ne morem nobeni, niti ni moj namen, daleč od tega. Odločitev bo vedno vaša, saj itak vsak s svojim zdravjem razpolaga.


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 17.7.2007 16:48:09 >

clock-img

17.07.2007, 22:09

clock-img

Anonimen

Mišek13,se strinjam s teboj!!!Imam vse to za seboj in vem o čem govoriš:Punce,ne bodite prizadete!In to so dobri nasveti od nekoga,ki ve o čem govori.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem