writing-img

RE: vročina 39,7C

clock-img

20.11.2007, 18:44

clock-img

žarnica

pencil-img

706

evo naju od zdravnika,ima angino in je dobila Ospen za 10 dniuser posted image

clock-img

20.11.2007, 18:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

veš glede brisa, pri nam ga tudi ne jemljejo(žrela), al pa mi v bolnici(pač-bris biločesa), dokler traja zdravljenje z antibiotiki, ker se med zdravljenjem ne pokažejo pravilni razultati(ponavadi so res brisi negativni)!



Sem bila z otrokom pri zdravniku. Ja, naj bi antibiotik prijel v 48 urah, čeprav je rekla, da tale Amoksiklav, ki ga ima sedaj moj otrok, lahko pozneje prime. Tako da se spet nič ne ve. Bris mu bodo pa vzeli dva dni po končani terapiji, ker vmes se res ne bi nič videlo. Da se bo videlo, če je do konca pozdravljeno.

Tako da lahko, da je imel otrok 4-krat antibiotik brez potrebe. Od zdaj najprej bom kar rekla, naj mu bris vzamejo. Sicer bo to izgledalo kot mesarsko klanje, ampak vseeno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem