writing-img

RE: vzeti flaško pri 1,5 starem otroku

clock-img

22.11.2007, 20:40

clock-img

ZALA ADL

pencil-img

116

Moj tamali se je pri 1 letu odločil, da ne bo imel več flaške (enostavno jo je začel zavračat in ni nič spil iz nje). Tudi prej ni bil ravno ljubitelj pitja samega mleka. Tako smo se navadili, da je imel pri večerji recimo kaj mlečnega,ali pa zraven šalco mleka in ga je zraven počasi pil. Zjutraj pa od odhoda v vrtec nič ne pije ali je, ker imajo tako zajtrk tam. Glede na to, da je zdrav in da mu nič ne manjka, bi rekla, da je bilo tako čist ok.
Tako bo tud tvoja tamala po mojem dobila čist dost vitaminov in vsega,če to flašo poskušite vsaj malo nadomestit na kak drug način.



enako

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem