writing-img

RE: Junijke 2007 (2.del)

  
clock-img

29.11.2007, 16:32

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

No, da se vam bolj posvetim...

Ronja, jaz tudi nevem, o kakih znakih to govorišuser posted image  Telovadbe tut ne poznam take. Brez pleničke je pa po previjanju, med kopanjem- ga dlje časa pustim na previjalni in se hecava in ful uživa.

Mentos... Ne se toliko ukvarjat s tem, koliko otroček poje... Res, škoda živcev- če ni lačna, ne bo jedla, ti se boš sekirala... Jaka tudi je včasih na 6 ur, kakor mu paše. Če ni lačna ponoči, je ne zbujaj, bo že povedala, kdaj bo lačna. Saj nista pod težo, da bi morale toliko pazit. Pa ne se primerjat z drugimi, vsak je svoje bitje in rabi, kolikor rabi. Saj ti bo sama povedala. Če pljuva cucelj, ni lačna in tut pri nas ne je. Zvečer mi je blo hecno, da je pojedel samo 20ml dodatka (ponavadi 130), spal je pa vseeno celo nočuser posted image  Jaz sem mnenja, da nam sami povedo, kaj, kdaj in koliko potrebujejo.

Drugače pa Jaka zdaj lepo leži... Dobila sem Calgel- zvečer mu bom namazala. Da bomo vsaj ponoči spali. A potem je tale nosek povezan z zobki? Ker ima ful zamašenega, mu skos pucam z uno cevko in mu gre res veliko ven. Pa malo višjo temperaturo ima- zdej pa nevem, a je to normalno? Če je, potem grem najbrž lahko jutri z vami na kavo- al raje neuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

29.11.2007, 16:36

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

IZVIRNO SPOROČILO: Padme

Sej ga nisem imela namena že zdej dat noter, k sploh še ne sedi. Jst ga niti še v stoplček za hranjenje ne upam dati, zaradi "posedanja" hrbtenice. Pa koker vem ga moraš po kakšni uri za nekaj časa ven vzet.? Drugač pa glede mraza in ozeblin, gledam sosedo, ki ima 9 mesecev staro punčko pa vsak dan letita na Križno, cca. 30 minut hoje. Pravi, da če je tako sončno in + , okrog 12ih, jo zadeka v pajaca s šalom čez usta in mala ful uživa....



Saj vem. Mi je pa tri mesece nazaj mož povedal, koga je videl v hribih z otrokom v nahrbtniku. Jih poznam in vem, da otrok takrat ni imel več kot 5 mesecev. Hoje tja gor je pa cca uro in pol. user posted image  Sicer pa vsak po svoje. Vsak ve, kaj je za njegovega otroka dobro.

Glede ozeblin, pa jih v pol ure ne bo dobila v takih razmerah kot praviš. Tako, da user posted image .

clock-img

29.11.2007, 16:39

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

IZVIRNO SPOROČILO: us

živjo!
mam eno temo malce za  vmes.
zanima  me , če  imate  zvečer  kakšno  posebno  rutino  za  spat.
midve z  malo  sva  se  ob  18. 30 umile,  ob  19  podojile  in  spat.
sedaj  pa  mi  je  patronažna  rekla  naj  jo  dajem  malce  kasneje  spat - okol 22-ih, ker  se  mi  mala  kar  naprej  zbuja in  bo  tako  dobila  še  en  dodaten  obrok.
če  po  pravici  povem  sem  jaz  ob  22ih že  tako  zmatrana, da  se  mi  ne  bo  dal  še  miškice  kopat  itd.
lp,



Se strinjam s predhodnicami. Meni se vajin ritem zdi čisto ok. Mi imamo tudi tako in se tudi sedaj bolj pogosto zbuja. Pač rabi hrano. Otrok raste. Enako je bilo pri starejši hčerki.
Pri nas dobi pred spanjem mlečno kašico od Milupe. Tisto, ki se meša z vodo. Ravno danes sem mu jih spet kupila v Műllerju: gres ter eno za lahko noč z žitaricami in banano. Obe sta brez glutena za +4 mes. Poje cca 120-140 ml po žlici in potem še pri meni popije ali pa še 100-130 ml Novalaca.

clock-img

29.11.2007, 16:40

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

IZVIRNO SPOROČILO: nogica

No jaz še tole napišem in potem grem tud jaz pod kovter.

VSE KI KUPUJETE ČAJE 1001 CVET: Zbiram ean kode čajev 1001 cvet (nagradna igra user posted image ) pa jih ne potrebujete se močno priporočam user posted image user posted image user posted image . Sta mi lansko leto poslale nikica in kati če se ne motim. No mislite name user posted image Hvala

NOČKo tudi od mene



Do kdaj to rabiš?

clock-img

29.11.2007, 16:41

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

IZVIRNO SPOROČILO: Kati81

Ma sej če se povabimo k N&B ne bomo rabli niti dva evra, nam bo že kavo skuhala, drgač pa ena prnese posodo, druga kavo, tretja, vodo, četrta mleko,....



Ne rabte nč nosit, kljub temu, da greste na Gorenjsko. Ve sam sebe pa škrate pripeljite.

clock-img

29.11.2007, 16:45

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

IZVIRNO SPOROČILO: Padme

N & B a vaš Jaka že tako lepo sedi? Bravo Jaka user posted image user posted image user posted image . Mi bi tudi imeli stajico, pa je nimam kam postavituser posted image .



Jaka na vsak način hoče sedet. Ima določeno pozo in mu ni problem sedet brez opore. Nima pa še razviteka prestreznega refleksa in če se premakne mm levo ali desno se skotali kot gospod Majavko. user posted image  Ravno iz tega razloga sem mu postavila stajco. Če se že zvrne, da se ne daleč. Na tleh ga moram obložit kot medveda v brlogu in potem cvili, ker je omejen, na kavču ga ne morem pustit, ker se mi lahko zvrne na kljunček in naredi naprej preval na tla...tako, da je stajca kar idealna.

Pa še dober koš za igrače je. Zvečer samo noter zmečeš user posted image

clock-img

29.11.2007, 16:46

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

user posted image

Punce, saj vem, da vas skoraj ne pustim do besede, ampak lahko pišete... user posted image

clock-img

29.11.2007, 17:01

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

no Kevin je že buden in je v stajici, danes skoraj nič ni spaluser posted image
user posted image

clock-img

29.11.2007, 17:03

clock-img

us

pencil-img

41

hvala punce. bo Gabi  dons  kašico  večerjala  pa  bomo  vidl.
čau

clock-img

29.11.2007, 17:10

clock-img

ŠpelaP

pencil-img

1180

Pa še malo naših utrinkov!

Tim - na zaključni prireditvi vrtca, ko je bil star 1,5 leta
user posted image

Sara - na Timovi gavdi (žuru) za roj. dan v ponedeljek
user posted image

Tim in Sara ob torti
user posted image

Tim piha 4 svečke
user posted image





clock-img

29.11.2007, 17:12

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

lušna stauser posted image

clock-img

29.11.2007, 17:20

clock-img

ŠpelaP

pencil-img

1180

Sem našla še eno slikico - Tim - star 3 leta, ko je imel še dolge lase (od 1,5 leta do 3,5 leta smo mu pustili rasti lase - je bil čupastuser posted image )
user posted image

clock-img

29.11.2007, 18:59

clock-img

lidijad

pencil-img

97

Zdravo,
evo, da še jaz malo javim.

Ajda se zahvaljuje za čestitke (za r. dan - 5 mesecev)!
Čestitke tudi vašim user posted image , za r.dan, za zobke, ...., tisti, ki pa so bolni pa user posted image
Ajda še nima nobenega zobka, jo pa dlesni tko srbijo, da bi si  dala v usta prav vse, še moj prst. Je pa parvi mali požerušček, sploh v popoldanskem in večernem času. In parvi razgrajač.
Ali vaši user posted image prespijo celo noč?


Jaz bom že ta vikend postavila smreko. Seveda umetno!! Kaj pa ve?
Ali ločujete organske odpadke od drugih odpadkov? Mi je zadnjič tašča pametvala (ma sej to je res dobra zadeva, da ločuješ), da moram odpadke ločevati, da je to pametna zadeva, narava in bla, bla, .... ampak- ona in tast vsako leto imasta pravo smreko iz gozda, ki tast poseka, halooooo, to je pa večja škoda, mar ne?! Saj nočem pametvat, sam o tej stavri sem pa diplomirala, kar se hortikulture tiče.
Kaj menite pa ve? Ma sej prav, da skrbimo za naravo, mar ne?

Lahko noč.




clock-img

29.11.2007, 19:11

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Nikica ti kar pridi, vročina je normalen pojav pri rasti zobk.

No pol se jutri vidimo ob 10.30 v CP Pod vodo!

No midve morava očiju spakirat, k gre jutri smučat v Dolomite, tko da se beremo pozneje.

clock-img

29.11.2007, 19:17

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

Babe, jaz grem kar u mižule, ker je Jaka zaspal. Bom spala vsaj toliko, dokler ne postane lačen. Potem pa spet borba do jutra in boleči zobki... Mu bom še s calgelom namazala, pa bo.

Aja- sem dobila info, da pomaga tudi belo vino- sem probala, in je bilo res bolje. Namažeš po dlesnih in se umiri. No, to je taka naravna varianta... Ful fajn. Nočko, ponoč vam pa kej napišem, če ne bomo spali...

Se vidimo jutri!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

29.11.2007, 19:21

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

mi bomo s smrekico še počakali, bom pa adventni venček danes ali jutri naredila
odpadkov ne ločujem mamo pred hišo samo 1 smet kanto, tako da nima smisla
kaj je to prespana nočuser posted image  zadje dni je pokonc vsako uro ali dveuser posted image
moj bo tudi verjetno šel letos po naravno jelko ali pa jo bomo kupili, umetna mu ni všeč.

zdaj pa grem na brzino pospravit, pride tašča jutri zjutri do sobote.

clock-img

29.11.2007, 19:22

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

nikical da bi bila noč  čim mirnejšauser posted image user posted image

clock-img

29.11.2007, 20:18

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

N&B a bova mele pogovor?

clock-img

29.11.2007, 20:19

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

IZVIRNO SPOROČILO: Kati81

N&B a bova mele pogovor?



Zakaj pa ne?
A je še kje kakšna kandidatka?

clock-img

29.11.2007, 20:24

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Naša princeska že spančka!

Je pojedla 250ml kaše, sem sam gledala!

clock-img

29.11.2007, 20:32

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

Pri nas je šel Jaka ob 19:15, Nika pa malo prej. Pojedel je 120 ml kaše po žlički in potem je še pri meni pil. Dons ima novo pižamico. 1. takšno, brez stopal in mi je bil prav smešen, ko se je skoz brcal z bosimi stopali. Po moje mu je bilo mal čudno.

clock-img

29.11.2007, 20:33

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

N&B a si vidla sva kar same! Dons sem se pa komaj prebila skoz napisano, k so se full menile, pa čvekale.user posted image

clock-img

29.11.2007, 20:34

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Jaz sem tud naši hotla dans kupit pižamo brez stopal pa si je nisem upala, k se ponoči čist razbrca in pol se bojim da jo bo v nogice zeblo. -Poročaj kako se bo obnesla.

clock-img

29.11.2007, 20:37

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

KT kuku!

clock-img

29.11.2007, 20:41

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

KT ne bit huda name, sam res nimam tvoje števlke tko da te nisem mogla poklicat!
 
Dej se no oglas!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem