cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: prezgodnji porod ZNAKI

clock-img

08.07.2008, 14:57

clock-img

Andreja221

pencil-img

12

Lep pozdravček :-) Jst sicer nisem imela težav z prezgodnjim porodom, sem se pa sama rodila en mesec prezgodaj. Mami mi je povedala, da ni nič prej čutila, v službi ji je kar na enkrat odtekla voda in hitro je morala v porodnišnico :-)
Tako da .. po njenih izkušnjah ni imela nobenih znakov do zadnjega trenutka

clock-img

02.10.2009, 11:06

clock-img

Sasika1711

pencil-img

2

Pozdravljene,
imam eno vprašanje. Sem v 25.tednu nosečnosti ,zadnja dva dni imam občutek tudi ko grem na vodo,da me še kar tišči. Ali je to normalno????
Hvala vam za odgovor

clock-img

02.10.2009, 11:18

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755


IZVIRNO SPOROČILO: Sasika1711

Pozdravljene,
imam eno vprašanje. Sem v 25.tednu nosečnosti ,zadnja dva dni imam občutek tudi ko grem na vodo,da me še kar tišči. Ali je to normalno????
Hvala vam za odgovor




Če imaš občutek, kot da imaš mehur še vedno poln, ni nič nenavadnega, saj otroček pritiska na mehur in imaš zato tak občutek. J Če so pa še kake bolečine zraven, pa le pojdi do G.

clock-img

02.03.2010, 18:10

clock-img

lorena2009

pencil-img

37

Pri prvem napet trebuh bolečine in rodila v 31 tednu ,zdaj je že pravi fant 9 let star
Vdrugo pa mi je odtekla voda ,čakali so do 33 tedna ,štiri dni ležala na oddelku
potem pa so sprožili porod .zdaj pa je že stara 9 mesecev
vsaki popadki so drugačni lp.user posted image

clock-img

08.05.2015, 16:52

clock-img

MarjanJ

pencil-img

58

Zdravo,

če koga zanima je tukaj: SPLETNA RAZPRODAJA z največjimi popusti v Sloveniji.
Zaloge so omejene.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem