cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Sterelizator + grelnik JA ali NE?

clock-img

05.02.2008, 18:18

clock-img

Suzy.

pencil-img

233

Ampak ne moreš otroka takoj vržt v umazanijo, še preden dobro sam zadiha

saj ga ne, če Opreš stvari



ok. ne da se mi več. vsak po svoje.

clock-img

05.02.2008, 18:41

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

mi imamo oboje, bi pa lažje preživela brez sterilizatoja-itak dam iz sterilizatorja flaške v omaro in niso več sterilne user posted image  grelec mi pride zelo prav, sterilizator pa imam tisti za v mikrovalovko, je precej cenejši, tako da mi ga ne bo škoda vržt stran..pa še lažji je za prenašanje naokoli (morje...)

clock-img

05.02.2008, 19:18

clock-img

Anonimen

Prekuhavam vsake par dni v prefiltrirani vodi ( zaradi kamna). Vodo dam na stran, da ne nucam kar naprej filtra in spet prekuham drugi dan, pol pa stran vodfo vržem in znova.  vem pa za nekatere, da prekuhavajo na 14 dni, pa ni nič narobe. Samo dobro pomijejo.
Grelnik pri drugi skozi rabila, ker so bile težave z njo, zdaj pri tretjem bi bila komot brez njega. Odvisno, kakšen jedec je.
Nasvet; ne kupuj, dokler ne veš, ali ti bi prišlo prav ali ne. Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem