writing-img

RE: Oktobrčki 2006-4

  
clock-img

28.02.2008, 13:35

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

Tasha čestitam...sedaj je skrivnost razkrita user posted image user posted image ....tole s službo imaš pa res srečo...ponavadi se nosečnic in mamic z majhnimi otroci izogibajo....super!

Ah sam en komentar morm napisat za nazaj....MORJE......kaj si nor...da bi ga eno leto izpustila in nebi šla....se mi sfrtajčkauser posted image user posted image . Tudi jaz nisem za tiste dolge plaže in velike hotele v tujini...OK šla bi v Grčijo pa v Španijo pa v Turčijo.....ampak tako kot sem šla pred leti ko sem bila sama...na bus pa vlak pa z nahrbtnikom...pa vespo bi najela da bi se lahko po otokih in odročnih vaseh cijazila. Jst ostajam fen Hrvaške obale......sm že doživela prepotentne hrvate...ampak sm prepotentne in naduvane slovence že tudi spoznala. Ta pravi dalmatinci so FACE in ko se razpakiraš s šotorom v senčki zraven obale in gledaš morje...ahhhhhhhh...pol mi pa lastnik kampa prinese palačinko in mi vse pove kako raste trta na polju.....pa zvečer speče ribice....mmmmm...... PA še fajn je k je blizu in lahko samo na tak 4 dnevni break mimogrede skočiš. Je pa res da v hotelu na hrvaški obali sem bila samo 3x ...ostalo kampiramo....in letos gremo KAMPIRAT...jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Zdej samo malo za spremembo razmišljam da bi za ta dolg dopust spakirali  in se na pot podali ponoči proti Sardiniji ali Korziki. Še tehtam in berem.


Zdej pa še nmal delat...potem nekaj pojem...poberem Brino in pičimo po atija ter dalje v LJ.

siju

P

clock-img

28.02.2008, 13:36

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

Tasha, iskrene čestitke !!!  In lepo, zdravo nosečnost ti želim !!!



ampak a veš da si bla moja favoritka za nosečnost ti......user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2008, 13:36

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

Lina kaj to pomeni v tvojem podpisu....

začnimo takoj?????

clock-img

28.02.2008, 14:41

clock-img

mis

pencil-img

2168

Dan!

Vas samo pozdravim. Potepali sva se v Kr. gori, pri mojih starših, mala spi, grem še jaz malo počint.

Arabela!!!!!!!!!!!! Čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi je @lina sporočila veselo novicouser posted image

Zvečer pa kaj več, če bo katera tu...

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

clock-img

28.02.2008, 14:54

clock-img

Lu

pencil-img

3181

Živjo!

A Tasha ti si bila tista user posted image user posted image  Čimlepšo nosečnost ti želim.

Jaz imam tudi pestro doma. Imam 4 ˝otroke˝. Se mi že frtajčka.  Oči je šel 2 dni nazaj punktirat koleno ( imel 40 ml vode notri ), nič dobro, Tianu rastejo zobje kot za stavo- je zelo bogi, Maja ni več bolna- vsaj ni znakov glede na njene norije, pes ima zaradi ostalih treh premalo gibanja in je tudi malo siten user posted image  Jaz delam vsak dan do 18 ure user posted image  Naj se možek čimprej podzravi, da bom spet prej hodila domov. Aja pa še učit bi se mogla. Luda kuća.

In za nameček me še pomalem boli glava, grlo, kiham, smrkam. Oči se mi rosijo. Ne smem zbolet. Kje mam pa cajt.

Zdej grem pa še mal delat.

Vas berem, ko utegnem user posted image  Pa če me še katera kaj po sms pobara user posted image

< Sporočilo je popravil Lu -- 28.2.2008 14:55:56 >


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

28.02.2008, 18:14

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: LIDJOČKA

Hoj, kot že rečeno jaz imam kar dve user posted image  user posted image , rojeni sta 20.10.06 in sta tapravi navihanki. Imata starejš sestrico in zvečer, ko se odpravljamo spat imajo vse tri neznanske količine energije. Tako, da ko vse popokava v postelje, samo še dol padem.



No, pa le nisem edina med oktobrskimi mamicami  tremi sončki!
Pozdravljena Lidjočka!!!!

clock-img

28.02.2008, 18:16

clock-img

altati

pencil-img

5724

Naš deček pa kuha vročino....čist je hin......leži že tri ure na meni in drema, ves vročičen....

clock-img

28.02.2008, 18:37

clock-img

Hans

pencil-img

501

Naš deček pa kuha vročino....čist je hin......leži že tri ure na meni in drema, ves vročičen....


tudi naša malčica je ponoči zakuhala.

Hvala za prisrčna povabila med vas. Sama sem član RR že kar nekaj časa pa sem bila predvsem bolj pasivan kot aktivna, naj pa povem, da so mi vaše debate velikokar pomagale v težkih trenutkih prve nosečnosti. Hvala.
Sedaj pa naj napiše malo o nas. Naša malčica je bila sicer novemberčica 06 a se ji je zelo mudilo na svet in je bila rojena z urgentnim carskim rezom v 34tednu5dni, drobna in majhna, zadihala pa je sama in dobila oceno 10. Ati v jok o sreče mami pa od bolečin po popuščanju zdravil. No to je bila moja četrta nosečnost, tako da imamo že tri angelčke. Nosečnost sem prelažala v postelji od prvega dne, bilo je kar naporno prvih nekaj mesecov, no proti koncu sem se že bolj gibala, zredila se za 18 kg in kar precej centimetrov (te so ostali), pa sem na vse že pozabila, sedaj imam najleše bitjece, ki mi že počasi kravžlja živče no pa še enega, ki je majhen kot riževo zrno, pa mi že povzroča težave - čakamo oktoberčak 08. Kaj več pa drugič, naša mala je danes malo sitkana, vročina, kaj čemo .LP. 

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

clock-img

28.02.2008, 18:39

clock-img

*anč*

pencil-img

1453

Tasha  čestitke!! prekrasno nosečnost ti želim user posted image !  a si bla anonimnaG na septembrkah? 

moja nuhalna bi mogla bit pa drug teden user posted image

moj deček ma tut še vročino,upam da hitro mine.

altati  naj se jaša čimprej pozdravi!

od danes naprej sem ponosna članica  slovenskega registra darovalcev! user posted image user posted image user posted image   jeeeeeeeeeeeeee!!




_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

clock-img

28.02.2008, 19:28

clock-img

altati

pencil-img

5724

Hans, pozdravljena še enkrat!

Anč - čestitam! jaz se bom šla pa v sredo vpisat, ker danes sem ostala doma. Mi Jaša že cel popoldan leži, z vročino 38+....čist je revež hin.

clock-img

28.02.2008, 19:45

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

ha.....

tudi mi smo se uspeli vpisat v register...še sreča da smo šli tolk prej ker na koncu je bila gužva da se dihat ni dalo. No naš ati je bil še pogumen pa je daroval spotoma kri in ko je prišel v jedilnico na sendvič mi je skor skup zlezu...je pol moral še malo odležat  kar tam v jedilnici....kak mi je hecno k tak velik dedc skup zleze. V momentu je utihnu in čist sivo zelen ratal....sam tolk je izustu nej grem po sestro. Ta ga je pa potem pomirila da ni ediniuser posted image user posted image user posted image ...jst sm pa takoj svoj piskrček zraven pristavila in rekla...kajneda da nazaj ne sme on peljat avta....in ona reče ja seveda neeee...pa jst spet...pa kadit tud nesme a ne???....pa ona ...to pa itak da ne sme...na koncu smo se vsi skupaj režali ko mu je ona pulz merila user posted image user posted image

Sm pa srečala svojo prjatlco ....se je tud prišla vpisat ....seveda je iz veleja in pozna ninine starčeuser posted image . Upam da komu koristimouser posted image

Hans...dobrodošla...pa eno lepo umirjeno nosečnost ti želimuser posted image

clock-img

28.02.2008, 19:45

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

altati a je tvoja sestra tud prišla....al ji je bila pa ena čist podobnauser posted image

clock-img

28.02.2008, 19:46

clock-img

vava

pencil-img

447

Anč - čestitam! jaz se bom šla pa v sredo vpisat, ker danes sem ostala doma. Mi Jaša že cel popoldan leži, z vročino 38+....čist je revež hin.

IZVIRNO SPOROČILO: altati

a zato te nisem nikjer opazila
*anč* tebe pa žal ne poznam. Tam smo bili na predavanju ob 16:30, stali pri oknih
krvi pa danes nismo dali, ker je bila taka gužva, samo smo se zmenili, da gremo 100% v nekaj dneh. So rekli, da lahko pridemo kadarkoli. Me je pa tako ganilo, ko sta se starša zahvalila user posted image  So mi šle res solze na oči. Še mojega se je dotaknilo. Kako lahko bi lahko midva stala tamle spredaj ... grozno. NINA drži se! Oktobrčki ste zmagovalci!!!

clock-img

28.02.2008, 19:55

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

mi pa sploh na predavanje nismo utegnili ker je tolk časa trajalo da je moj dal kri...pa potem k je k seb prhajal smo zamudili. Še zgibanko sem na koncu tam pozabla. Vava...škoda k se nismo videliuser posted image

clock-img

28.02.2008, 20:01

clock-img

vava

pencil-img

447

ja sem vidla, da vas je bilo polno na odvzemu že preden smo ta prvi iz predavanj prišli. Praviš, da je tvoj tako gužvo naredil? user posted image  Plemenito in vsa čast vsem, ki ste/smo bili tam. Ja škoda, ker se nisva videli.

clock-img

28.02.2008, 20:05

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

sej mogoče si ti nas videla...naš razpoznavni znak je bila Brina kki je letala po čakalniciuser posted image

clock-img

28.02.2008, 21:37

clock-img

mis

pencil-img

2168

Čer!

no, mala spi po nekaj minutah dretja. Ni šlo drugače kot da se stuli. Pa je zaspala.user posted image  ah, kaj čmo. Ne vem pa kaj ji je. Že včeraj in danes noro tečka, danes sploh od popoldanskega spanca naprej. Noro. Skoz neki cmevka. Zdej bi se pa igrala in jokuser posted image . jo bo treba mal prjet na trdouser posted image

No, bili sva v Kranjski Gori. Vsi smo šli v nedeljo, potem pa je ati šel v ponedeljek v službo. Midve sva uživali na snegu, futrali smo račke, se kopali v bazenu, se razvajali, pa v Avstriji smo bili en popoldan 8mami nabavlala nosečniške cune, pa še za malo pomladne cune... Danes smo prišli domov, naju je ati v LJ počakal.

Sicer pa je mala pridelala še 2 zobka, ne vem kdaj, tako da ima sedaj 12 zob. Zgornji štirici še nista celi zunaj, mogoče jo tudi to matra.

Sicer pa dobrodošle vse nove mamice in čvekice.

Bravo vsem darovalcem!

Pa bolančki, viruse in bakterije stran!

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

clock-img

28.02.2008, 23:04

clock-img

Anonimen

Čestitke vsem darovalcem za pogum in hrabrost !

Dobrodošle nove čveke.

Mene pa zanima, kaj menite, ali cedevito lahko dajemo našim malčkom ? Razmišljam, glede na zimski čas, pa pomanjkanje vitaminov, pa bolezni itd......

clock-img

29.02.2008, 07:25

clock-img

tasha23

pencil-img

1225

IZVIRNO SPOROČILO: *anč*

Tasha  čestitke!! prekrasno nosečnost ti želim user posted image !  a si bla anonimnaG na septembrkah?  ja jaz sem bila. Katera pa si bila ti? Žal mi je, prav hudo za tebe. Upam, da bo kmalu spet. Misli pozitivno. Kolegica je celo mesec po ss-ju ponovno zanosila in zdaj mora sicer ležati ampak je vseeno srečkauser posted image . Srečno Anč iz vsega srca.

moja nuhalna bi mogla bit pa drug teden user posted image

moj deček ma tut še vročino,upam da hitro mine.

altati  naj se jaša čimprej pozdravi!

od danes naprej sem ponosna članica  slovenskega registra darovalcev! user posted image user posted image user posted image   jeeeeeeeeeeeeee!!





_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

clock-img

29.02.2008, 07:33

clock-img

psaša

pencil-img

973

Dobro jutro, mi smo pa zaenkrat zdraviuser posted image , moram potrkat tri krat.
Vsi bolančki se čim hitreje pozdravite.
Zadnje časa je pa tukaj gor neko zatišje. No, saj se tudi jaz nisem nič oglašala, ni kar nekako ni pasalo, sem vas pa brala. Mogoče mi je malo podzavest delala, ker sem brala o NalinRR. Pa našega sem skoz stiskala pa lupčkala, no saj je njemu tudi pasalo.user posted image

Dobrodošle vse nove.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

clock-img

29.02.2008, 07:46

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

altati a je tvoja sestra tud prišla....al ji je bila pa ena čist podobnauser posted image



je prišla, ja....a jo poznaš?
ker midve s sestro si nisva popolnoma nič podobni....kot noč in dan....

clock-img

29.02.2008, 08:33

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

altati a je tvoja sestra tud prišla....al ji je bila pa ena čist podobnauser posted image



je prišla, ja....a jo poznaš?
ker midve s sestro si nisva popolnoma nič podobni....kot noč in dan....


ja itak da jo poznam.....če je pa moja soimenjakinjauser posted image user posted image

nekoč nekdaj smo gledali fotke ki ste jih posneli na Jaševem krstu in sem si zapomnila obrazuser posted image

clock-img

29.02.2008, 09:01

clock-img

Anonimen

JUTRO!

jaz včeraj nisem utegnila....bom pa šla 1x sama do tja....drugače sem pa jaz tam že....uf, sem šla prav gledat, letos bo 10 letuser posted image , še iz časa SŠ.
Ampak krvi pa še nikoli nisem darovala - priznam, meni je že preveč, če mi 3 epruvete vzamejo, pa se mi že obrača, ne prenesem, ko me špikajo!

Tinkara ima 2 nova zobka- no špički, zgornji štirki, ampak 3 pa še niuser posted image  Zdaj ima zgoraj 6 zob in spodaj 2user posted image , je pridno v vrtcu, kjer ne tako pridno nagaja (baje)......jaz sem se odjavila od izpita, enostavno mi je zmanjkalo časa, ker sem bila prejšnji teden bolna.......

Letos se zna zgoditi, da se mi bo uresničila moja skrita željauser posted image , še iz najstniških let......pustimo času čas

Anč- kako si?

clock-img

29.02.2008, 10:05

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: vava

 Plemenito in vsa čast vsem, ki ste bili tam.



Se podpišem pod to.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

29.02.2008, 10:46

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

altati a je tvoja sestra tud prišla....al ji je bila pa ena čist podobnauser posted image



je prišla, ja....a jo poznaš?
ker midve s sestro si nisva popolnoma nič podobni....kot noč in dan....


ja itak da jo poznam.....če je pa moja soimenjakinjauser posted image user posted image

nekoč nekdaj smo gledali fotke ki ste jih posneli na Jaševem krstu in sem si zapomnila obrazuser posted image



dober spomin, svaka ti častuser posted image user posted image user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem