cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: klistiranje med nosečnostjo

clock-img

26.03.2008, 22:36

clock-img

SasMami2be

pencil-img

70

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Draga moja, praksa mi je dovolj pokazala, da vem kaj in kako.user posted image  Literatura pa tudi.
Klistiranje nikakor ni dobro za naravno peristaltiko človeka.Te bom vprašala pri tvojih 50 letih,kako ti gre odvajanje,naravno seveda.



Spoštovana ga. Didlinaa,

Naslednjič bolj pazljivo prebirajte objave. Klistiranje pride v poštev zgolj:
  • v času postenja
  • ob dolgotrajnem zaprtju, ko ni druge izbire ali
  • kot del diagnostike in/ali terapije.

V družini smo vsi, razem moža, zdravniki in higieniki. Lahko vam povem, da se oče in mati klistirata v postnem času že več kot 40 let in sta popolnoma zdrava ter  odvajata  blato redno 2x dnevno. Stolica je zdrava in se kot se mora, pri vsakem odvajanju potopi (to pomeni da je v stolici veliko vlaknin in ni plinov - to je odlično!).

Raje si zapomnite nekaj osnovnih koristi klistirja, nemalokrat reši življenja, ko prečisti vse tiste dolge metre prav usranega črevesja. Pred kratkim je kolega, klinični psiholog, poročal o vidnem izboljšanju stanja pacienta, ko se je podvrgel strogemu postenju pod njegovim okriljem in se prav tako podvrgel opravljanju klistirja 2xdnevno v času posta. Pacient je očistil svoje črevesje in ne samo to, postenje je prav tako psihično in duhovno čiščenje, pri katerem se očisti veliko, veliko nesnage in svinjarije, ki se valja po naših črevih!

Kot zdravnico me najbolj jezi to, da so stvari prav preproste a je naš sistem tako dolgo navajal ljudi na pilule in traparije o 2g potrebnih vlaknin, za katere vemo, da ne drže in ljudje dobesedno umirajo pred našimi očmi.
Razmišljanje z zdravo kmečno logiko je veliko bolj zdravo, zatorej čista hrana, čiste misli, čisto črevesje.
Zdravo!

clock-img

27.03.2008, 07:50

clock-img

Anonimen

Saj lahko kr nehaš no. Povedala sem svoje mnenje, očitno ga ti ne sprejemaš. In mnenja ne bom spremenila, ker imam preveč izkušenj s klistiri v bolnicah, domovih, zdr. domovih...Svoje znanje pa dovolj cenim, tak da ti ploskala ne bom, ker nisem cinična in ne vem kaj še. Ja?user posted image  Očitno ti morajo ploskat tukaj, ker si prepričana v svoj jaz. Jaz ti ne bom.user posted image

clock-img

27.03.2008, 07:53

clock-img

Anonimen

http://sl.wikipedia.org/wiki/Peristaltika

Ti ponujam gradivo, da si prebereš kaj je to PERISTALTIKA. Očitno te tega niso učili, niti ti niso razložili kdaj se razvije peristaltika, ko se človek začne zavedati, kdaj  ga kakati mudi.To si pa sama poišči, jaz se s tabo ne bom ukvarjala.user posted image

clock-img

28.03.2008, 23:31

clock-img

SasMami2be

pencil-img

70

Zelo mi je žal zate, če si imela toliko težav, da so te morali po zdr.domovih čistit.
Verjamem, da ni bilo prijetno. V naših debatah gre za veliko razliko. Ti govoriš o kurativi, ki si jo sama potrebovala, jaz govorim o preventivi.
ITak ima vsak svoj prav. Ti že veš zakaj, jaz vem pa zase.
Lahko si obe zaploskava!
user posted image user posted image

clock-img

29.03.2008, 10:14

clock-img

anarabarbara

pencil-img

138

Didlinaa


lepše se obnašaj. Mene kot uporabnico tega foruma motijo žaljivi posti in te prosim, da nehaš žalit druge uporabnice. To, kar ti izražaš, so žalitve in ne mnenje.

< Sporočilo je popravil anarabarbara -- 29.3.2008 10:15:39 >


_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

clock-img

30.03.2008, 09:15

clock-img

Anonimen

A tebi je krona padla z glave?user posted image

clock-img

31.03.2008, 08:36

clock-img

miškot

pencil-img

124

ODGOVOR NA TEŽAVE: PROREKTAL S  - sirup na bazi topljenih sladkorjev, najbolj naravno sredstvo, ker sploh ne vstopi v kri in ne povzroča nobene odvisnosti in nobene škode. Hrano preprosto pomaga utekočinjati in vzpodbudi prebavo brez zvijanja, krčev in bolečin. Primerno za nosečnice in se lahko uporablja celo življenje. Jemlje se ga dve jedilni žlici vsak večer, zjutraj ko vstaneš pa ga samo aktiviraš z kozarcem tople vode, kave......

Imam že celo življenje težave zaradi rahle oblike Crohnove bolezni in ga jemljem že od dvanajstega leta, jemala pa sem ga tudi med nosečnostjo, ker je zelo priporočljiv tudi proti nastanku hemeroidov.

clock-img

02.04.2008, 23:04

clock-img

SasMami2be

pencil-img

70

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

A tebi je krona padla z glave?user posted image


Didlinaa, glejte,  če mislite, da mi je padla kronica z glave, potem prav. To je vaše mnenje.
Spoštujem ga.
Toliko sem se razpisala o klistiranju, saj je v PREVENTIVNI, 1 x LETNIH uporabah ZELO ZDRAVILNO očiščujoče!
Če se s čim kategorično ne strinjate (vi govorite o kurativi, jaz o preventivi!!) vam predlagam, da o zanimivi temi ne jemljete poleta in blatite zadeve, ki je očitno, po preventivni plati, ne poznate. Žaljivo obnašanje z vaše strani pa je nadvse neprimerno za tale forum.

Ženske se tu pogovarjamo pozitivno user posted image o zadevah in namen foruma je, da se vzpodbujamo in si pomagamo.
Vsekakor vam pravice do svojega mnenja nihče ne odjema ali omejuje. Prosim vas le, če premislite v kolikor bo vaša izjemoma neprijetna izkušnja res kateri od uporabnic koristila.

Didlinaa, iskreno vam user posted image želim veliko zdravja in čim manj bližnjih srečanj s klistiranjem zunaj vašega doma. Sama moram reči, da je klistiranje doma (ko ga izvaja človek sam, na način, ki mu prija, in še enkrat ponavljam iz preventivnih (v času intenzivnega postenja)) zelo prijetno!

Obenem vam povem tudi, da je zapeka, zaprtje posledica tudi veliko nakopičene jeze, ki je vam očitno ne manjka.(glej knjigo Louise L. Hay, Telo je tvoje - možni miselni vzorci za bolezni).  Prosim, tole ni nič osebnega, vzemite si to zgolj kot možen vzrok težav. Ljubezen je odgovor na vse.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem