Jooj, zvesta, to se pa hudo slisi
.
Ajvy, te cist razumem, pa financna kriza vedno takrat pride, ko je najmanj treba
. A je ze kaj boljse, mislim na tisto drugo stvar, ki te je potrla?
A_R to je bila pa tud huda toca
. nekaj takega je bilo pri nas, nekaj tednov nazaj, prvic, da sem kaj takega videla. Kam to vse pelje.... V takem primeru sem kr vesela, da smo v bloku...
Siskamiska, ojej, skoda za morje no, da ste predcasno mogli nazaj. A si bila pri P, a je kaj hudega?
Madejka, je bilo malo boljse ja, smo spali skoraj do 7h vceraj in danes
. Zgleda da je res bil lacen, ker zdaj mu dam ob 4-5h mleko, ko se zbudi. Bom videla naprej, saj ni nujno da je to res resitev.
Mi tako uzivamo, da je kr groza. Moz je se doma, na bolniskem in mi takoo pase
. Ga kr ne bi dala nazaj v sluzbo. Pa vsak dan smo nekje, zunaj na srehodih, igriscih.... Dino ap tud uziva, da naju ima skoz ob sebi
.
_____________________________
Sedaj nas je pa pet!