writing-img

RE: IVF/ ICSI julij, avgust

  
clock-img

07.07.2008, 12:06

clock-img

mismis

pencil-img

10486

Žižek

sej se ne mislim naročiti, sem jih samo taktično vprašala, ali se je sploh potrebno naročiti za napotnico za zamrznjenčke, pa mi bo itak rekla, da ne, da samo pridem v petek po napotnico. To sva mele že zadnjič, ko sem šla po zamrznjenčke. Samo to me zanima, če je dr. D sploh v službi ta teden, ga bom jaz že pocukala za rokav, mogoče še ža ušesa, ker me je v času ET pustil na hladnemuser posted image user posted image


Pija76, praviš, da sta se imela fajn, lepo mi pa vsi fovšuser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

clock-img

07.07.2008, 12:16

clock-img

sapi

pencil-img

956

mismis ooo avgust je pa že pred vrati, super ... hvala res potrebujem čimveč pikapokic ...
zvezdica samo, da ni izcedkov ... si me malo pomirila torej si moji pikici delata prostor, to si moram sedaj ves čas ponavljati ...
mlinčka tudi ni pravice ...
pikovit ja samo še malo, vidim, da je bil pri mismis in mlinčki odločilen 9 dan torej jutri, bomo videli ...
persida povej ali je že kaj novega ...
gigi hvala, tole je bilo pa strokovno poročilo  ... ja sama se bom morala odločiti ... sem prebrala res lepo, privoščim, da bi bilo realno res močno ...
sonček pozdravček spet pri nas ...
pija76 vidim, da si uživala ...  hvala res bi bilo bolj veselo, če nas bo več ...

clock-img

07.07.2008, 12:17

clock-img

ledenka

pencil-img

11848

kje pa je naša Hedika danes? user posted image

Pija, super, da si se fajn imela user posted image  se priporočam za fotke, ko bodo!

Sonček, kako pa si kaj ti? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

clock-img

07.07.2008, 12:59

clock-img

hedviga

pencil-img

1979

Kuku, Hedi je bla dopoldne pridna. Govejo župo sem dala kuhat, pa pospravla sem špajzo,pa mal polikala...itd...take prčkarije.
Sem mislila še vse posesat in pomit, ampak to bo pa jutri. Sej mam cajt.user posted image
Vikend je minil, še kar hitro, zdej je pa spet dooolg teden pred mano.
Nosečnostnih znakov nobenih, včasih kar pomislim, če sem res...Poleg tega pa klasika, mal veselja, mal skrbi...nej bo že kmal tale UZ!user posted image

clock-img

07.07.2008, 13:01

clock-img

Dakec

pencil-img

157

Drage moje soborke in prijateljice!

Najprej se opravičujem, ker sem vas zapustila v naglici ampak sem vas skozi spremljala in z vami delila občutke tako vesele kot žalostne tako z starimi kot z novimi na forumu.

Z veseljem vam sporočim, da sem srečka nosečka. Končno nama je uspelo in zato z veseljem delim svojo zgodbo z vami.

Pa gremo:

Transfer sem imela 8.6 in vstavili so mi dva sončka. Osmi dan transferja sem začela krvavet ker je bil moj redni ciklus za menzo. Z mojim srčkom v jok in na drevo. Vseeno sem šla v laboratorij se prepričat ali je res konec in z nikakršnim upanjem je krvni test bil pozitiven. Spet v jok in na drevo. Vsaka dva dni so mi pregledovali hormon in hormon je zelo lepo rastel. Petnajsti dan transferja sem imela ß HCG 1426.
Drage moje danes pa sem bila prvič na ultrazvoku in so mi potrdili lepo nosečnost. Moj sonček je zdrav in je velik 7,7 mm in srček utripa. Noseča sem 6t5d. Ne morem vam povedati kako presrečna sem.
Skratka izcedki so tu pa tam še vedno prisotni ampak to pa po vsej verjetnosti zato ker imam majčkeni cisti veliki 3 in 4 mm ampak je vse ok. Ponovni UZ v ponedeljek.

Drage moje soborke. Res sem za vsako od vas srečna ko vam uspe in žalostna ko vam za enkrat še ni uspelo, ampak tudi vam bo uspelo.
Kri in izcedki ni nujno zlo.

Lubčke in prelep dan še naprej.

Sponži

< Sporočilo je popravil Dakec -- 7.7.2008 13:03:05 >

clock-img

07.07.2008, 13:01

clock-img

hedviga

pencil-img

1979

Mlinčka, Oktavija...user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.07.2008, 13:10

clock-img

mismis

pencil-img

10486

Ojla Sponži (Dakec)

pa sem te le dočakalauser posted image user posted image

Super za tvojega sončka, naj le lepo raste naprej. Super, da si se zopet vrnila med nas, saj veš kako smo te pogrešala.

evo v dokaz user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

clock-img

07.07.2008, 13:16

clock-img

ledenka

pencil-img

11848

Dakec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitaaaam!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

clock-img

07.07.2008, 13:16

clock-img

gigi1

pencil-img

8092

Oj Dakec user posted image  user posted image  user posted image  še z moje strani. Super! Si se pa namatrala in nasekirala. Hvala za tvojo zgodbo, nam je res v tolažbo in v neizmerno veselje, da si končno srčka zagledala.

Hedi si pridna. Vidim, da tebi vikend hitro mine, ko je tvoj doma. Če teden se ti pa vleče user posted image . Saj je normalno... Tvojga prepriči, da naj te dni kaj prej iz službice hodi, pa boš lažje dočakala UZ.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

clock-img

07.07.2008, 13:26

clock-img

Dakec

pencil-img

157

Punce hvala vam za delitev veselja.

Mismis, sem pa zelo vesela, da greš avgusta po otročke. Ful dobr. Že sedaj držim pesti.

Pikovit, evo me. Sem ti oblubila, da se bom javila na RR in vam sporočim vesele novičke.

Ledenka in gigi1, hvala vama.

Nič več ne najdem tle fišice. Kje se skriva. A ja, pa mismis hvala ti za lepo pesmico na prejšnji temi in Daisey hvala za popit kozarček na otročkovo zdravje.

clock-img

07.07.2008, 13:29

clock-img

mismis

pencil-img

10486

Dakec, ni blema, samo da sta ti in tvoj pikec v redu, pesmice bodo pa še...

Hedi, ti pa vseeno malo počivaj, tudi če nimaš nobenih znakov...
a si dobila moj z.s.?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

clock-img

07.07.2008, 13:34

clock-img

lučka 25

pencil-img

5268

mišmiš, user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za tako hitro akcijo. A bova potem avgusa, septembra skupaj trepetali?


milinčka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Dekec (sponži) user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Lepo se pazi in lepo user posted image  ti želim.

clock-img

07.07.2008, 13:42

clock-img

mismis

pencil-img

10486

Lučka25

ja kot kaže, bova res avgusta oz. septembra skupaj trepetali user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

clock-img

07.07.2008, 14:04

clock-img

dajamaja

pencil-img

1292

A Rubin še ni!?!?!?!

Se na hitr švercam iz službe.. držim pesti naprej, sam da ženska dober zrihta!

Ostale pa zvečer, lp

clock-img

07.07.2008, 14:06

clock-img

gigi1

pencil-img

8092

Jst tud na Rubinko čakam.


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

clock-img

07.07.2008, 14:08

clock-img

mismis

pencil-img

10486

Pa smo že trije, ki jo čakamo user posted image user posted image

Dajmo Rubin, dajmo Rubin

user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

clock-img

07.07.2008, 14:12

clock-img

Rubin.

pencil-img

4532

Evo mene z pregleda. Utrip je bil, torej punce vaše dobre želje in misli so pomagale user posted image ,  sedaj pa sledi ampak, plod je majhen 7,7 mm, to je za 6,5 tedna (jaz pa sem 7,5 t), ampak to niti ne bi bil takšen problem, težava je v rumenjakovem obroču, ki je prevelik, moral bi biti do 6mm, je pa 9mm. In ta RO dr. skrbi, je rekla, da to ni vredu. Nisem dalje vrtala, če mogoče katera kaj več ve o tem, mi lahko pove, v glavnem ni tič in ni miš. Agonija se nadaljuje do petka, ko imam ponovni uz. Dr. ni bila preveč optimistična in je rekla, naj pridem za vsak slučaj tešča. Upajmo na najboljše, zgleda da se me mala pikapoka drži in se ji ni za poslovit, vendar želje so eno, narava pa opravi svoje. Toliko o meni.


Mlinčka user posted image , res mi je hudo zate.

Nokes, hitro iz službe pa na palčko lulat, da nam in seveda sebi polepšaš dan.

Gigi, ko sem prebrala Žurnal, mi je postalo dolgčas, potem pa sem se spomnila, da si ti zraven mene, pa je bilo že bolje user posted image .

Mismis bravo, kar takoj v akcijo, to je najboljše zdravilo, dvojčki te čakajo.

Vsem ostalim, pa resnična hvala za podporo z vami mi je lažje!

clock-img

07.07.2008, 14:15

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Prava žalost je oblila tale forumuser posted image , ne samo s slabimi novičkami temveč tudi z polnjenjem strani. Včasih vas človek sploh ni mogel dohajat.

Čestitke dakec-svetli točki v tem tednuuser posted image user posted image . Se spomnim ene dakec, fosilke, ampak vidim, da imaš samo 1 objavouser posted image . Sem te kaj zamešala s kom?

Punce sem ravnokar gledala ameriška poročila, kjer so omenili neplodnost in novo raziskavo. Kaj velik ni bilo povedanega, so pa povdarili, da so te novejše preiskave potrdile, da za številne splave, slabe zarodke, slabšo plodnost..... niso kriva le leta ženske, temveč tudi leta moških. Torej sperma pri moškem starejšem od 35 let, bi naj tudi kar nekaj vplivala na kvaliteto zarodkov, uspešnost zanositve in število SS. Tako da punce, dajte svoje moške tudi filat s kakimi vitaminiuser posted image , četudi imajo lep spermiogram.

Pikovit, ravno danes so nam odpeljali pol hiše in oba avtauser posted image , vse ostalo gre pa konec julija, razen nas, ko pridemo konec tednauser posted image . Samo, če se prav spomnim, vidva gresta na lepšeuser posted image . Se pa pol vidimouser posted image


Rubin naj bo petek tvoj srečen dan, držim pesti, da bo vse okuser posted image user posted image .


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.7.2008 14:17:35 >

clock-img

07.07.2008, 14:21

clock-img

mismis

pencil-img

10486

Živjo Hope
torej pakiraš, še malo pa boš doma user posted image user posted image


Kar se tiče pa Dakca, je to isti stari Dakec, fosilka kot ti praviš. Se je pa za kakšne pol leta odmaknila od nas in sedaj, ko ji uspelo, se je zopet vrnila med nas. Se je pa na novo prijavila z enakim imenom


Rubin,

čestitke za srčka, torej v petek spet držimo pesti, da je vse ok z rumenjakovim obročem user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

clock-img

07.07.2008, 14:25

clock-img

gigi1

pencil-img

8092

Oj Rubinka draga. Res sem tolk mislila nate, da si morala čutit.
user posted image  A si vidla, da mam preroške sanje? Se mi je sanjalo, da boš srčka vidla.
Recimo temu, da je delni rezultat dober.
O rumenjakovem obroču žal nič ne vem. Bom malo pobrskala na MONu.
Vem, da se agonija nadaljuje, vendar je tudi to nekaj, da je pikica pravi borecuser posted image . Stiskam pestke in mislim nate do petka.


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

clock-img

07.07.2008, 14:36

clock-img

julija30

pencil-img

267

Rubin super za  srček, sedaj pa bom stiskala še naprej pesti. Vsaj ne bom rabla nič delat, ker sem si zadala to nalogo user posted image .

clock-img

07.07.2008, 15:01

clock-img

sapi

pencil-img

956

rubi čestitke za srček, se nam pa ne konča vedno še nekaj ostane ... držim pesti še naprej za petek in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pomoč ...
hedi pridna tako lepo za domek skrbiš ...
dakec si se le vrnila med nas ... tale tvoja zgodbica je pa res za vzpodbudo, sploh nam trepetalkam ... čestitke za tvojega sončka user posted image user posted image ... povej ali si si redni ciklus izračunala na podlagi ovulacije oz punkcije ali kako drugače ...
hope na žalost meni ne pomaga, ker je moj še mladič user posted image ...




clock-img

07.07.2008, 15:27

clock-img

mismis

pencil-img

10486

user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
Četrtek, 10.07.
Gita14 - ET


user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  

 
Četrtek, 10.07.
Tadeja81 - NS

Petek, 11.07.
Abra - NS
Mačka27 - UZ
Zvezdica - UZ
Rubin - UZ

Torek, 15.07.
Zvezdica - NS
 
Sreda, 16.07.
Hedviga - UZ
 
Petek, 18.07.
Linda25 - UZ

Ponedeljek, 28.07.
Julija30 - pregled

Torek, 05.08.
Orto2 - NS

Sobota, 09.08.
Julija30 - NS


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

 
 
user posted image mismis  user posted image
user posted image Oktavija user posted image
user posted image Mlinčka user posted image

  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
 
Persida  greje  ?user posted image - TEST 08.07.2008
Nokes  greje user posted image user posted image   - TEST 11.07.2008 
 Sapi greje  user posted image user posted image   - TEST 15.07.2008
Netka34 greje user posted image user posted image    - TEST 15.07.2008
Rožica29 greje user posted image user posted image    - TEST 15.07.2008
Grethy greje  user posted image user posted image    - TEST 21.07.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • Grethy (LJ, dr. Požlep, ET 06.07.)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič, ET 29.06.)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal, 11.06.)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, dr. Ribič, ET 29.06.)
  • netka34 (35let)(2.ICSI, GK LJ, ET 29.06.)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • Nokes (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič, ET 25.6.)

user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • paki (PO)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Barbarella77
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (MB dr. Reljič, avgusta v nov postopek UZ 28.08.)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO ali LJ, samo bog ve)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; dr. Bokal 4.6. avgusta v nov boj)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?)
  • Stijan (3. ICSI, dr. Reš, ET 07.05.)
  • Lučka25 (IVF, dr. Reš, 23.06. posvet)
  • Sulfinija (4. IVF, dr. Zorn, posvet 12.06)
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Daisy (dr. Reš)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, posvet 21.08.)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • M.L.B.K (dr. Reš, 14.08)
  • lucka25 (1. IVF, PO)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • Kajsica (IVF, GK LJ)
  • Lučka25 (dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
  • oktavija (1.IVF/ICSI)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB, ET 18.06.)???
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala
user posted image , *medica*user posted image   ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image  user posted image , MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloska user posted image , maja24 user posted image , dakica, sayuri user posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakecuser posted image , citrončica, maša74,  tobika, Goyauser posted image   user posted image ,  Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image , Martinščicauser posted image user posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image , Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolankauser posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12user posted image , Lorby007user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orkauser posted image ,  Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka** user posted image , Hormončekuser posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image , Zvezdicauser posted image , Dajamaja,  Tejekuser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33 user posted image , Pija76, Rubinuser posted image , Julija30 user posted image , Zoricauser posted image , Leisha79user posted image , Mačka27user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE JULIJ user posted image    

user posted image   Linda25 (LJ)




Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


< Sporočilo je popravil mismis -- 7.7.2008 15:28:03 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

clock-img

07.07.2008, 15:42

clock-img

nokes

pencil-img

1441

draga mlinčka, kar nekaj časa sem tuhtala, kaj naj ti napišem. veš, sem trdno in 100% verjela, da bo tokrat uspelo in da bova skupaj čakali na izvide. ker se je obrnilo drugače, te (kljub temu, da ne maraš) enkrat močno objamem user posted image  in ti želim najprej en oddih od vsega, potem pa eno super lepo jesen! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nokes

clock-img

07.07.2008, 15:43

clock-img

gigi1

pencil-img

8092

Miška sploh me ne bereš več user posted image . Sem prav žalostna user posted image
Sem že prosila, da daš

Pinki36 na seznam
četrtek 10.07. NS

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 7.7.2008 15:46:00 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem