cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nov davek

clock-img

03.03.2005, 11:41

clock-img

Mijavček

pencil-img

1701

Ej, jaz kar ne morem mimo te teme!

A mogoče katera ve, kje se podpišem za pobudo, da se IVF postopki, ki jih krije zavarovalnica povečajo na 8x ali vsaj 6x?

Kje se podpišem, da se da kontracepcija na recept?
Kje se podpišem, da se subvencionirajo vložki oz. tamponi?
In kje se podpišem, da se omeji št. namernih abortusov, ki jih krije zavarovalnica na največ 4 v življenju? Mislim, kakšna je to logika? Za vse je treba plačevati, abortusi so pa zastojn? Saj razumem, da se v življenju pač stvari narobe obrnejo, enkrat, dvakrat, ok trikrat ampak kar je več kot to je pa čista nemarnost in neodgovornost! Poznam eno, ki je šla 4x v enem letu delat abortus! Verjamem, da za večino žensk to ni lahka odločitev, amapak nekaterim pa očitno "dol visi" ali pa nikoli niso slišale za besedo kontracepcija!

Ne, resno vas sprašujem, a sploh obstaja kakšna civilna pobuda na te teme? Ženske v tej državi še vedno nimamo čisto nobenega "prava glasanja" !

Drugač nam pa še vedno ostanejo batine :) Ko bo kera šla na bojevni pohod, naj prosim pove, grem prec zraven !

Mijavček:muca:

clock-img

03.03.2005, 11:56

clock-img

pika74

pencil-img

6782

Tooooo Mijavček - jaz se že barvam z indijanskimi barvami in evo, sam še puščice vzamem pa na juriš u-u-u-u-u-u-u :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

clock-img

03.03.2005, 12:00

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Veste kaj tud jst se vam pridružim, pa tud če bo treba dat batine, ker me tud od znoter razganja , ko ne morem temu bebcu povedat, da je bebec. Pa kaj sploh delajo taki ljudje na takih položajih.

Matr kje je zdej kak psihijater, da bi ga otpelal. Madona, pa kako mu sploh pustijo bit na takem položaju?!

Bik zarukan!:grrr:

A se, se razkajfala, a ne:)-

Tinka

clock-img

03.03.2005, 12:47

clock-img

Pikipoki

pencil-img

203

Grozljivo, kam nas pelje ta država. :(:(:(
Mislim, da se ti gospodje sploh ne zavedajo, kaj govorijo. Vsak pove tisto, kar se njemu zdi prav. Že tako nam pobirajo denar na vseh koncih in krajih.

Kruto je to, da si želiš otroka (ZELO!!!), pa ti ni dano. Da se trudiš, tako kot se trudimo me,potem pa en ugotovi, da bi bilo dobro nekoga zato, ker še nima :duda:, malo kaznovati ...

Norci!!!


LP



clock-img

03.03.2005, 13:31

clock-img

Mijavček

pencil-img

1701

Draga Sandra78,

saj se ne pogovarjamo o predlogu zakona ministra Drobniča, ampak o izjavi g. Boscarola, da bi morali obdavčit pareod 25-50 let, ki nimajo otrok. G. Boscarol ni nič govoril o kakšnih službah.

Tako, da DOBRO preberi o čem je debata, potem pa komentiraj!

Pa brez zamere!

Mijavček:muca:

clock-img

03.03.2005, 13:55

clock-img

dvojčica

pencil-img

136

Ja seveda, po kateri župi si pa ti priplavala? S tem ne bodo delodajalci nič bolj veseli mamic, halo, pa kje ti živiš? A veš, da delodajalec krši zakon, če te sprašuje o družinskem oziroma zakonskem stanu, o načrtovanju otrok ali nosečnosti, če to ni izjemoma dovoljeno za določena delovna mesta???

V Nemčiji, pa v Kanadi, pa še kje imajo res davek na samske ljudi, ne vem kako je to definirano, drži pa. Da pa so se spravli na samske pare, mislim!!! Jaz sem potem tudi dolgo živela na veliki nogi, samo sem denar zbirala za umetne postopke in hormonske terapije. Kam pa to vpišem kot olajšavo???

In tukej še nek slab komentar Gospoda "Veleuma":

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=comment&func=list&c_menu=1&c_parent=69317#comment

Pa še ta komentar bom prilepla, se strinjam z njim:

"Ja (se strinja z obdavčitvijo), ko bo zavarovalnica ukinila omejitve na centru za zdravljenje neplodnosti."

GROZA! Kja si bodo še zmislili? Jao, glava peče!!! :zmeden:

clock-img

03.03.2005, 15:22

clock-img

Anitka

pencil-img

12160

Mijavček!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: bomo začele zbirat podpise!

Včeraj bi tui jaz najraje skočila v TV in mu prisolila dve, ne samo eno. Lahovnik :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

clock-img

03.03.2005, 16:24

clock-img

Pia73

pencil-img

4176

Groza, ja. Lahovnik je sicer bebec ampak včeraj je imel pa dobre,.. :bravo:

clock-img

04.03.2005, 10:04

clock-img

dvojčica

pencil-img

136

Mijavček, moj odgovor ni bil namenjen tebi ampak Sandri78, da ne bo pomote, sem šele danes videla.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem