cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Čvekanje

clock-img

10.08.2008, 09:14

clock-img

Noseckica

pencil-img

1173

User, vidim te, da bereš. user posted image  
 
Pridruži se nam, no!

< Sporočilo je popravil Noseckica -- 10.8.2008 9:15:25 >

clock-img

10.08.2008, 22:13

clock-img

user

pencil-img

28

Ha ha. No ja da se še jaz malo pohvalim:naše dete že kaka dva meseca plazi tako da je že prava profesionalka, hodi ob opori s tem da se drži samo z eno roko. Čveka pa že tudi ata, mama, Neta(Vanesa), največ krat izgovorjena beseda pa je am njam.

clock-img

10.08.2008, 22:33

clock-img

Noseckica

pencil-img

1173

User, user posted image user posted image user posted image  

Naša tudi hodi ob opori, ampak tako, da se še z obema rokicama drži (npr. ob kavču). Je pa hecno včasih videt, ko se kar spusti in bi kar šla, pa še ne zna.user posted image  

V našem besednjaku pa so trenutno: mama, ata, baba, papa, deda, teta, Didi (user posted image ) in am am.

User, se vidimo septembra na srečanju nedonošenčkov, ne? user posted image

clock-img

10.08.2008, 23:20

clock-img

user

pencil-img

28

Komaj čakam.

clock-img

11.08.2008, 21:30

clock-img

Noseckica

pencil-img

1173

IZVIRNO SPOROČILO: Davana
tvoja tamala z mojim malim na dejte hodi user posted image user posted image user posted image



V.d. tašča moje hčere, prosim, če se doma malo pomenite s svojim sinom, ker to pa zdaj presega že vse meje....pri cca. 1 letu se po parku sprehaja z mojo user posted image  z roko v roki. user posted image user posted image  Midve sva že imeli lekcijo. user posted image

clock-img

12.08.2008, 09:28

clock-img

Davana

pencil-img

154

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: Davana
tvoja tamala z mojim malim na dejte hodi user posted image user posted image user posted image



V.d. tašča moje hčere, prosim, če se doma malo pomenite s svojim sinom, ker to pa zdaj presega že vse meje....pri cca. 1 letu se po parku sprehaja z mojo user posted image  z roko v roki. user posted image user posted image  Midve sva že imeli lekcijo. user posted image



user posted image    user posted image    user posted image

Hehehe, nosečkica, sem se nasmejala za dobro jutro :)
Sicer pa saj veš, mladina dandanes je pač hitra. user posted image

   


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem