writing-img

RE: Septemberke 2009

  
clock-img

20.01.2009, 20:24

clock-img

tulpek

pencil-img

3308

user posted image
jaz sem ta anonimna palma

clock-img

20.01.2009, 21:20

clock-img

jullie

pencil-img

665

..glede barvanja...js sem se v prejšnji nosečnosti ene 4x pobarvala..

clock-img

20.01.2009, 21:55

clock-img

Anya22

pencil-img

612

Imam eno vprašanje, v katerem tednu boste klicale za se naročit na nuhalno????user posted image

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

clock-img

20.01.2009, 21:56

clock-img

Anya22

pencil-img

612

mislim tednu nosečnosti



_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

clock-img

20.01.2009, 21:58

clock-img

Anya22

pencil-img

612

lahko, prosim dopišete na seznam, da imam prvi pregled 11.2.

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

clock-img

20.01.2009, 22:12

clock-img

barika

pencil-img

6448

IZVIRNO SPOROČILO: Anya22

Imam eno vprašanje, v katerem tednu boste klicale za se naročit na nuhalno????user posted image



takoj, ko izvem, da je bilo na pregledu vse ok. se pravi, pregled imam vpetek, naročila se bom v ponedeljek.

clock-img

21.01.2009, 07:27

clock-img

sontschica

pencil-img

904

Dobro jutro punce moje!

najprej čestitam vsem novim user posted image , dobrodošle med nami in tistim, ki ste imele uspešne prve preglede.  jaz ga imam v ponedeljek, sam do tam ni več tako dolgo.

jaz se tudi skoz borim s temi mučnimi slabostmi, enkrat jih imam cel dan, spet drugič kdaj pa kdaj. me je pa včeraj zvečer grozno bolel trebuh. pa me zanima, če je katero drugo tut? pa kaj bi to lahko bilo? v vsem tem času me je samo včeraj, pa sem si pomagala z lekadolom, dones pa ni več bolečin. upam, da je z mojim user posted image  vse v redu.

no hotla sem si mal olajšat dušo. včasih se počutim kot res grozna oseba. z mojim dragim se res veselima user posted image  in sva si ga res želela. ampak ko pridejo te slabosti, so res grozne. in potem se sploh ne morem veselit, da v sebi nosim to mejhno pikico. včasih se vprašam, če si ga sploh tok želim, da morm čez vse to. to ni ravno najlepši del nosečnosti. a imate ve tudi podobne pribliske, a sem sama na tem bregu? vem, da vse mine, tudi slabosti bodo, do takrat se bomo pa še namučle.

clock-img

21.01.2009, 08:15

clock-img

Bety11

pencil-img

736

Pozdravljene!

user posted image user posted image user posted image Čestitam za uspešne preglede!!!! In tako naprej!

Kepica....TO je koristna informacija za slabosti, da Ginger tabletke pomagajo. Super. Vseeno boljše kot piti Rupurut in podobno. Jaz slabosti nimam zaenkrat. Pojavijo se tam okrog 6.tedna naprej. V prejšnjih nosečnosti sem imela slabosti in to je bilo edino, kar je kvarilo blaženi občutek, da si user posted image . Saj bo. Tudi jaz sem večkrat pomislila, če se splača vse to trpeti. Slabosti so mi bile hujše kot sam porod. Zdaj imemo zdravila, ki pomagajo in hvala Bogu za to.

Sinoči sem šla spat kar ob 20h in vse do zjutraj....jeeeee...Odpočila sem se pošteno. Danes pa naprej v službo.

Strahovi, da se bo ss ponovil je prisoten in to se ne da spremeniti. Vseeno pa možgane imam nadresirane, da je treba samo čakati na pregled in izzid vsega. Nič drugega se ne da narediti.

Moj prvi otrok, sin, je star že 23 let. Pri nas se pozne nosečnosti malo ignorira in obsoja. V tujini pa se ne utikajo v odločitve drugih in nosečnici želijo vse naj naj. Pri nas pa smo še zelo čudni. Vedno kakšne besede in vsi so bolj pametni kot ti.
Hvala Bogu, da je vse več žensk, ki prvič zanosijo po 40.letu.

TUdi, če se mi slučajno zgodi ss, ne bom obupala. Vse do konca vseh možnosti bom poskušala naprej.

Imejte se lepo....user posted image

clock-img

21.01.2009, 08:52

clock-img

barika

pencil-img

6448

IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Pozdravljene!

Slabosti so mi bile hujše kot sam porod. Zdaj imemo zdravila, ki pomagajo in hvala Bogu za to.
V prvi nosečnosti sem se tud jaz spraševala, če je vredno vse skupaj ...in je. Ampak je bilo ful hudo. Porod je bil pa mala malica.


Moj prvi otrok, sin, je star že 23 let.

Skor tolk kot jazuser posted image  (malo se hecam), ampak si čist kamot predstavljam mojo mami, da bi imela še enega.user posted image
 




< Sporočilo je popravil barika -- 21.1.2009 8:53:17 >

clock-img

21.01.2009, 09:15

clock-img

soncek_25

pencil-img

388

Hej punce!Jaz sem včeraj spet imela UZ in se mi je kamen odvalil od srca, ker sem videla srček. Je pa plod manjši, tko da sem po tem sodeč, namesto 6t. in 3 dni, noseča točno 6 t. Sedaj imam glavni pregled 3.2., pa še za na seznamček, stara sem 29 :)
Tudi vsem ostalim, ki ste že videle svoje sončke invsem tistim, ki ste zagledaleuser posted image ČESTITAM!!!

Jaz upam, da bo res vse ok, ker se nisem mogla zadržat in sem že skor vsem povedala,sem tolk srečna, da ne morem to zadržat samo zase :)

Čuvajte se, še bolj pa pazite na male pikice!!!!

clock-img

21.01.2009, 09:47

clock-img

barika

pencil-img

6448

sej ne vem kaj nej rečem...bruhala sem in slabo mi jeuser posted image , sem pa po drugi strani malo  vesela, ker tak vsaj vem da se nekaj dogajauser posted image

clock-img

21.01.2009, 10:09

clock-img

vila MaLiNa

pencil-img

941

Sontschica: tudi jaz se sprašujem vse to kar se ti. Tudi meni je za na cajte slabo za ponoret, pa skos vroče, pa nič mi ne paše... sem tečna že sama sebi. Sem tudi mojemu rekla, da je to moja prva in zadnja nosečnost. Samo najbrž je res, ko slabosti minejo vse pozabiš. Tako, da zgleda tako mišljenje ni nič posebnega user posted image

Bety11: Drugi naj kar govorijo in opravljajo. So pač reve in ti zavidajo, da imaš tok pomguma za še enega otroka. Upam, da se ne zmeniš za njih in si misliš svoje, če bodo pa šli čez črto jim pa kar povej kar jim gre. Joj sem huda na take ljudiuser posted image  Naj prvo počiščejo pred svojim pragom, pa zagotovo ne bodo imeli več dela s tabo. Osebno ti lahko samo čestitam in upam, da bo vse vreduuser posted image .

Pa še ena anekdota z moje strani: včeraj sem šla h ortodontki, ki je imela pred mano notri eno nosečnico, ki je bila v 5. mesecu... in so čvekale in čvekale... no in ko sem končno prišla na vrsto za tisto minutko... me vpraša: Kaj je sedaj? A si ti tudi noseča, ko imamo danes tak nosečniški danuser posted image . Pa sem pač smrtnoresno rekla, da ja, kar ni mogla verjet, je vprašala, če jo hecamuser posted image

Naj slabosti čim prej minejouser posted image

Lp

clock-img

21.01.2009, 10:24

clock-img

Lenck

pencil-img

431

Pozdravljene, čestitke vsem user posted image in le pogumno naprej user posted image

Meni tudi slabo, ja. Pa trebuh boli, ja. Pa zelo zelo slabo spim, ja user posted image ampak bo že user posted image Pri slabosti si pomagam s tem, da kaj malega prigriznem. Recimo, ko začutim, da mi spet postaja bolj slabo, pojem en kreker (neslan, brez dodatkov, običen "piškot") - in pomaga! Zato jih imam stalno na omarici pri postelji. Jaz pač največ časa preležim, no, ker tako pridno počivam, so se mi celo krvavitve ustavile (po treh tednih) user posted image user posted image user posted image

user posted image Kako je to znano - "komaj čakam pregled" user posted image Jaz tudi, še dober teden, pa gremo že tretjič pogledat, kako pikica raste. Ampak zdaj me manj skrbi, ko ni krvavitev.

"Sončnica", jaz zaradi več let hudih težav v bistvu sploh nisem verjela več, da bo kdaj možno, da bom imela bebo. In testa sploh nisem hotela iti delat, ker itak nisem verjela, da je kaj (ko pa sem 25 dni na mesec hudo krvavela...), me je partner drezal, da naj že probam, ker slučajno nekaj dni zapored ni bilo krvavitve. Seveda sem bila vesela, ko je izpisalo "enciente"... in seveda sem se kar razjokala, ko sem videla srček bit... in seveda se tudi jaz zdaj sprašujem, kje je tista evforija. Ja, veselim se, načeloma... evforije pa ni... pa to ni nič narobe. Toliko se dogaja z nami, da so tudi čustva čisto pomešana, in kdorkoli bi ti zameril, ker ti slabost ne ugaja, bi bil "orng" čuden user posted image Meni tudi ni. In ponoči popizdevam, ker ne spim. In včasih sem tečna že sama sebi, ker bi šla rada vsaj malo na sprehod, pa potem vidim, da mi ni dobro. Ampak, ko to mine, in ko pogledam svoj trebušček, ki je že precej viden (baje napihnjenost zaradi prebave user posted image ), se veselim tistega malega čudeža, ki raste.


p.s. Sem ena tistih zadnjih anonimnih na seznamu, 25 let.

clock-img

21.01.2009, 10:28

clock-img

vila MaLiNa

pencil-img

941


user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
user posted image  PDP / NICK (STAR.)      (?. user posted image ,?. user posted image )        1. PREGLED    NS

user posted image   24.08.  Lorian (37)  (3.user posted image ,3. user posted image   27.01
user posted image   28.08.  altaja (27)         (1. user posted image , ?user posted image )         26.01.
user posted image   30.08.  tulpek (26)   (1.user posted image , ?user posted image )     23.01.     12.02.
user posted image   30.08.  sarajan (?)            (1.user posted image , ?user posted image )            ??
user posted image  30.08.  eva Ana (?)          ( 1.user posted image , ? user posted image )               23.01.
user posted image  01.09Anonimen user posted image  (?) ( 1.user posted image , ?user posted image )             ??
user posted image  01.09.  Tanchy (?)        ( 2.user posted image , 1. user posted image )                  ??
user posted image  01.09.  vila MaLiNa (26)   (1.user posted image , 0 user posted image )             4.02. 
user posted image  02.09.  tinec78 (30)   (1.user posted image , 0 user posted image )             22.01. 
user posted image   04.09.  ne vem (29)   (3. user posted image , 1. user posted image )               16.01.
user posted image   05.09.  barika (24)   (2. user posted image , 1. user posted image )               23.01.
user posted image  05.09.  enaS (32)      (2. user posted image , 1.user posted image )                  11.02.
user posted image   05.09.  Pia67 (41)   (2. user posted image , 1.user posted image )                       19.01.
user posted image   05.09.  tajčika (31)   (3. user posted image , 1.user posted image )                       19.01.
user posted image   06.09.  pingi (?)        (2.user posted image , 1. user posted image )                   04.02.    
user posted image   06.09.  teta tulpa (?)        (?.user posted image , ?. user posted image )                  ?.?.    
user posted image   07.09.  Pupček (28)          (1. user posted image , ?. user posted image )                23.01.
user posted image  08.09. *TaMiKa* (21)      ( 1. user posted image , 0 user posted image )                22.01.
user posted image  08.09.   veselka (27)    (1. user posted image , ?. user posted image )          02.02.
user posted image  09.09.   Anonimenuser posted image (29)    (2. user posted image , 1. user posted image )          29.01.
user posted image   09.09.  cukr07       (27)     (1. user posted image , 0. user posted image )      10.02.   
user posted image   09.09.  sontschica (23)         (1. user posted image , 1.user posted image )         26.01.
user posted image   09.09.  zadovoljnalana (?)         (?. user posted image , 1.user posted image )        14.01.
user posted image   10.09.  oktavija (28)     (2. user posted image , ?. user posted image )      30.01.
user posted image   10.09.  JaLuca (32)         (3. user posted image , 2.user posted image  30.01.
user posted image   10.09.  spelch (18)         (1. user posted image , 0.user posted image  ?.?.
user posted image   12.09.  kepica (27)            (4. user posted image , 1.user posted image )            20.01.
user posted image   13.09.  Anonimenuser posted image  (?) (4.user posted image , 2.user posted image )     19.01.     17.02.
user posted image  13.09.  baby blue (26)  (1. user posted image , ?. user posted image )              14.01.
user posted image  13.09.  pika_nogavicka (22)  (1. user posted image , ?. user posted image )              ?.?.
user posted image  15.09.  soncek_25 (29)  (1.user posted image , 0.user posted image )              03.02.
user posted image  15.09.  Anonimen user posted image  (33)   ( 2. user posted image , 1. user posted image )           ?.?.
user posted image  
 17.09.  nussy (?)    (?.user posted image , 2.user posted image )       03.02.
user posted image   21.09.  laraa (3?)    (?.user posted image , ?.user posted image )       ?.?.
user posted image   21.09.  yenny (34)    (2.user posted image , ?.user posted image )       11.02.
user posted image   25.09.  Anya22 (25)    (2.user posted image , ?.user posted image )       11.02.
user posted image   25.09.  cori (29)    (3.user posted image , 2.user posted image )       ?.?.
user posted image   30.09.  Bety11 (43)    (xx.user posted image , 3.user posted image )       11.02.
user posted image   xx.xx.  Lenck (25)    (1.user posted image , 0.user posted image      ?.?.
user posted image   xx.xx.  smetanca (?)    (?.user posted image , ?.user posted image )       26.01.
user posted image   xx.xx   punčka10 (24)  (1. user posted image , 0 user posted image )    20.01.


Skupaj: 41 user posted image
Z nami so pot začele: anonimna, žana21, kristy k., ninabr
user posted image   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?

    Zdravstveno zavarovanje novorojenčka  



    < Sporočilo je popravil vila MaLiNa -- 21.1.2009 10:30:32 >

  • clock-img

    21.01.2009, 10:30

    clock-img

    sontschica

    pencil-img

    904

    no sem vesela, da nisem sama, ki se spopada s temi težavami. danes morm pa rečt, da je kar dober dan, slabo mi je blo samo zjutraj, pa še to ne ful, tko da fajn....

    clock-img

    21.01.2009, 10:31

    clock-img

    Lenck

    pencil-img

    431

    Aja, pa za seznam (anonimna, 25 let) - rok je v prvih dneh septembra user posted image

    clock-img

    21.01.2009, 11:03

    clock-img

    baby blue

    pencil-img

    2248

    Meni gre pa dons strašno na bruhanje stalno se mi vzdiguje... jao pa še z busom morm do Lj pridt na faks user posted image

    clock-img

    21.01.2009, 11:45

    clock-img

    veselka

    pencil-img

    1527

    ojla punce,

    kaj ve tud slabo spite? js se celo noč zbujam od slabosti in ker mi je prevroče. se skos odkrivam pa pokrivam, odpiram okno. niti ne vem v kakšnem položaju nej spim... na boku mi ne paše, na pol na trebuhu mi ne paše, ker mi slabo rata, na hrbtu tudi ne, ker sem preveč iztegnjena v trebuhu in mi je spet slabo. pol si tlačim povšter pod noge, med noge, spim objeta s povštrom... v glavnem ponoči so sami problemi...

    zjutraj sm pa samo vstala in takoj zavila v wc bruhat user posted image ... apetit je še vedno bojl tko tko...no, bolj ne vem, kaj bi sploh jedla. po obroku sem čez 2 uri grozno lačna in mi je potem še bolj slabo, tko da zdej po novem kr naprej neki vase tlačim.

    meni je blo tudi na začetku slabosti tako "kaj je tega treba" in kako neki je mati narava za nas poskrbela, da se mormo tko matrat. ampak zdej je že lažje, sploh mi pomaga, ker sem na bolniški in grem lahko čez dan kadarkoli spat.

    pa vse smrdi 100x bolj in mi gre še od tega na bruhanje. mam pa doma še dve mački in se včasih zgodi, da katera drekca ne zakoplje dobro in pol je katastrofa... in moram sama pesek dat čez in to tko smrdi..... še dobro da mačji wc zdej moj dragi čisti. pa še obupno odišavljen pesek je in pol je vse še slabše. na srečo gre žakelj proti koncu, da lahko potem kupim kaj bolj nevtralnega.

    ampak zdej nas je pa naše pikce vidlo že kar nekaj user posted image ... sicer js kr nestrpno čakam 2.2., da spet vidim mojo pikico, da je še vedno vse ok in da jo bomo zmerli in dobili uraden PDP user posted image


    clock-img

    21.01.2009, 12:10

    clock-img

    barika

    pencil-img

    6448

    IZVIRNO SPOROČILO: veselka

    ojla punce,

    kaj ve tud slabo spite? js se celo noč zbujam od slabosti in ker mi je prevroče. se skos odkrivam pa pokrivam, odpiram okno. niti ne vem v kakšnem položaju nej spim... na boku mi ne paše, na pol na trebuhu mi ne paše, ker mi slabo rata, na hrbtu tudi ne, ker sem preveč iztegnjena v trebuhu in mi je spet slabo. pol si tlačim povšter pod noge, med noge, spim objeta s povštrom... v glavnem ponoči so sami problemi...





    spim super, s tem, da morem it spat po polnočiuser posted image . V prvi nosečnosti nisem imela (sem si povštret tlačla "med noge", da sem lahko spala), zdej si bom pa nabavla (oz. sma naredla) blazino za dojenje in bom probala naredit nekok tak, da se bo dala raztegnat in jo bom imela za spanje na boku.

    clock-img

    21.01.2009, 12:17

    clock-img

    kepica

    pencil-img

    2080

    Hojla punce
    Meni je pa danes tako grozno slabo, da sem ostala doma na bolniškiuser posted image user posted image Prejle sem vzela en tablet Ginger in upam, da bo kaj prijelo. Non  stop se mi spahuje, v želodcu imam grozen občutek in ne vem ali bi ležala ali sedela...bruhala še nisem, ne upam, ker mislim, da potem ne bo konca. Se pa poskusim zamotiti, ker se mi zdi, da je potem bolje. Jesti pa ne morem. Zjutraj sem jedla pašteto, ker se mi je zaluštala, zdej mi gre pa na bruhanje, če nanjo pomislimuser posted image Včeraj sem celo popoldne in ponoči imela hudo driskouser posted image Mogoče zaradi kave, ki sem jo spila v službi, ker mi je takoj po njen postalo slabo in je verjetno ne prenašam dobro. Grozno. Upam, da tole čim prej mine, ker mi je pokvarilo vse veselje, ki sem ga imela včeraj po uspešnem UZ.
    Aja, pa tudi meni je ponoči vroče...podnevi me pa zebe, da hodim naokoli oblečena kot medveduser posted image BT imam še vedno 37 C. Tega se pa spomnim še iz prejšnje nosečnosti, ko me je sredi poletja zeblo user posted image
    Ne morem verjet, kaj lahko nosečnost povzroči pri človekuuser posted image
    Lepo bodite pa čim manj slabosti vam želimuser posted image



    < Sporočilo je popravil kepica -- 21.1.2009 12:19:52 >

    clock-img

    21.01.2009, 12:32

    clock-img

    vila MaLiNa

    pencil-img

    941

    Veselka in kepica: tudi meni je takooo vroooče, pa sem ponavadi med ta'zmrznjenimiuser posted image . A mislita, da bo to kaj minilouser posted image  Upam no..., ker drugače nevem kako bom poletje preživela.

    Lp

    clock-img

    21.01.2009, 14:23

    clock-img

    yenny

    pencil-img

    415

    Mene so bili do sedaj vsi navajeni,da sem zmrznjene sorte,zdaj se je pa vse obrnilo.Prej mi je dragi noge grel,zdaj pa sem mu komaj dopovedala,da tega zaenkrat ne rabim več.Ponoči odpirava okno,pa spet zapirava,skratka polno dela.Pa še na Wc ene 3 krat na noč,spanje sploh ni več kvalitetno,to noč sem od treh naprej iskala pravi položaj,na boku ne gre,na hrbtu me boli hrbtenica,na trebuhu še prej nisem mogla...Halo!!!user posted image Kaj potem šele bo iz tega?Problem je,ker sem navajena na kvaliteten spanec,se pravi,da se ponoči komaj kaj premikaš,zdaj pa tole...user posted image Dela več kot čez dan!user posted image user posted image

    clock-img

    21.01.2009, 15:00

    clock-img

    sontschica

    pencil-img

    904

    user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
     
    user posted image
    user posted image  PDP / NICK (STAR.)      (?. user posted image ,?. user posted image )        1. PREGLED    NS

    user posted image   24.08.  Lorian (37)  (3.user posted image ,3. user posted image   27.01
    user posted image   28.08.  altaja (27)         (1. user posted image , ?user posted image )         26.01.
    user posted image   30.08.  tulpek (26)   (1.user posted image , ?user posted image )     23.01.     12.02.
    user posted image   30.08.  sarajan (?)            (1.user posted image , ?user posted image )            ??
    user posted image  30.08.  eva Ana (?)          ( 1.user posted image , ? user posted image )               23.01.
    user posted image  01.09Anonimen user posted image  (?) ( 1.user posted image , ?user posted image )             ??
    user posted image  01.09.  Tanchy (?)        ( 2.user posted image , 1. user posted image )                  ??
    user posted image  01.09.  vila MaLiNa (26)   (1.user posted image , 0 user posted image )             4.02. 
    user posted image  02.09.  tinec78 (30)   (1.user posted image , 0 user posted image )             22.01. 
    user posted image   04.09.  ne vem (29)   (3. user posted image , 1. user posted image )               16.01.
    user posted image   05.09.  barika (24)   (2. user posted image , 1. user posted image )               23.01.
    user posted image  05.09.  enaS (32)      (2. user posted image , 1.user posted image )                  11.02.
    user posted image   05.09.  Pia67 (41)   (2. user posted image , 1.user posted image )                       19.01.
    user posted image   05.09.  tajčika (31)   (3. user posted image , 1.user posted image )                       19.01.
    user posted image   06.09.  pingi (?)        (2.user posted image , 1. user posted image )                   04.02.    
    user posted image   06.09.  teta tulpa (?)        (?.user posted image , ?. user posted image )                  ?.?.    
    user posted image   07.09.  Pupček (28)          (1. user posted image , ?. user posted image )                23.01.
    user posted image  08.09. *TaMiKa* (21)      ( 1. user posted image , 0 user posted image )                22.01.
    user posted image  08.09.   veselka (27)    (1. user posted image , ?. user posted image )          02.02.
    user posted image  09.09.   Anonimenuser posted image (29)    (2. user posted image , 1. user posted image )          29.01.
    user posted image   09.09.  cukr07       (27)     (1. user posted image , 0. user posted image )      10.02.   
    user posted image   09.09.  sontschica (23)         (1. user posted image , 0.user posted image )         26.01.
    user posted image   09.09.  zadovoljnalana (?)         (?. user posted image , 1.user posted image )        14.01.
    user posted image   10.09.  oktavija (28)     (2. user posted image , ?. user posted image )      30.01.
    user posted image   10.09.  JaLuca (32)         (3. user posted image , 2.user posted image  30.01.
    user posted image   10.09.  spelch (18)         (1. user posted image , 0.user posted image  ?.?.
    user posted image   12.09.  kepica (27)            (4. user posted image , 1.user posted image )            20.01.
    user posted image   13.09.  Anonimenuser posted image  (?) (4.user posted image , 2.user posted image )     19.01.     17.02.
    user posted image  13.09.  baby blue (26)  (1. user posted image , ?. user posted image )              14.01.
    user posted image  13.09.  pika_nogavicka (22)  (1. user posted image , ?. user posted image )              ?.?.
    user posted image  15.09.  soncek_25 (29)  (1.user posted image , 0.user posted image )              03.02.
    user posted image  15.09.  Anonimen user posted image  (33)   ( 2. user posted image , 1. user posted image )           ?.?.
    user posted image  
     17.09.  nussy (?)    (?.user posted image , 2.user posted image )       03.02.
    user posted image   21.09.  laraa (3?)    (?.user posted image , ?.user posted image )       ?.?.
    user posted image   21.09.  yenny (34)    (2.user posted image , ?.user posted image )       11.02.
    user posted image   25.09.  Anya22 (25)    (2.user posted image , ?.user posted image )       11.02.
    user posted image   25.09.  cori (29)    (3.user posted image , 2.user posted image )       ?.?.
    user posted image   30.09.  Bety11 (43)    (xx.user posted image , 3.user posted image )       11.02.
    user posted image   xx.xx.  Lenck (25)    (1.user posted image , 0.user posted image      ?.?.
    user posted image   xx.xx.  smetanca (?)    (?.user posted image , ?.user posted image )       26.01.
    user posted image   xx.xx   punčka10 (24)  (1. user posted image , 0 user posted image )    20.01.


    Skupaj: 41 user posted image
    Z nami so pot začele: anonimna, žana21, kristy k., ninabr
    user posted image   user posted image  


    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?

    Zdravstveno zavarovanje novorojenčka  

  • clock-img

    21.01.2009, 15:12

    clock-img

    laraa

    pencil-img

    51

    vidim da še nimate mojih podatkov no takole je:
    stara 24
    2 nosečnost, 2 otrok
    1 pregled 2,2,2009(ultrazvok)

    no in kako ste kaj nosečke, jst sm kar vredu malo slabosti ampak res malo, samo se pa tko napihnjeno počutim ko en balon.
    a ma še kera tak občutek?
    aja pa še to a imate prvi pregled pri ginekologinji ali ultrazvok?
    jst vem da sm bila pri prvi nosečnosti najprej pri ginek pol pa šele na ultrazvoku in to šele v 12 t tko da sm bla kar mal  presenečena da me je dala najprej na ultrazvok.

    lepo bodite

    clock-img

    21.01.2009, 15:21

    clock-img

    Lenck

    pencil-img

    431

    laraa, jaz sem imela prvi pregled + ultrazvok, potem pa le ultrazvok, in kmalu bom imela tretjega. morda pa je odvisno tudi od zdravnika/-ce...

    Zadnji članki

    article-img

    DARILNI PAKETI

    article-img

    Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

    Klikni in izberi svoj darilni paket!

    Darilni paketi - Prijava Nosečka
    Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
    Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
    Darilni
    Darilni paketi - Želiva si otroka
    Darilni paketi - Ženska sem