IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
miškolinček, kako je danes Filip? Ojej, so se mu norice pa res povsod raznesle. Bošček. Pri nas ni bilo tko hudo. PA vseeno kaj poje kljub noricam v ustih?
se pridružujem čestitkam
Zara je pa že prava frajla

,..pri nas tudi Filip Erazmove igrače razmetava, Erazmu so pa boljše Filipove

,zgleda sta mal starost zamenjala..pa tamal gleda tavelikega kot boga
Filip je danes bolje,tiste drobne pikice se že sušijo,pa tusi ta velike se bodo počasi začele,ker niso več tako otekle...tvoja dva nista imela tako močnih ker si ju ti še dojila in sta dobila nekaj protiteles od tebe,jaz pa nič ne dojim in F. teh prtiteles nima (to mi je rekla P.,zato me je tudi opzorila da bo bogi če jih dobi)...otroci,ki so dojeniso do 6 meseca načeloma imuni na norice,če pa jih že dobijo jih dobijo v blagi obliki.
Filip poje skoraj vse na žlico,flašo mu lahko poštulim opoldne ko gre spat in je že koma in zvečer ter ponoči. Včeraj sem mu morala ob pol šestih popoldne dati po žlici mleko,ker se je tko drl v flašo.
DAnes zjutraj mi je spil samo 1 dcl,pol je pa hotel moj štrudel jesti

....sem mu dala mal jabolk iz štrudla za probat pa se je tko oblizoval pa cmokal kot da ne bi že 14 dni nič jedel.......mislim da se tudi počasi odvaja od flaše ker ni več tako dobra kot žlica.
Pa veliko vas je ki dajete še mleko po GH,jaz tega ne delam,sem samo prve 14 dni,zdaj pa dam samostojno pa malo več pač dokler nima dosti. Če GH ne zadostuje do naslednjega obroka mu dam čaj vmes al pa po 2 urah mleko,tako delam jaz kar gre no