7lina7 - čestitke za super rezultat in seveda za
. Ti verjamem, da si kar presenečena, sploh če si ves čas pričakovala punčko, ampak boš videla, fantki so prav fajn. Jaz imam dva in razen kadar se kregata in dereta, sta res super. No zdaj bi si sicer bolj želela še eno punčko, da ne bom edina ženska v družini, ampak če bo fantek bo pa tudi super.
Imen midva še ne izbirava, sva rekala, da bova počakala do morfologije, da bova vedela, ali naj izbirava fantovska ali dekliška imena. No upam, da se bo kaj videlo, ker v prvi nosečnosti se ni in sem potem šele okoli 30. tedna izvedela, da pričakujemo fanta. To sem bila firbčna. Bo pa izbiranje imen verjetno še zelo zabavno, ker imava precej različen okus in že v prvo in drugo sva komaj našla imeni, ki sta nama bili obema všeč. No, za punčko bova že kaj našla, če ne drugega, katero od imen, o katerih sva premišljevala v prvih dveh nosečnostih, za fantka pa se mi zdi, da sva uporabila že vsa imena, s katerimi se oba strinjava. Ma, nekaj bova že našla, brez imena že ne bo ostal
.
Na srečanje bi z veseljem prišla, da vas še v živo spoznam, ampak jutri ne morem, ker imaj v Nikovem vrtcu bučni večer, v petek v Mantovo pa tudi ne, ker sem v službi. Pa kdaj drugič, a ne?