IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
Mis pojma nimam........da ni spet kakšna alergija kot pri Tini...tole s kašljem
nEŽA JE TUDI BILA ŽE TESTIRANA PRI BIORESONANCI, IMA NA KRAVJE MLEKO, KAŽE SE NA ČREVESJU. mA TAKO DIETO KOT tINA. Se opravičujem zaradi črk
Pa Tini je piskalo. To so bili res bronhitisi. Tako da mislim da je prehlad, ki kar ne mine. Bom pa res probala z materino dušico namazat. Sem pozabila nanjo.
Sicer pa smo ok, punci pridno rasteta, zdajle šibam po njiju. Moram se pohvalit da ima Tina čez zimo samo še en vpih Flexotida dnevno (za pljuča). Izgleda, da gre vse na bolje, dieta nam res pomaga, čeprav že goljufamo kdaj pa kdaj.
Za ušesa pa res moram vidit kaj bo. Zdaj sem ji dala soda kapljice noter, da vidim če jo maslo srbi noter. Mah, dohtarce drug teden ni, dela pa samo do 12h vsak dan. Po počitnicah jo bom peljala, če ne bo bolje.
Vas berem, ampak res nimam časa pisat vsak dan. Se bom potrudla.
_____________________________
17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.