writing-img

RE: Celjske srečke nosečke

  
clock-img

22.06.2010, 13:24

clock-img

urskaf

pencil-img

575

Ne me narobe razumeti. Nimam nič proti nosečkam, ki se odločijo za karkoli, da jim olajša porod. Zase pač pravim, da ni tak hudo, da ne bi zdržala še drugič brez vsega. user posted image
Normalno pa je, da vse mislimo samo na to, da bi bilo čim lažje in čim hitreje skozi. Uide pa tak nobeni ne, tako ali drugače. user posted image

clock-img

22.06.2010, 13:28

clock-img

Anonimen

Nisem razumela narobe, brez skrbi. Saj tudi jaz nimam nič proti tistim, ki so zadrogirane med porodom pa nič proti tistim, ki imajo res vse na živo. Sama samo iščem neko najbolj naravno in zame sprejemljivo možnost in sem npr. pripravljena poskusiti takšne zadeve namesto npr. EA. Ampak saj pravim... lahko sem pa še zdaj pametna, ko niti ne vem kako zgleda porod - sodim samo po zgodbah drugih in hvala bogu vse okoli mene pravijo, da je hudo ampak ni pa TAKO hudo. Če bi si pa lahko olajšala z naravnimi metodami pa nimam nič proti. Itak pa smo tu, da si izmenjavamo mnenja in izkušnje, morda še kdaj kaj novega izvemo (jaz npr. do 2meseca nazaj sploh nisem vedela za akupunkturo za nosečnice,...).

clock-img

22.06.2010, 13:36

clock-img

urskaf

pencil-img

575

Ja, saj, ponavadi zveš vse stvari prepozno, ali pa zveš za njih pravočasno, pa niso na voljo v tvojem kraju. user posted image
Pri porodu je pa najhuje samo na koncu, kake pol ure, tik preden rodiš. Sam ko vidiš potem svoje detece, pozabiš na vse. user posted image Jst vem, da so me popadki na koncu ful mučili. Sem jih imela na 2 min, pa sem za vsako zaspala vmes od utrujenosti. Tak je blo fajn vmes, ko ni nič bolelo. user posted image Sam je pa res, da je vsak porod drugačen. Če je moj trajal 4 ure in pol ni nujno, da bo od katere druge tudi.

clock-img

22.06.2010, 13:38

clock-img

Anonimen

Ja res je. Mah... jaz sem zdaj že čisto v tej fazi priprave na vse skupaj. Zadnje tri mesece bo itak minilo kot bi mignil, zadnji mesec nekih velikih priprav res nočem imeti več in bi se rada vsaj glede "osnovnih" stvari vsaj okvirno prej odločila...

clock-img

22.06.2010, 13:48

clock-img

urskaf

pencil-img

575

Ja, verjamem. Midva sva pri prvem zadnji mesec na polno finiširala z otroško sobico, pa stanovanje sma prebelila,... Jst sem bila vsak večer čisto crknjena od vsega, pa še prepognila sem se tak težko. user posted image Zdaj pri drugem me pa sploh ne skrbi. Je tak fajn. Cotke imam vse pripravljene, edino opremo morama tavečjemu novo kupit, da bo tamali dobil njegovo. Sam počivala pa itak ne bom, ker smo na kmetiji, pa mi ne bojo pustili. Je namreč krma za spravit, pa jeseni bo koruza za silirat,... Edino čemur se bom lahko izognila, bodo koline. HB, vsaj to!!!

clock-img

23.06.2010, 07:35

clock-img

lidik

pencil-img

3706

ojla punce. No v glavnem jaz sem čisto razočarana nad včerajšnjim izpitom Žensko bi najraje kr brcnila skozi okno. Tako dolgo vrta v tebe, dokler ne pride do nečesar česar ne znaš - potem pa to obrača in obrača in v glavnem čisto sem bila na koncu zmedena, da še to nisem vedela kako mi je ime. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ooooo vidim da imate že temo porod. No v glavnem jaz moram priznati, da me je malo strah poroda, zato zaenkrat še raje ne razmišljam o tem. Akupunktura za nosečnice????? No T.Z. jaz sem prejle prebrala o tem prvič? user posted image

clock-img

23.06.2010, 08:04

clock-img

urskaf

pencil-img

575

Dobro jutro! Ja, ja, smo že načele tabu temo nosečnic. user posted image

clock-img

23.06.2010, 08:09

clock-img

lidik

pencil-img

3706

ha ha ha sem videla ja. user posted image

clock-img

23.06.2010, 08:29

clock-img

Anonimen

lidik: a veš da mene sploh ni strah poroda, kot da bi me bilo strah. pač se zavedam da ni to ravno nek sprehod ampak me ni strah premišljevati o tem. mi je lažje če iščem kakšne zadeve, ki bi znale pomagati kot da razmišljam kako bo hudo. pač ven mora pridet naše dete tako ali drugače... user posted image
a to pomeni, da nisi naredila izpita? nisem dovolj pesti držala? ali pa je moj pobral vso srečo....

clock-img

23.06.2010, 08:43

clock-img

lidik

pencil-img

3706

no sej tudi jaz ne morem rečit da me je ravno strah. Sej v bistvu ne znam povedati kaj me je. Itak vem da mi za pikico ne bo nič težko, je pa res, da vsake toliko slišiš za kakšen zaplet pri porodu in zato me je v bistvu strah - da ne bi šlo kaj narobe, ampak da bi šlo vse tako kot mora.

Za izpit pa ne vem. V ponedeljek je bil pisni, včeraj ustni, tako da ne vem, zdaj bo oceni združila in čez en teden bodo rezultati. Bomo videli .Malo upanja imam še glede na pisni del, ampak včeraj me je pa res razjezilo.

Kako je šlo pa tvojemu na izpitu?

clock-img

23.06.2010, 08:47

clock-img

Anonimen

itak boš dobila pozitivno. moj je pa z 10 naredil, bi bil itak grooooznoooo razočaran če bi bilo manj ker je res ogroooooooooomno truda in časa vložil. jaz sem pa tako rekla, da če ga bo slučajno kaj zaje...al da grem tja pa profesorja pretepem.

urskaf: kako si pa ti kaj?

clock-img

23.06.2010, 10:27

clock-img

lidik

pencil-img

3706

bravo za tvojega !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uffff še dobro za profesorja da mu je dal 10, ker če bi imel s tabo opravka mu pa nič ne zavidam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.06.2010, 11:12

clock-img

Anonimen

Hehehehehe a veš, da mi vsi pravjo, da sem zmaj?! Pa sploh ne vem zakaj, ker meni se zdi, da sem na splošno zelo nežna dušica. Res pa da ko znorim pa to naredim s 100% svoje energije :D

Za današnje vzdušje:
http://www.youtube.com/watch?v=EyWSnGYQWnE  tale naj bo prva, je pač himna tega prvenstva

Potem je "pomembna" tale:
http://www.youtube.com/watch?v=F55fjYBxwSg

Za na koncu pa še legendarno:
http://www.youtube.com/watch?v=5UGJxKNiOYM

in za na koncu še en vic:
"američan: where the F is slovenia?!
slovenc: on top of group C!" user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.06.2010, 11:23

clock-img

lidik

pencil-img

3706

hi hi hi sej to sem predvidevala. No pa sej veš kako pravijo - nosečko razjeziti -uffff zna biti hudo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Po tem sem sklepala.

No super za vzdušje. Kaj greste danes spet kaj prej domov?

Joj še pol urce pa grem na pregled !!!!! Jaz že komaj čakam !!!!!!

clock-img

23.06.2010, 11:25

clock-img

Anonimen

hehe ne ne, ni treba da sem noseča. jaz imam temparament na višku kadarkoli in kjerkoli. vsa čustva pokažem na polno že od nekdaj.

ooooooo poročaj potem kako bo za pregled!!!

in ja, danes gremo tudi prej, valda. max do 14h delamo user posted image

clock-img

23.06.2010, 11:29

clock-img

lidik

pencil-img

3706

seveda poročam. Sporočim kaj je sploh bilo. Ufff moram it malo prej, da dam prej vodo pa upam, da bodo hitro izvidi. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej T.Z. naj te neki vprašam. Kaj si se ti zadnjič pogovarjala o neki telovadbi ki bi naj bila v ZD Celje, ali v Bolnici ali kje že?

clock-img

23.06.2010, 11:30

clock-img

Anonimen

ne, nisem se jaz pogovarjala. ampak bi pa hodila če katera ve kaj o tem!!!

clock-img

23.06.2010, 11:31

clock-img

lidik

pencil-img

3706

jaz bi tudi hodla, sej zato me pa zanima. Hmmm kje sem pa potem jaz to pobrala? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.06.2010, 11:34

clock-img

Anonimen

možno da si na tej temi ampak jaz nisem govorila o tem...
daj če imaš danes pregled vprašaj sestro če kaj ve o tem pa potem še meni sporoči a boš? sestre pri G ponavadi vejo VSE!!!

clock-img

23.06.2010, 11:35

clock-img

lidik

pencil-img

3706

hja sam veš jaz hodim v šentjur, to bi naj bilo pa v celju user posted image bom pa vprašala za vsak slučaj.

clock-img

23.06.2010, 11:37

clock-img

Anonimen

saj po moje bo vedela.... drugače se bom pa jaz v torek pri svoji pozanimala...

clock-img

23.06.2010, 11:38

clock-img

lidik

pencil-img

3706

ok super. Drugače pa mogoče najboljše da kr v zd celje pokličem. Hmmm no najprej grem vprašat sestro, potem pa naprej v akcijo če ne bo vedela. 

clock-img

23.06.2010, 11:39

clock-img

Anonimen

superca :)

ej a ti k simonitiju hodiš?

clock-img

23.06.2010, 11:40

clock-img

lidik

pencil-img

3706

aha k njemu ja. 

clock-img

23.06.2010, 11:41

clock-img

Anonimen

ti pošljem zs!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem