writing-img

RE: Marčevke 2009 - 3.del

  
clock-img

06.09.2011, 10:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

To mi še povejte. Se zgodi, da vzgojiteljice dejansko preoblečejo otroke v manj topla oblačila al jih preoblačijo samo, če se polijejo, umažejo, ipd. Ker jaz sem Lii danes oblekla dolge pajkice, pa kratke hlače dala zraven, pa me zanima, če jo bodo preoblekli, če bo vroče. Ve puščate oblačila za preoblečt v omarici al nosite to dnevno domov? Sploh puščate kaj v omarici?user posted image  No, mi smo brez plenic, tak da ta material odpade, edino 2 suhe robčke za nos ima tam...



Pri Niki jim slečejo, če je prevroče. Pa še to ne vedno. Sem mogla poleti kdaj prav rečt, da naj ji prosim dajo dol recimo pajkice, ker zjutraj je bilo mrzlo, pol se je pa ful otoplilo. Pa sem večkrat jo dobila nazaj v istih cunjah sam kadar sem izrecno rekla, je bila slečena.
V omarici ima pa 1x za preoblečt.

clock-img

06.09.2011, 10:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Tulipan - logopedinja zahteva da gresta med govoreče,da bi imela večjo motivacijo,zato.Sicer nimam ene pripombe na vzgojiteljico ker ju res ima rada.



Pa ti ona ne more napisat kakega potrdila, da neseš v vrtec pa da to naredijo?

clock-img

06.09.2011, 10:52

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

Grem na šetnjico, bodite pridne in ne piflajte se preveč, ko me ne bo!user posted image  No, razen Naja!user posted image

clock-img

06.09.2011, 15:07

clock-img

tasa_m

pencil-img

21300

Tak, ura je taka da se bom počasi morala pripravit na službo. user posted image mam celi teden smrdljivo pekarno in mi gre na bruhanje, ko se samo spomnim na kruh. Pa še ful je gužva, ker so že dijaki v domovih. Danes pa še torek kar pomeni pijančevanje, tak da nam bodo spet zaloge alkohola spraznili user posted image  user posted image Samo še danes in jutri pol pa 2 dni fraj. Juhej user posted image ne morem povedat kako čakam da je že sreda in ura 22. user posted image  user posted image

V glavnem, z Persido bile na potepu-EP in BC. Bi bilo bolje,da ne bi šle, ker sma si samo lušte nardili v BC user posted image jebeni dnar in s tem vse povezano, ali pa je*ene cene, ki so tako visoko! user posted image Kak vam je ljubše user posted image

Nič, grem še posodo iz pomivalca ospravit te pa počasi via Lidl. Se tipkamo jutri... Jutri pa res moram Liji omaro pospravit ker se mi zdi da ravno kratkih hlač nebomo več potrebovali, bolj ali manj 3/4 in dolge.


čaučiii

clock-img

06.09.2011, 20:03

clock-img

maladva

pencil-img

34

no samo da se javim,.. zelo sem ponosna na malega,,... je že 12dni brez pleničk ponoči,.. kak je fajn ko gre sam lulat,.. no spi 11ur ponoi in niti enkrat ne gre vmes lulat!! priden je glede tega,.. drugače pa poln energije in non stop se mora nekaj dogajat okoli njega:):):) saj uboga tega nesmem rečt da je proeden,. ampak svoje finte kot vsak 2letnik:)

clock-img

06.09.2011, 20:39

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Evo izpit je za mano. user posted image

Zdaj se bom pa spravila v generalko stanovanja. Nika gre jutri z babico in dedijem na morje, s Tijo se bova pa zabavali. user posted image Imava ful planov, sem spada tudi pucanjeeee, pa tudi omare moram pregledat in malo stran dat stvari. Sam tasa, baje da bo še en vročinski val, počaki mal za vsak slučaj. user posted image

clock-img

06.09.2011, 22:08

clock-img

PERSIDA

pencil-img

4420

Čer.Ne bom pisala romanov imam preveč za pisatuser posted image .
Babi ostala v bolnici - vzeli ji bodo vijake iz noge ,ker bi naj to povzročalo infekcijo,upam,da je res samo to
vrtec - taši lažje pisat kot uresničit
        - nejaa ne rabim potrdila ,ker je logopedinja osebno na vezi
tulipan - pri nas ju preoblečejo situaciji primerno ,vsaj v prejšnjem šolskem letu

Jutri popoldan ,pa bom mogla začet delat.Kje je moj dopust nimam pojma.V glavenem niti tretjino ni narejeno kar sem imela željo.Ok vsaj iz bolezni sem ju skopala.Vse drugo fučuser posted image .
Danes premetala vse omare in pregledala kaj imata in kaj rabitauser posted image user posted image user posted image user posted image .Povdarek na rabita.V glavnem jaz se ne grem več s totim dnarom.

In še nekaj v petek se greva z A.-tom pokazat fizioterapevtki ,da vidim kakšno obutev kupim za jesen.Pri hoji vso težišče obremeni na notranjost stopala in sem jo klicala in je rekla naj se prideva kar pokazat.Saj sem nekoč rekla ,da je zlata ženska ne.Malo me skrbi ,da ne bi imel platfusa.Pa ,če že imava na dlani strokovno pomoč jo bova izkoristla.

No sedaj ,pa grem še malo googlat .Hočem bit pametna namesto,da bi šla kuhinjo v red spravljat.Noč.

clock-img

06.09.2011, 22:08

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

Čer!user posted image
Poročilouser posted image : Lia je spala v vrtcu!user posted image  Je rekla pomočnica (vzg. več ni bilo, ko sem prišla po njo), da je bila cel dan super, da je lepo jedla, pri uspavanju pa je bila težava, ker so danes prvič na spanje uvajali 3 novince in so kr vsi malo jokali. Tudi Lia. Potem je v joku zaspala, se polulala v spanju in sta jo preoblekli (pojma nima kak sta videli, da se je polulala) in je zaspala nazaj. Ko sem prišla po njo, je spala, pa sem jo pustila še 20min, potem so jo zbudili. Ko me je zagledala, je jokala, ampak mislim, da če bi se sama zbudila, bi bila bolj kul. No, potem je zagledala Luko, ki je plazil po tleh in se je že smejala.user posted image  Zanalašč ji nisem omenjala vrtca, da vidim, če ga bo kaj sama. Pa mi je pred spanjem rekla: mami, ko te ni z mano, si tu, v mojem srčku.user posted image In se prime za srček. Vedno se stopim. Predvidevam, da je malo spanje enačila s spnajem v vrtcu, ker mi drugače tega ne reče pred spanjem, ampak samo, ko kam grem.
Malo pa me skrbi to lulanje med spanjem v vrtcu. Doma se ni polulala med popoldanskim spanjem že kakih 14dni, ponoči pa še ima plenico.

clock-img

06.09.2011, 22:16

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

maladva super za nočno suhost!user posted image
Tasa vse je v k*** - cene, pa dnar, pa plače!!! Jaz prav premišljeno hodim v trgovine, da si ne delam nepotrebnih luštov. Navadno pa tak grem, ko dobim porodniško, pa še lahko zapravim, potem sem pa do konc mesca pridna.user posted image
Pa kaj misliš, da ne bo več za kratke hlače??? Mi smo bili danes vsi 4 v kratkih... sicer mi ni več ok, ker se mi lušta tam nekje 23C, ampak je bilo danes spet noro vroče.
Naja bravo za izpit!user posted image Ti je šlo? O, Nika pa si privošči! Vprašaj jo, če rabi kako starejšo prijateljico?user posted image  Potemtakem nista v vrtcu?

clock-img

06.09.2011, 22:17

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

maladva super za nočno suhost!user posted image
Tasa vse je v k*** - cene, pa dnar, pa plače!!! Jaz prav premišljeno hodim v trgovine, da si ne delam nepotrebnih luštov. Navadno pa tak grem, ko dobim porodniško, pa še lahko zapravim, potem sem pa do konc mesca pridna.user posted image
Pa kaj misliš, da ne bo več za kratke hlače??? Mi smo bili danes vsi 4 v kratkih... sicer mi ni več ok, ker se mi lušta tam nekje 23C, ampak je bilo danes spet noro vroče.
Naja bravo za izpit!user posted image Ti je šlo? O, Nika pa si privošči! Vprašaj jo, če rabi kako starejšo prijateljico?user posted image  Potemtakem nista v vrtcu?

clock-img

06.09.2011, 22:26

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

Ma ja, spet me nekaj zeza, zdaj pa mi je objavilo dvakrat!user posted image
Persida kaj nimaš koga, ki bi ti kaj dal? Mene je kolegica rešila, da ne rabim za Luko totalno vse kupovat, za Lio pa nimam nikogar in je tudi treba vse nabavit. Kak je pri tebi z dvema, si morem mislit.user posted image  Kje smo potem še mi, starši? Sem bila zdaj dve zimi noseča in eno vmes kr ok sfurala, zdaj pa rabim nove škornje in plašč. Da se o drugih stvareh sploh ne menimo.
Res maš zlato fizioterapevtko!user posted image
Čimmanj bolečo vrnitev v službo ti želim!user posted image

clock-img

06.09.2011, 22:30

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

Tasa, v nedeljo je napovedano 29C. Ne bo Kokica nikamor not plezala!user posted image

clock-img

07.09.2011, 08:53

clock-img

trezika

pencil-img

3981

Dan!user posted image

clock-img

07.09.2011, 09:00

clock-img

trezika

pencil-img

3981

Mi pa smo danes že 4. noč spali brez pleničke user posted image samo včeraj je bilo mokro user posted image drugače pa kaka še vedno v pleničko.... prav smešna je, ko jo pritisne in mi reče, naj ji dam pleničko gor.... jaz jo itak nagovarjam, da naj gre na školjko ali pa kahlico, pa obljubljam ji vse mogoče, ona pa meni ful pametno nazaj, da ona kaka v pleničko... nimam pojma, kako jo še od tega odvadit?? user posted image user posted image

clock-img

07.09.2011, 09:01

clock-img

trezika

pencil-img

3981

aja, naj mi še ena prosim pove, kje je ta Galič, če naju z Marušo v nedeljo tja zanese? user posted image

clock-img

07.09.2011, 09:02

clock-img

trezika

pencil-img

3981

pa še eno vprašanje.... kaj bi lahko pomenile bolečine v spodnjem predelu trebuha.... točno tak občutek imam kot takrat ko sem trebušnjake delala in so me mišice bolele... ampak zdaj v zadnjih dneh nisem nič takega delala, pa me nenormalno boli?? any idea??

clock-img

07.09.2011, 09:33

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

Dan!user posted image
Evo, spet mi špeh raste in moram to delit z vami.user posted image  Zjutraj me je vzgojiteljica poklicala v igralnico, češ da mi ima nekaj za povedat. Sem že mislila, da je kaj narobe, pa mi reče: mamica, vsaka čast za tako vzgojo!user posted image  Da Lia ni včeraj jokala niti malo (pomočnica je zgleda posploševala stanje novincev), se je umila, slekla, šla na ležalnik, se pokrila in sama zaspala. Da sta oni2 naredili napako, ker sta vse previjali, ko so vsi spali, pa sta začeli razmišljat, če sta Lio sploh vprašali, če je šla lulat. V glavnem, srečna in zadovoljna mama sem. Pa ponosna, ker mi je jasno, da nisem samo jaz zaslužna za to, ker je tu še ati, pa babice in dedki in seveda Lia sama.

trezika super za Marušo za ponoči!user posted image  Kak jo odvadit na kakanje brez pleničke, pa ne vem.user posted image  Pa jo moti potem al se bi komot lahko zaigrala, če je ne bi ti takoj očistila?

http://sc-galic.si/domov.html

Veš kje je Pekrska gorca?

clock-img

07.09.2011, 09:34

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

Bolečine v spodnjem delu trebuha: si noseča? pred menstruacijo? slepič? Ko je bil pri meni slepič, me je bolelo vse od trikotnika, kjer je želodec, do sramne kosti.

clock-img

07.09.2011, 09:46

clock-img

trezika

pencil-img

3981

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Bolečine v spodnjem delu trebuha: si noseča? pred menstruacijo? slepič? Ko je bil pri meni slepič, me je bolelo vse od trikotnika, kjer je želodec, do sramne kosti.



noseča mislim da (še) nisem, do M še je nekaj časa, slepič? ne vem... je pa ful neprijetno... me bo moralo začet pošteno bolet, da bom šla do zdravnika.....

clock-img

07.09.2011, 09:48

clock-img

trezika

pencil-img

3981

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dan!user posted image
Evo, spet mi špeh raste in moram to delit z vami.user posted image  Zjutraj me je vzgojiteljica poklicala v igralnico, češ da mi ima nekaj za povedat. Sem že mislila, da je kaj narobe, pa mi reče: mamica, vsaka čast za tako vzgojo!user posted image  Da Lia ni včeraj jokala niti malo (pomočnica je zgleda posploševala stanje novincev), se je umila, slekla, šla na ležalnik, se pokrila in sama zaspala. Da sta oni2 naredili napako, ker sta vse previjali, ko so vsi spali, pa sta začeli razmišljat, če sta Lio sploh vprašali, če je šla lulat. V glavnem, srečna in zadovoljna mama sem. Pa ponosna, ker mi je jasno, da nisem samo jaz zaslužna za to, ker je tu še ati, pa babice in dedki in seveda Lia sama.

trezika super za Marušo za ponoči!user posted image  Kak jo odvadit na kakanje brez pleničke, pa ne vem.user posted image  Pa jo moti potem al se bi komot lahko zaigrala, če je ne bi ti takoj očistila?

http://sc-galic.si/domov.html

Veš kje je Pekrska gorca?



BRAVO LIA user posted image user posted image user posted image user posted image Mamica ti pa imaš bit za kaj ponosna user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja za Pekrsko gorco vem kje je... pa na njihovi strani je super navodilo, kako do njih priti... hvala

clock-img

07.09.2011, 10:08

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Bolečine v spodnjem delu trebuha: si noseča? pred menstruacijo? slepič? Ko je bil pri meni slepič, me je bolelo vse od trikotnika, kjer je želodec, do sramne kosti.



noseča mislim da (še) nisem, do M še je nekaj časa, slepič? ne vem... je pa ful neprijetno... me bo moralo začet pošteno bolet, da bom šla do zdravnika.....



Če je slepič, boš šla, ker boli ko hudič! Jaz sem tudi taka, da ne grem, dokler me ne morejo odpeljat, ampak to pa mi je bilo tak hudo, da sem rekla, da ne vzdržim. Pa so mi najprej naredili test nosečnosti (glede na opisane bolečine), pa klistir, ker so mislili, da je črevo, no, drugi dan pa so videli, da je slepič.

clock-img

07.09.2011, 10:08

clock-img

PERSIDA

pencil-img

4420

Nimam delodiša a mi ga kdo posodi? Pleaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaase 

clock-img

07.09.2011, 10:20

clock-img

trezika

pencil-img

3981

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Nimam delodiša a mi ga kdo posodi? Pleaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaase 



še za sebe ga imam komaj kaj user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.09.2011, 10:31

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dan.

trezika bravo za pleničko! user posted image Oz. bravo za nelulanje v njo. Drugače pa kaka pa veliko otrok še dolgo časa v plenico.
Bolečine v trebuhu, mogoče menstra? Lahko pa da si kaj takega pojedla?

Bravo Lia! Kakšna pogumna punčka! user posted image user posted image

Delodiš? Ne, danes je dan za odmaranje. Čistka bo že počakala. Zaslužim si po vsem tem učenju. user posted image

Nika je šla pa na moooorjeeeee. user posted image Se je odpeljala z vlakom, frajerka mala. Pa babico in dedka je vzela s sabo in seveda nepogrešljivega Mikija in Ikija. Družba taprava. user posted image

clock-img

07.09.2011, 10:36

clock-img

Tulipan12

pencil-img

4103

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Nimam delodiša a mi ga kdo posodi? Pleaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaase 



Kaj je že to delodiš? Mislim, da je šel mimo mene nekje novembra 2010 in se ni vrnil!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem