cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Septembrke 2012

  
clock-img

05.04.2012, 11:31

clock-img

hokuspokus

pencil-img

66

Podravljena in dobrodošla botticelli.  
Verjamam in vemuser posted image , da bo september zate (in vse nasuser posted image ) nepopisno srečen. Tudi sama sem se obakrat načakala, pa je potem toliko bolj veselo.

Včeraj sem tudi jaz na ebayu naročila AS in ga že komaj čakam mislim, da bom bolj mirna.

Kar se tiče Fb-ja, meni ni najbolj všeč zato vas bom spremljala kar tukaj, upam, da nas bo čim več klepetuljuser posted image .

lp,

clock-img

05.04.2012, 12:35

clock-img

Ninchyy

pencil-img

172

Čestitam za user posted image Botticeelli user posted image user posted image Hihihi tudi jst verjamem, da bo za vse nas vesel in presrečen september.
Jst sem pa zdaj komaj v fazi, da si uredim kreditno kartico brez tega ne morem naročiti AS preko Ebaya user posted image Zadnjič mi je neko stvar naročil sodelavec, ki pa je zdaj na bolniški in to 1 mesec user posted image Moj je pa tudi navdušen nad to stvarco AS tako, da sploh ni problem, da jo bom naročila user posted image
Moram pa poročati, da sem bila včeraj na vadbi za user posted image in je bilo prav luštno. Lepo se razmigaš, prepotiš se ravno ne pretirano ampak je uredu, da nekaj dobrega zase in za otročka narediš.
Lepo se imejte!

clock-img

05.04.2012, 13:32

clock-img

botticelli

pencil-img

31

hojla nosečke!

Hvala za dobrodošlico in vzpodbudne besede. Tudi jaz menim enako da bo september en res krasen mesec za vse nas in naše drage.

telovadba ninchy, čestitam da hodiš in res je, delaš koristno zase in za malčka, vendar se je bom jaz kar veselo izogibala user posted image Drugače obožujem šport in sem zelo aktivna, ampak zdaj v nosečnosti pa (oprostite ) ne upam niti prdnit pošteno user posted image user posted image

Veseli me da nekatere čveke ostajate tudi tukaj. Tudi meni namreč FB ni všeč, pravzaprav nimam niti profila odprtega.

Poznate mogoče to spletno trgovino http://www.da-da.si/node/20 in njihove modrčke ? Moje sodelavke jih namreč zelo hvalijo in mi svetujejo naročilo modrčka kar sedaj. res je da me moji že pošteno tiščijo in razmišljam o nakupu, ampak me zanima še vaše mnenje. a ni malo prezgodaj?
Ena mi celo pravi da je modrček bil res dobra naložba in da ga še sedaj po končanem dojenju uporablja kot športni modrček za vadbo.

Vodim namreč oddelek marketinga, kjer smo same ženske (vse mamice) in imajo res veliko nasvetov zame. Zdi pa se mi, da tudi komaj čakajo, da se šefica koooooonšno spakira na porodniško user posted image

clock-img

05.04.2012, 13:37

clock-img

hokuspokus

pencil-img

66

Ninchyy, super, da si šla na telovadbouser posted image . Tudi jaz razmišljam, da bi šla, saj sem prej redno hodila na fitnes, v toplejših mesecih pa tekla, odkar sem noseča pa nič več, sem se omejila samo na gospodinjsko telovadbouser posted image . Bo treba malo migat ja.

clock-img

05.04.2012, 13:48

clock-img

Ninchyy

pencil-img

172

Telovadba je res super, ker je prav nam user posted image prilagojena user posted image user posted image Tudi sama sem se pred nosečnostjo intenzivno ukvarjala s športom. Pozimi s fitnessom, poleti pa s cestnim kolesarstvom. Ko sem zvedela, da sem zanosila sem pa vse športe popolnoma opustila. Tako, da sem v pičlih 3 mesecih pridelala 5 kg user posted image Ko sem dala to "kritično" obdobje mimo sem se odločila, da bom začela hodit na vadbo za nosečnice. Nekaj pa res moram zase in za user posted image narediti. Pa tudi na sobno kolo se bom kdaj pa kdaj usedla, saj je mnogo manj nevarnosti za padec, kot če bi kolesarila zunaj. Čeprav mi je kr malo hudo, da bom letos zamudila kolesarske maratone in kakšne tekme, pa ženske kolesarske runde. Ampak za srečo, ki jo nosim pod user posted image bom vse naredila user posted image

clock-img

05.04.2012, 13:48

clock-img

hokuspokus

pencil-img

66

Botticelli teh modrčkov ne poznam, zgledajo pa res udobni, všeč mi je , ker nimajo šivov.
Mene je v prvi nosečnosti oz. po porodu vse motilo, želela sem si res udobnih in mehkih modrčkov. Kupila pa sem enega tik pred porodom in šele kasneje dva dokupila.

clock-img

05.04.2012, 14:49

clock-img

primorka85

pencil-img

19

Joj punce ni mi o športu govorit, ki že skoraj leto nisem nič naredila, ne ker nebi želela, ampak zato, ker sem lani maja si zlomila gleženj pri nogometu in celo poletje je blo zame polomija, ko je gleženj prišu k sebi pa sem zanosila, v tej nosečnosti pa sem tako švoh, da še šparge težko grem nabirat, kaj šele da bi kaj drugega delala!! :(( Pravzaprav še vozim ne, zaradi vrtoglavic, torej si lahko predstavljate!!! :((

Tisti modrci pa zgledajo ful ful dobri, pa niti tolko dragi niso!!! ;))

No, ne bom vas več morila, če pa se katera domisli kašen šport za mene sprejemam predloge!! ;))

clock-img

05.04.2012, 15:55

clock-img

nosečkasrečka

pencil-img

2

Pozdravljene vse nove nosečke!
No jest sm se pa odločila da AS ne bom kupila, pri ginekologu slišim srček, komaj pa že čakam prve gibe in upam, da je z mojo user posted image  vse v najlepšem redu, sm tko najbolj mirna, k če ne bi skoz poslušala srček če bi mela to doma.
Kar se tiče telovadbe..sovražim telovadnice..ostajam raje na zraku..hodim še zmeram v hribe..seveda počasnejši ritem kot običajno ampak daleč pridem...seveda se mi zmeram pridruži moj dragi..čez teden pa sprehodi po ravnem bolj..mam blizu zbiljsko jezero in grem dostikrat tja peš! Sm se pa od prvega do drugega pregleda zredila samo 70 dag tko da sm zaenkrat kr pridna čeprav prihajajo prazniki in polna miza dobrot se bom težko uprla da ne bi grešila na veliko..hheheuser posted image
Kar se tiče pa modrčkov pa te fitme ne poznam..imam še zmeram stare, ker so mi še prov, pa še 2 stara mam k sta večja in sta mi bila prej prevelika tko da jih bom pa pol mela proti koncu!

No lepo se mejte pa božajte trebuščke, pa naj jih božajo tudi fantje..pri meni to fant že počne..se včasih res nasmejiva! 

clock-img

05.04.2012, 21:41

clock-img

botticelli

pencil-img

31

ninchy, tudi jaz letos izpuščam kolesarjenje in dopustovanje na morju, ampak vse z veseljem. Bova šla kam za kak vikenk, daleč pa si žal ne upam.

hokuspokus : tudi meni ti modrčki izgledajo odlično, ker so brez kosti ( trenutno me vsi moji s kostjo zelo motijo) plus pravijo da nudijo odlično oporo. Bom še premislila, čeprav nekaj bo le treba ukrenit, ker prsa se mi zdi da mi rastejo še bolj kot trebuh user posted image user posted image

Zgaga me peče za ponoret! A je še kaj za blaženje teh težav poleg rupuruta?

lahko noč

clock-img

05.04.2012, 22:19

clock-img

Čarobnica

pencil-img

21

Ojla

:) jaz pa ravno z BodyPumpa :) No, v prvi nosečnosti sem tekla tja do 5 meseca + vaje z utežmi, nato samo še vaje z utežmi in dolgi sprehodi. Tokrat bi naj tudi bilo vse to, pa imam poškodovan gležen in še počutje ni bilo ravno super prva 2 meseca. Vseeno 1x tedensko hodim na pilates in 1x na BodyPump. Pri pilatesu ne delam več vaj kjer se leži na trebuhu, ostalo še gre vse, pri BP pa sem seveda zmanjšala uteži. Ker vse delam že od prej, mi v bistvu dobro deluje na počutje. Poslušam zgolj svoje počutje in seveda ne pretiravam, pa je. Smučali smo tudi "normalno" :D

Upam, da bo zdaj počutje kot v prvo, torej bo čez poletje veliko vrtnarjenja pa plavanja in hoje. In pilates bo verjetno tja do konca, če bo le vadba prek poletja.

Glede zgage botticelli - jaz sem imela prva dva meseca obupno. Pomagalo ni NIČ, edino Donat je malo ublažil. Tudi zaprtje - pomaga mi samo po liter Donata na dan ... aja, modrček pa zgleda zelo fajn. Jaz imam tokrat dojke (že sedaj) večje kot prvič ... mi kar malo napoto hodijo user posted image

Upam, da vsem težavice hitro minejo.

clock-img

06.04.2012, 06:37

clock-img

Ninchyy

pencil-img

172

Hihihi vidim, da vse bolj z rezervo jemljemo šport. Sej je prav tako, moraš poslušat svoje teloluser posted image
Tudi moj je letos rekel, da ne bova nikamor daleč hodila na morje. Jst bi šla... samo se moj boji zame user posted image
Kar se pa modrček tiče pa tisti res super zgledajo. Jst sem si ravno pred kratkim 2 kupila, čist taka preprosta. Oba brez kosti in brez, da bi bila podložena. Joj meni so se prsi tako hitro povečala. Že po velikosti prsi si lahko videl, da se nekaj dogaja user posted image Še sodelavec me je hecal, da imam tako velike, da sem sigurno user posted image Seveda takrat še nisem nikomur povedala, da sem res srečkauser posted image

clock-img

06.04.2012, 09:12

clock-img

calves

pencil-img

2

Hojla puce.
No naj se vam tudi jaz veselo pridružim v veselem pričakovanu septembra.
Uf tole je moja 2 nosečnost in se mi zdi kr naporna. Še vedno mi je slabo in zelo sem zmatrana. Kar pa ni lahko
ker doma po službi čaka že starejša hči. Ampak tudi to bo šlo naprej. So pa tudi meni odkrili nosečniško sladkorno
in moram mreči da mi dela kr preglavice.

clock-img

06.04.2012, 10:41

clock-img

bejbibu

pencil-img

408

Pozdravljene souser posted image po dolgem času in dobrodošle vse noveuser posted image user posted image

Ja, na FB so se debate res začele odvijati s svetlobno hitrostjo, ampak sem vas mogla prit mal sem tudi pozdravit!!

V glavnem, midve sva super...mala pupuika veselo brca, vsak dan je zelo aktivna in to mi je zelo všečuser posted image user posted image !!

Še malo in pregle, 17.4., morfologija, komaj že čakam!!!

Včeraj se je pa od mene poslovila tudi 4 in sem dobila 5...imala sem namreč RD in sem si prisližila 25user posted image user posted image ...ja kaj čemo staramo se, ampak dokler bo zdravje bo vse, jaz pravim!!!

Punce vsem želim blagoslovljene velikonočne praznike in veliko dobrot na mizi...

user posted image


Uživajte in božajte bušije ***

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

clock-img

06.04.2012, 13:08

clock-img

botticelli

pencil-img

31

ne morem verjeti kako ste ene aktivne. Čarobnica user posted image user posted image

ja, DOnat pijem, se mi zdi da tudi malo pomaga, ampak brez Rupuruta pa vendarle ne gre. Donat mi odgovarja tudi za reguliranje prebave, čeprav ga moram popiti res liter da pomaga user posted image Redkokdaj mi uspe, ker je res nagravžen, tako da včasih uporabim tudi kakšno dulcolax svečko za odvajanje.

Calves
dobrodošla! Upam, da ti čimlepše mine ta nosečnost, si pa ne predstavljam kako naporno mora biti ob malem otroku. Jaz sem tako rahla, da samo kavč vidim ko pridem domovuser posted image   Verjetno pa, ko je človek primoran, razmišlja drugače in mu tudi ni težko.

Glede dojk bo res treba nekaj ukreniti. vsi modrčki so mi ful premali, tako da se mi zdi že prav škodljivo da se še vedno tlačim v njih. nepotrebno se mi zdi pa za ta čas kupovati nove, te za dojenje bom pa tako ali tako rabila. Po vsej verjetnosti bom kar pri da-da naročila in potem poročam kakšni so v resnici. Niti volje nimam hoditi po trgovinah, tako da najraje kar s kavča kupim user posted image

Še malo in podaljšan vikend. zelo se veselim. danes tudi pirhe barvam user posted image user posted image imam neko novo tehniko in upam da bo ratalo.

vesele praznike vsemuser posted image

clock-img

06.04.2012, 13:12

clock-img

vtina771

pencil-img

30

glede donata - meni ga je moja ginekologinja odsvetovala, ker nej bi povzročal splav ali prezgodnji porod, pa čeprav je po drugi strani poln magnezija in ga zato priporočajo....je rekla, da donat povtroča krčenje gladkih mišic, kar je tudi maternica-in da ma lahko zato veliko stranskih učinkov na plod - je rekla naj raje magnezijeve šumeče tablete pijem pa jogurte jem - ker uravnavajo prebavo ...

clock-img

06.04.2012, 13:19

clock-img

MalaNeli

pencil-img

823

magnezijeve šumeče tablete se pa odlagajo na kosti! donat v zmernih količinah ne povzroči spalava čali česarkoli.

clock-img

06.04.2012, 14:04

clock-img

hokuspokus

pencil-img

66

Botticelli tudi jaz bom s sinom danes barvala pirhe, če ni skrivnost ali gre za kakšno zanimivo tehniko.

Glede zgage nimam iskušenj, mi je pa prijateljica povedala, da je njej zelo pomagalo pitje mleka.

clock-img

06.04.2012, 16:36

clock-img

Anja024

pencil-img

35

ojla user posted image

no naj povem da sem tudi sama v prvi nosečnosti kar pogosto pila donat zaradi prebave, pa z mojo malčico ni nič narobe. je pa res da se je rodila 14 dni prehitro, ampak ne zaradi donata ampak streptokoka, za katerega pa še zdaj ne vem kje sem ga staknila.
user posted image
Tudi midve sva danes barvali pirhe. nam je moja tete, ki trenutno živi v rusiji, prinesla neke njihove barve in so nastali neki zanimivi in kr lepi pirhiuser posted image user posted image

no vesele velikonočne praznike vam želim, moji bodo 100% saj imam poleg vsega v nedeljo še RD in bom upihnila 25 svečkuser posted image user posted image user posted image

clock-img

06.04.2012, 17:32

clock-img

mažiga

pencil-img

34

bejbibu in Anja024 vse naj,naj za rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravljene vse nove user posted image - uh,zdej pa bo septembra v porodnišnicah gužva v porodnih sobah-se bomo zmenile glede vrstnega reda user posted image

VSEM želim lepe praznike, ter čimveč dobrot v bušijih (seveda za naše user posted image )

clock-img

07.04.2012, 11:13

clock-img

hokuspokus

pencil-img

66

Tudi jaz vama želim vse najboljše za rojstni dan, ter veliko radostiuser posted image .

Vsem puncam pa vesele Velikonočne praznike.

Razvajajte se.

lp

clock-img

10.04.2012, 09:38

clock-img

egleria

pencil-img

1336

vse najboljše bejbibu in anja!

jaz tistih modrčkov ne poznam. v visoki nosečnosti bom kar one za dojenje nosila, ki jih še imam od prejšnje nosečnosti. pa en ogromen modrček tudi. tak da mogoče si še enega kupim za zdaj ko sem glih nekje na sredini. mi kar hitreje rastejo kot v prvi nosečnosti user posted image

clock-img

10.04.2012, 10:16

clock-img

Ninchyy

pencil-img

172

Tudi jst se pridružujem za čestitke ob RD bejbibu in anja user posted image
Kar se pa modrčkov tiče jih pa tudi jst ne poznam. Kot sem že zadnjič omenila sem si kupila 2 čisto preprosta. Ampak kot sem zvedela prsi med nosečnostjo še kr naprej pridno rastejo. Ups... si bom mogla umislit še kakšnega večjega user posted image najboljš kr takega kot si ti egleria rekla modrček za dojenje.

clock-img

10.04.2012, 11:56

clock-img

MalaNeli

pencil-img

823

Anja024 VSE NAJBOLJŠE! Sm pa lahk kar huda nate :) čeprav se mi2 osebno še ne poznava... :) se vsi okrog naju poznaju...in tut mama ma moj telefon veš...pa bi lahko poklicala če si bla v naših krajih.
:) navsezadnje...
:) jaz sem tut v soboto barvala jajčka...sicer jih že 3 leta barvam v "naravnih" barvah... :) pa ene so mi bolj, druge manj uspele.
sem bila pa zadovoljna sama  s sabo.
:) drugač mam pa jutr pregled... končno... pr svojmo zdravniko. bom vidla kaj mi bo kaj lepega povedu.
vmes bom pa še kolegico obiskala...k je v bolnci,...25t+ zarad hematoma... :( pa nč fajnega nism o tem prebrala.

clock-img

10.04.2012, 18:04

clock-img

Anja024

pencil-img

35

vsem najlepša hvala za čestitkeuser posted image user posted image user posted image

MalaNeli da se ti opravičim, zadnjič si taščo pričakovala ko sem bila pri tvoji mami, v soboto pa ne vem zakaj nisi zraven tvojih dveh prišla gr, ne vem a ti nista povedala kam grestauser posted image Tako da res oprosti, saj nisem bila zadnjič na vašem koncuuser posted image

no če katero zanima imam dvojne nosečniške hlače za prodat, obojne so rjave barve, ene so cevaste (po zadnji modi) št. 36, ene pa so žametne raven kroj št.38-40, slike pošljem po mejlu, lahko mi pišete na ZS

no jas pa sem imela danes pregled in je ve OK, srček pridno utripa. naslednji pregled imam 8.5 morfologijouser posted image user posted image

uživajte v tem soncu kolikor ga je user posted image

clock-img

11.04.2012, 09:20

clock-img

evelina1

pencil-img

12

pozdravljene user posted image

No pa sem končno zvedla, kaj nosim pod srčkom, s fantom sva tko vesela, ker sva si potihem obadva želela user posted image in celo uspelo nama je. Se je splačalo 5 mescev čakat na spol oz. da najin user posted image da nogice narazen. Zaenkrat nimam nobenih velik težav, razen krčev v dimljah, kar še moji ginekologinji ni jasno za kaj so se pojavile.
Naslednji pregled imam 4.5. mislim da bo takrat morfologija, do takrat pa uživajte še naprej.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem