18.09.2012, 14:40
26
18.09.2012, 20:18
26
19.09.2012, 17:45
26
Zadnji članki

Možne nevarnosti za otroka ob vodi
Še posebej v bližini vode je pomembno, da imate odrasli vedno nadzor nad svojimi otroci. Ne le gl...
Poškodbe in nesreče

Odlični morski recepti za malčke
Ribe so dober vir omega tri maščobnih kislin, ki so izrednega pomena za pravilen razvoj otroških ...
Prehrana otroka
DARILNI PAKETI
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!

doma, naslednji pregled pa 22.oktobra in sicer morfologija, čeprav bom takrat komej 19 tednov. Se mi zdi malo zgodej. A katera ve kdaj začnejo z morfologijami? Jst sm še vedno brez energije, dobro da je tamali v vrtcu da imam dopoldan par urc počitka. Brez službe sem pa že tri mesece in mi je bit že hudo doma. Pošiljam prošnje ma noben niti odgovori ne :-(
-, drugače je zaenkrat vse ok, velik je 7,1 mm, sem pa noseča 13t3d.
Že tako sem bolj občutljiva s hrbtom ker sem imela pred dvemi leti hujšo nesrečo in sem imela poškodovani (počeni in nalomljneni) dve vretenci
, tako da sm že dve leti vajena konstantnih bolečin v hrbtu, ampak sedaj sem za dodatek dobila še bolečine v križu uuffffff
, da vidim našega
in slišim njegov
kako bije, da se prepričam da je vse ok
za srečo!

