writing-img

RE: oktober 2005

  
clock-img

22.02.2007, 21:32

clock-img

MojcaG

pencil-img

710

nana, vlakec je bil božiček, vendar sem ga videla v interšparu. stane okoli 9000 sit. vključi se tako, da daš v lokomotivo eno od figuric - medveda, klovna,.. in potem šiba in ima melodijo. izključi se tako, da vzameš figurico ven. čist enostaven sistem, liu ga že obvlada. je pa zelo navdušena, res. priporočam!

clock-img

22.02.2007, 21:37

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Hvala, MojcaG!

 

clock-img

22.02.2007, 23:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.02.2007, 08:16

clock-img

urbancek

pencil-img

1072

Nana27 - voda je k sreči v redu, tudi izvidi za bakterijsko okužbo so boljši (skoraj že noramalni) očitno je antibiotik prijel. hemoglobin pa je še malo padel, ampak so rekli, da je to posledica okužbe in bi se sedaj moralo pričeti izboljševati. Ima pa tudi Ferum lek. Čez 14 dni imava kontrolo hemoglobina in železa.

Ampak kako hitro ti naši malčki (vsaj naš) zapopade prijetne stvari. Sedaj ko je bil bolan, sem ga malo bolj pocrkljala in je že mali razvajenček. Skozi bi se pestoval, da o priklopu ne govorim. Danes skoraj celo noč nisem spala, saj je stalno hotel biti pri meni. Očitno ga bo počasi treba odstaviti in za ponoči pripraviti flašo. Potem bo tudi jesti pričel več, ker bo vedel, da bo drugače lačen. Sedaj se je še malo šlepal, saj, če ni ravno veliko jedel, pa je dobil še pri meni.

Ali je pri vas tudi tako zoprno vreme. Pri nas je oblačno- skoraj že dež. Pa taki načrti za dopoldne, upam, da se bo izšlo. Popoldne pa gremo mogoče v Ljublano, ker ima ta večji danes rojstni dan in sem se odločila, da mu kupiva kolo.

Lp

clock-img

23.02.2007, 12:43

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Urbancek, čestitke še tukaj za Urabana!!user posted image user posted image user posted image

Super, da so izvidi od Nejca ok!user posted image

Ja vreme je pa pri nas tudi muhasto, sicer ne dežuje, ampak mislim, da veliko ne manjkauser posted image

< Sporočilo je popravil KBM -- 23.2.2007 12:44:40 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

23.02.2007, 21:40

clock-img

urbancek

pencil-img

1072

Ta večji se je danes prvič peljal z vlakom. To je bilo doživetje. Nejca je čuvala hči. Kolesa še nismo kupili, ker nismo dobili nič pametnega. Jutri grem še v Lesce, Radovljico in na Bled pogledat. Mogoče pa bo kaj.

Lp

clock-img

23.02.2007, 21:46

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Mi imamo danes 16 mesecev. In za darilo smo dobil 9. zobek! user posted image Štirico spodaj...na dvojikice pa še kar čakamo...

clock-img

24.02.2007, 15:11

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

 udb - Čestitke za 16m in user posted image  za zobek.

clock-img

24.02.2007, 16:59

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Marcel, čestitke za zobke in 16 mesecev!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

25.02.2007, 10:22

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Hvala za čestitke! user posted image

In kako kaj? Nedelja pa to? Mož je šel k maši, mali spančka, jaz pa razmišljam, kaj naj oblečem za na kosilo - mami  slavi 50 rojstni dan. Je pa danes tudi 7 let odkar sva z mojim dragim par! KAr ne morem verjeti da je že toliko! PA v bistvu se sploh ne spomnim kako je bilo pred tem. Imam občutek da ga poznam že celo življenje. user posted image

clock-img

25.02.2007, 13:20

clock-img

urbancek

pencil-img

1072

Danes imam pa slab dan. Lotila sem se torte, rezultat pa je katastrofalen. K sreči poznam enega fanta, ki dela v slaščičarni in mi je tik pred zdajci rešil situacijo. Imeli so še eno neazrezano torto in so mi jo odstopili, še okrasili so jo HVALA JIM. Tako, da zabava bo (za rojstni dan ta večjega). Kolo smo tudi uspeli kupiti - Schwinovega. Res je bil drag, ampak je res dober. Sedaj pa imam dve uri časa, preden pridejo prvi obiski. Nejc spi, tako, da imam mir.

Lep dan

clock-img

25.02.2007, 14:21

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Udb - čestitke ob obletnici!!user posted image user posted image

user posted image


urbancek - lepo praznujte!!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

26.02.2007, 19:44

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

ojla punce,
da se se jaz mal vam javim.... moj fantek raste, zaenkrat je zdrav in se ga te viroze niso dotaknile....



_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

26.02.2007, 19:48

clock-img

MojcaG

pencil-img

710

udb in urbanček - upam, da ste lepo praznovali!


kaj počnete? naše dete spi, jaz sem z eno večerjo totalno "uničila" kuhinjo, sem pa sita, haha. mož bo pa pospravil. (upam).user posted image

kaj novega? pri nas so nove besede. in sicer, ponavlja in ponavlja VSE kar sliši. npr. če kdo vpraša "kaj?" bo rekla "jaj?" prva žival, ki jo izgovori je "zajči". vse ostale še kar kliče po načinu oglašanja. začela je klicati po imenu - prijatelje, ne še ravno brezhibno, je pa uspeh!user posted image

začela je komplicirat pri umivanju zobkov. seveda, velja samo, če sama, kar pa odpade, ker so štirke zunaj in jih ni tako enostavno očistit. in komplicira pri oblačenju bunde. zagrabi šal in reče dijo in šiba. midva pa za njo. jaojao...


a ste zdravi? 

clock-img

26.02.2007, 21:11

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Najprej čestitke (upam, da koga ne izpustim) - Urbanček in Udb ob praznovanju z malimi sončki in Udb, še na veliko lepih let v dvoje!

 
Jaz moram potrkati - zaenkrat smo zdravi! Miha je šel danes z user posted image  nabirat zvončke in mačice. Baje je vmes jedel tudi zemljo user posted image  Mu zgleda primanjkuje rudninskih snovi user posted image  
Po rokicah se mu je nekaj izpustilo in pediatrinja sumi, da gre za alergijo. En teden moramo biti na dieti. Upam, da ni na kaj alergičen, ampak da gre le za posledice viroze.

clock-img

26.02.2007, 21:47

clock-img

MojcaG

pencil-img

710

nana, na kakšni dieti? mleko, jajca?

jap, mi smo tudi veliko zunaj. pa nabiramo rože, pa preganjamo kure, mačke (pri babici), in kolk je liu užaljena, ko se ji nobena ne pusti ujet!user posted image  potem sem jo pa komaj spravila k sosedu, ker imajo enega zajca, eno kravo in en kup ovc. tja sem jo spravljala zato, ker se mi ni dalo več hodit ene in iste koze gledat, ki jo ima babi, bilo je pa treba it ene petstokrat. user posted image  v glavnem - sosedove živali... navdušenje je bilo tako, da smo jo komaj spravili stran. pa še enkrat zajčka, pa še enkrat mu, pa baa (ovce), mi pa: zdaj pa reči zajčku adijo, ker gre spančkat, mi pa domov, pa liu reče dijo, pa pomaha, pa se premaknemo, pa spet nazaj.. pomnoži to krat tridesetkrat... sem že rekla možu, da se bomo mogli preselit v ta hlev.user posted image  če tole bitje ne bo veterinar ali kaj temu podobnega, nočem nič.user posted image

fajn, da ste zdravi, ostanimo tako! user posted image

gut najt!

clock-img

27.02.2007, 10:32

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Ja Mojca, ne vemo na kaj bi bil alergičen. Zdravnica je rekla, da naj se gremo dieta Urtika 2 - izključit je potrebno vse konzervanse, vse sadne jogurte, pudinge. Mleka in jajc ni omenjala, čeprav kolikor vem, so otroci v največji meri alergični prav na to dvoje. Ni pa izključila možnosti glivic. Če se ne bo popravilo, se bomo šli še enkrat pokazat. Zanimivo pa je to, da Miha normalno pridobiva na teži in da nima driske. Res upam, da ni alergija, ker ne vem, kako se bomo v vrtcu zmenili. Baje otroke kar namučijo s temi kožnimi testi. Za vrtec bi verjetno rabili zdravniško potrdilo.

 
Vsem želim lep dan!

clock-img

27.02.2007, 12:25

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Lep pozdrav!!

Pri nas je tako lepo sončno vremeuser posted image , samo sedaj je začelo pihati!!
Včeraj je prišla od brata hčerka na počitnice, sedaj ima Karin družbo!!user posted image
Danes smo bili že zunaj, nabirali smo rožice - največ je pri nas žerfanauser posted image ,pa tudi kakšen teloh se najdeuser posted image !Karin rada kamenček pobira in jih daje meni v roke!!
Drugače pa gremo do potoka,ki lahko prideš čisto blizu vode,Karin uživa ob gledanju vode, se kar zasanjauser posted image ,full ima rada vodo!

Drugače pa Karin tudi veliko ponavljja za vsakemu in že zna rečti trebušček - to se je naučila od pametnega kužkauser posted image ,pa bejž zna tudi rečt, če ji kdo nagajauser posted image ,pa kuža zna super oponašati,kravo!!
Avto je pri nas brrr,po imenu se pa tko trudi in samo prve dve črki v imenu izgovori - Tamara je Ta,Maja je Ma....

To je vse...mogoče sem še kaj pozabila....ker je kar veliko stvari novih!1Skratka ragljica mala!!



Lep sončen pozdrav!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

28.02.2007, 06:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.02.2007, 08:21

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Nalin, pri nas je ista pesem... Včeraj je ati potreboval debelo uro, da je Luka zaspal... Pa se je kotalil po postelji, pa igral, pa pel, pa omare odpiral, pa če mu je rekel, da se mora umiriti in zaspati, je planil v jok, ker se mu je seveda zgodila neizmerna krivica...
To pri nas traja že cca. dva meseca...
In tudi komaj čakamo, da pade dol...
Spi pa enako - cca. uro in pol do dve v vrtcu, enako čez vikend...
Lp A

clock-img

28.02.2007, 09:14

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Lep pozdrav!!


Tudi pri nas so problemi s spanjem!user posted image
Popoldan gremo spat ob 12.00 in mi noče zaspati,kar skoz poje in se smeji ,včasih se naredi, da zaspi komaj po eni urci petja in cviljenja, pa potem spi samo urco ali dve največ ali pa tudi nič, odvisno od dneva!
Zvečer pa zaspi takoj in sicer gremo spat od 19.00 - 19.30!!No vsaj zvečer je pri nas mir!!Samo se raje ne bom hvalila , da se ne bo spremenilo!!user posted image

Nalin, ali ti je potekla pogodbauser posted image Sorry , ker sem firbčna!!

No sedaj bomo pa jedli in gremo na sončka!
Lep pozdrav!!


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

28.02.2007, 15:57

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Nalin, te zastopim. Je Miha kar priden, ampak kdaj pa kdaj pa rogoviljenje traja uro ali več preden zaspi. Pri nas čez dan brez problema zaspi in spi od približno 11.30 do 13h (mogoče včasih doda še pol ure) - v vrtcu pa je polurni zamik, ker zaspijo ob 12h. Zvečer ga dam v posteljo pet minut pred poročili ob 19. uri. Zdaj pa, kakor kdaj - takoj nikoli ne zaspi, ampak večinoma malo pred osmo končno spi. Je pa tako, da z njim nikoli nisem v sobi, ampak ima nežno lučko v vtičnici pa zvezdico prižgem, ki igra in slika medvedke na stropu (jo ima kar na tleh ob posteljici, ker bi jo drugače odmontiral). Potem se pa po postelji meče pa igrače ven zmeče dokler ne zaspi. Jaz pa hodim na deset minut v sobo in prižigam zvezdico, nazaj dam igračke. Vrata zmeraj priprem. Še dobro, da smo ga tako navadili..jaz bi ga verjetno še kar nosila in uspavala, pa ni šlo več in od kar tako zaspi, je pravi balzam...tok tok tok

 
Drugače pa moram z vami deliti novičko. Do sedaj si nisem upala, ker sem imela težave. Zaradi začetnih težav in še ostanka hematoma sem trenutno doma z Mihom in poskušam počivati. V začetku septembra, če bo vse po sreči, se bo naša družinica povečala še za enega škrata/škratinjo.

clock-img

28.02.2007, 16:10

clock-img

KBM

pencil-img

4744

nana27, lepa novičkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

28.02.2007, 16:19

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Nana!!!!!!!!!!!!!!! ČESTITAM še enkrat!! user posted image

clock-img

28.02.2007, 18:19

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Bravo Nana27!!!!user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem