writing-img

RE: Kaj naj? Noseča sem!!!

clock-img

10.05.2006, 19:46

clock-img

mami darka

pencil-img

105

Da te potolažim še js. Pri men je bla situacija mogoče še bol zakomplicirana. Zanosila sem v 4 letniku sredje šole. Odločila sem se ( brez pomislekov o splavu) in septembra rodila, namesto da bi šla na faks. Niti enkrat nisem pomislila, da mi je žal. Boš videla, da so otroci res naše največje bogastvo, pa čeprav nas skor nikol ne ubogajo. Kar se pa tiče financ, pa se tut vse sprot uredi. Nč bat, le pogumno naprej, saj te tvoj otrok potrebuje.

clock-img

10.05.2006, 19:52

clock-img

čaki

pencil-img

1009

user posted image user posted image user posted image user posted image  kako lepa je beseda MAMA to čez leto izvedela boš tudi sama... user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.05.2006, 20:05

clock-img

bombonček

pencil-img

351

Tudi jaz sem zelo vesela za tvojo odločitev,sporoči kako bo šlo na zmenku!!!!SREČNO!!!!

clock-img

10.05.2006, 20:19

clock-img

Anonimen

Čestitam,mlada nosečka!user posted image
Vesela sm zate,,da se je zgodba tako razpletla.Upam,da urediš se s fantom.

Neki ti moram napisat.Tud jaz sem študentka-zdaj drugega letnika.Kar dolgo časa sem bila z mojim fantom.Imel me je res rad in vedno,ko sma se pogovarjala o otroku,je rekel,če rata,da ga obdržima,ker ja najin.Novembra sma začela tud namensko delat na tem projektu.In januarja letos sma šla narazen.S tem ti hočem povedat,da če otrok rata namensko al pa ne načrtovano,se mora zanj odločiti mamica,ne oče,ker lahko ta odide danes,jutr,morda čez nekaj let...in boš ti obdržala otroka ali pa jokala zato,ker si splavila.

Ena je nekoč zlo lepo napisala na RR-nikoli ni otroka tako težko nositi v naročju,kot na vesti.In res je.Ravnaj se po svoji vesti.

Sama vem,da splava ne bi šla delat,ker sm gledala že nešteto splavov na ginekologiji in me vedno zaboli,ko otroka posesajo al pri večjih nosečnostih,ko preščipnejo še nastajajočo popkovino.Groza!!!

Sama še nisem mamica,ampak v sebi vem,da ni lepšega,kot poslušanje otrokovih utripov,prve brcike,prvi otrokov jok,čudež rojstva,beseda mama...in komaj čakam čas,ko bo tudi to namenjeno meni!

Srečno nosečnost in zdravega otroka ti želim,nosečka!!!user posted image

*Če imaš kakšno vprašanje iz zdravstvenega vidika poroda ali pa same nosečnosti,se pa le obrni name-če ti bom lahko,ti bom z veseljem pomagala!

clock-img

10.05.2006, 21:50

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

user posted image user posted image  Anonimna, za odločitev, da boš novemu bitjecu podarila življenje. Verjamem, da ne boš nikoli obžalovala svoje odločitve.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

10.05.2006, 22:14

clock-img

natasa0212

pencil-img

23

Haj!Naj ti še jaz povem svojo zgodbo.Bila sem v prvem letniku faksa,ko sem zanosila,z fantom sva bila osem mesecev skupaj,potem pa sva šla narazen.Ko sem zvedela,da sem noseča,sem bila ža štiri mesece noseča(imela sem ves čas menstruacijo zato nisem vedela),no in v bistvu tudi 4 mesece že narazan z fanom.Ko sem mu povedala,da sem noseča in,da je njegov,ker enostavno od drugega ni mogel biti,mi je rekel,kaj meni to razlagaš,moj itak ni kaj pa jaz vem,kaj si ti delala te 4 mesece,ko nisva več skupaj.No enostavno za splav je bilo prepozno,tako,da sem na koncu ostala sama z mojo bebico.Želim ti povedati to,da sem bila na faksu,brez rednih dohodkov,sama brez partnerja,brez svojega gnezdeca,ampak,verjemi mi vse se da,če se hoče.Mojuser posted image  ima že sedaj 8 let,stikov z pravim očetom ni imel nikoli,ker jih moj ex ni nilkoli želel imeti,ampak sedanjega mojega partnerja kliče ati in je vse tako kot bi moralo biti že nekoč.Oz ne,sedaj je še lepše,ker ima sestrico in je neznansko ponosen nanjo.Želim ti povedati to neglede na to kako se je usoda poigrala z mano sem prav vesela,da se je tako,ker je otrok nekaj NAJLEPŠEGA kar se ti lahko zgodi na svetu,ne glede na padce in vzpone.Upam,da se boš odločila pravilno,da ti ne bo kdaj hudo.Pa srečno in lep razplet ti želim.

clock-img

10.05.2006, 22:58

clock-img

ziva_

pencil-img

106

Anonimna, jaz zivim v studentskem domu z otrokom. Je fajn, sem tukaj na lentu. lahko prides tudi kaj na obisk user posted image . glede tvoje odlocitve pa user posted image . boma se naslednjo leto skupaj setale user posted image . tudi jaz sem ti na voljo, ce bos kaj rabila, kaj za posodit al pogovor...
in tudi jaz, ko sem zanosila, me je blo strah. bla sem v istih dvomih, vendar se za splov nisem odlocila, ne vem, jaz ga res ne bi mogla naredit. zdaj pa se mamo fajn. pa tudi jaz mislim, da se vse dogaja z razlogom, pa naj se ti v danem trenutku zdi situacija se tako crna, na koncu ugotovis, da se bolje ne bi moglo izteci...

clock-img

11.05.2006, 10:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2006, 10:55

clock-img

Anonimen

Anonimna user posted image
user posted image  je največja sreča user posted image
Jaz sem zanosila pri 20,rodila pri 21 in mi ni žal za user posted image .
Na splav niti pomislila nisem.
Je pa res da sem že bila zaposlena in da nisem šla študirat, tako da je bilo mogoče lažje.

Res ima vsak zakaj svoj zato user posted image ! Le pogumno!

clock-img

11.05.2006, 18:05

clock-img

hariba

pencil-img

1387

Še enkrat hvala za vse odgovore in za vso ponujeno pomoč. Si bom zapomnila za takrat, če bom kaj potrebovala. Res ste zlate. Hvala tebi dekla za link.  Moj fant se je odločil, da bo tudi uradno ostal z mano. Za začetek bova kar v študentu ostal. Upam, da se bo vse lepo isteklo, čeprav imam še kar strahove.

clock-img

11.05.2006, 18:14

clock-img

Anonimen

Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image
Vesela sem za vaju, da sta zbrala pogum in se odločila za življenje!

Lp, jjasna

clock-img

11.05.2006, 18:17

clock-img

Anonimen

Čaki mal, zdej sm pa malo v dvomih. A si bila ti Hariba anonimna prej al sem jaz kaj zamuštrala? user posted image Ker Hariba ima 3 otroke???

Nč več ne arzumem!


< Sporočilo je popravil jjasna -- 11.5.2006 18:18:55 >

clock-img

11.05.2006, 19:12

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Kaj je zdaj, hariba...a imaš pri treh otrocih dovolj časa, da zafrkavaš ljudi na forumu???

clock-img

11.05.2006, 19:14

clock-img

Anonimen

Poglej še njen album 'Mularija' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.05.2006, 19:48

clock-img

Anonimen

Kr neki! Kako se folk zeza tle gor...
Me vse hitro z željami, idejami kako pomagat, se veselili z njo, ker se je odločila, da "pikico" obdrži,... pa nas en tko na suho nategne?!
Haloooooo!!!
Jezna sem, besna in hkrati razočarana. Kot da bi ble tle gor ene še pri svojih letih pubertetnice!

clock-img

11.05.2006, 19:56

clock-img

pikica123

pencil-img

140

Čestitam za odločitev! user posted image user posted image user posted image

Boš videla nebo ti žal! V študentskem domu v Rožni dolini so stanovanja za študentske družine. ! družina ima 2 sobe, majhno kuhinjo in majhno kopalnico.

Če boš kar koli rabila, mipiši na zasebno!

VELIKO SREČE!

clock-img

12.05.2006, 10:58

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najlepša hvala vsem za odgovore. Uredila sem sem svoje misli in ob tolikšni podpori za sem še bolj utrdila v sebi prepričanje, da splava ne grem delat. Že prej sem se nagibala pri sebi  k temu, da ga obdržim, a sedaj sem se zatrdno odločila, da se podam na pot materinstva sama ali z njim. Ob 18h sva zmenjena, mu bom povedala svojo odločitev. A je imela katera otroka morda v študentskem domu? Da bi šla z njim domov k svojim staršem namreč ne pride v poštev, ker je oče alkoholik in nočem, da bi imel moj otrok tako grenko otroštvo kot jaz. Tudi zaradi te izkušnje sem pomislila na splav prej, da kaj naj v tako kruti svet spravljam otroka. A zdaj je kocka padla, vam sporočim kaj bo rekel fant. Ninika1 tebi želim pa čimprej user posted image



Imam kolegico, ki ima dva otroka. Prvega je dobila preden je prišla na faks, drugega sta namensko naredila par let kasneje. Ves čas so živeli v študentu, kjer imaš na voljo cel apartma, ne samo del sobice.

Nasplošno so študentske družine dobro preskrbljene. Imajo kar nekaj ugodnosti, svoj vrtec, če se ne motim,... Če bi vedel to kar vem sedaj, bi najbrž imel otroke že prej.

Veliko veselja s tvojim naraščajem, tudi sam ga komaj čakam.

clock-img

12.05.2006, 15:58

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
A naj izberem splav ali otroka?


Sploh nisem bral ostali ker s posledeicami odločitve (ene ali druge) boš živela ti in to celo življenje. In poti nazaj ne bo.


No in potem vidim, da si se odločila za otroka. user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 12.5.2006 16:00:32 >

clock-img

12.05.2006, 17:09

clock-img

Anonimen

tudi jaz bi otroka obdržala..itak je dobro poskrbljeno za študentke mamice...

clock-img

12.05.2006, 17:14

clock-img

Anonimen

še moja zgodba...zanosit se trudima z mojim 2, 5 leta, pa ti povem, da so grozni občutki, ko te vedno preseneti menstruacija in na testu ni user posted image user posted image , pa tako si želimo.. sedaj sem stara 25, a če bi vedela kaj me čaka bi na otročku začela delat že v srednji šoli...

kar sprehodi se po forumu zanositev pa boš potem videla kaj vse me preživljamo ko ne moremo zanosit...splav seveda lahko greš delat, ampak nekatere potem tudi ne morejo zanosit

pač odloči se kakor ti srce govori... če je fant resnično zaljubljen v tebe  bo želel tudi tvojega otroka....

clock-img

12.05.2006, 19:58

clock-img

čaki

pencil-img

1009

Čaki mal, zdej sm pa malo v dvomih. A si bila ti Hariba anonimna prej al sem jaz kaj zamuštrala? Ker Hariba ima 3 otroke???

Nč več ne arzumem!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi se pa tle zlivamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj se pa nič več ne javi

clock-img

12.05.2006, 20:11

clock-img

Anonimen

Vsa ta tema je ZAFRKANCIJA- žalostno..

clock-img

12.05.2006, 20:28

clock-img

ElaM

pencil-img

2667




Pa folk je res bolan, no. Očitno jim primanjkuje pozornosti, da se grejo iz takih stvari norca delat.user posted image  Žalostno.




_____________________________

:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem