writing-img

RE: Marčevke

  
clock-img

15.12.2006, 11:36

clock-img

LP

pencil-img

56

Aja taya85, moj je ves navdušen nad nakupi, dosti bolj kot js, ker se mi zdi še malo prekmalu... Kar se pa tiče vozičkov pa tudi mi2 razmišljama o nakupu v Avstiji, ali pa celo po netu - kolegica ma kr dobre izkušnje s tem, in cenovno se nenormalno splača. Tako da malo pobrskaj....
Čao, L*user posted image

clock-img

15.12.2006, 11:41

clock-img

*sonchek*

pencil-img

1090

Taya85 3D UZ imam v ponedeljek zvečer - bom poročala kako bo (drugače pa klikni na moj podpis - tam bodo od zdaj obširna poročila vsega)  user posted image  Koooomaj čakam, da vidim najinega sončka!!!! Prej sem dobila tako brco, da sem kar odskočila, tako sem se ustrašila user posted image

LP tudi najin ni vsak dan tako aktiven - dva dneva nazaj se je komaj kaj premaknil/a, zdaj pa že od včeraj brca kot nor user posted image

Jaz imam zvečer še službeno večerjo - mi sploh ni za it, ampak grem vseeno user posted image  

clock-img

15.12.2006, 11:51

clock-img

LP

pencil-img

56

Joj uživaj na 3D UZ. Mi2 sma se potem odločila da ne grava, ker itak mam preglede vsak mesec in pri svoji G in v LJ, tako da ga že dovolj gledajo s temi UZ. Mam ga vedno, tako da malega kr velikokrat vidim. Je pa bila zadnjič kolegica, in je ful zadovoljna prišla domov, sem gledala filmček, kako se njen user posted image lepo smejčka in nekaj momlja.... NORO!!!!!!!!!
Čao, L*user posted image

clock-img

15.12.2006, 12:56

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

No, jaz sem pa vceraj bila zvecer mal na koncu z zivci, ker se pupa ni hotla nic javit. cel dan prakticno nic.. zvecer me je ze zelo zvilo od skrbi, da sem naredila celo paniko. Pol sem se lotila se zadnjega ukrepa - vzela dva cokoladna piskota in user posted image  pikica je podivjala in mi eno uro delala prevale user posted image  Tok sem bila vesela! Danes pa se na izi celo dopoldne oglasa user posted image
Na momente sem cist prevec panicna, mi je prva neuspela nosecnost pustila zgleda tak pecat.
taya, midva sva vozicek narocila preko kikiwelta in sva prisparala v primerjavi z arielom 40000sit. Nimam pa pojma kako je s shoppingom v At - midva bova sla verjetno 2.1. v graz al pa nekam v at.

clock-img

15.12.2006, 13:41

clock-img

soncek78

pencil-img

305

Hello user posted image !
 
Danes sem bila na odvzemu krvi in vode... in mogla sem spiti tisti odurni napitek s sladkorjem, bljek user posted image ! Rezultati bodo znani v januarju... juhuhu. Moji user posted image  ni to preveč motilo... je verjetno nagnjena k user posted image (sladkemu).
 
No, pa je šlo še to mimo. 19.01.07 imam naslednji UZ.
 
LP, dobrodošla med nami.
 
SONCHEK hvala za nasvet. Je že malo boljše, danes mi še ni otrdel buši.
 
SIBIL, ma ta bolezen vas prav noče pustiti pri miru user posted image . Cartaj tvoja fanta, da se čimprej pozdravita.
 
OBALKE, kaj katera gre v šolo v januarju. Povejte mi, če moram kaj posebnega urediti. Ne vem kako to poteka... in na spletni strani so tako skope informacije.
 
Lep pozdravček vsem user posted image !
 
 

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D

clock-img

15.12.2006, 14:40

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Pozdravček!

Soncek78 za materinsko ni treba nič kaj urejat, samo prideš in je.Ponavadi se začne vsako prvo sredo v mesecu ob 8-ih v ZD Koper, v tretjem nadstropju.Pokliči če se začne slučajno na petek, ker so prazniki.Aja, predavanja so pa ob sredah in petkih.

Pri nas obsedeno stanje-pol noči bruhanja in sračkanja-kdaj bo tega konec??????joj te viroze so eno sranje...sicer sem jaz trenutno še ok, ampak samo čakam.....user posted image

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

15.12.2006, 15:07

clock-img

Tekica

pencil-img

193

Pozdravček vsem,

no, moja bolniška bo trajala do konca leta user posted image , ledvice še niso dobre, danes sem imela tudi pritisk 130/84, kar je na meji in moram paziti - nisem preveč v redu ... Malo me skrbi za službo, kako in kaj, sem računala, da bo še kaj prej, ampak saj moram tako delati od doma. Čeprav me presenetljivo pustijo pri miru - upam, da ni to kak dodaten slab znak

No, pa da ne jamram samo, saj nisem edina s težavami.
Sibil - srčno upam, da boste čim prej zdravi in da tebi ne bo nič!!!!!!!!
Soncek78 - a ne, kako fino je cukrček pit ..user posted image , upam, da bodo rezultati v redu, da ti ne bo treba na triurno varianto
Tinaaja - po mojem imaš preveč dela, se otrok skoraj ne upa premakniti - meni se je to dogajalo, ko sem imela preveč norišnice v službi - tako da pazi nase - po mojem sem bolj kot ne ledvice staknila zaradi tega (pač, padec odpornosti)
za vse - haha, moj user posted image  tudi še ne sili v nakupe, edino, kar bova verjetno kupila, bo res voziček - ali mislite, da bo kak večji popust po novem letu??? Pojma nimam, morava pa res preizkusit, kateri bo boljši.

Aja, sem pa danes bila na centru za socialno delo in sem že oddala prvi papir za porodniško in paket (sva se odločila za stolček trip-trap).

Po novem letu naj bi nekaj primaknila tudi občina - tako da ... super user posted image

Januarja greva v materinsko v Ljubljano - haha, nalepk še nimava, sonchek tista z vratarjem je bila dobra user posted image , ampak saj lahko kar prideš tja, brez nalepk, a ne? Ker meni so rekli, da se kar pride brez najave. Verjetno bova morala kakšno predavanje tudi menjati, saj je moj poklicni gasilec z nadvse imenitnim urnikom dela user posted image .

Tejčica - lepo peci, upam, da ti čim bolj uspe!user posted image

Toliko za danes, lepo se imejte - mi je kar lažje po vsem ...

< Sporočilo je popravil Tekica -- 15.12.2006 15:11:23 >


_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

clock-img

15.12.2006, 15:28

clock-img

soncek78

pencil-img

305

Sibil hvala za informacije... in pazi nase... viruske pa kar zapodi stran!user posted image  
 
Tekica pazi nase in ne skrbi za delodajalca... Uživaj in pazi nase in nauser posted image , to je najpomembnejše zdaj.
 
Tejčica lepo peci piškotke..
 
user posted image  Vsem želim lep in sončen vikend, čeprav napovedi niso največ obetavne.
Pa-pa. 

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D

clock-img

15.12.2006, 15:42

clock-img

thaiss

pencil-img

6836

evo me!!!
Po dooolllgggeeeemmm premoru imam malček časa z RR.
V službi sem imela zadnjih 14 dni norišnico user posted image ; sem se komaj veselila ponedeljka, ko naj bi nastopila dopust, pa me sodelavka prehiti...je zbolela in je do torka sigurno ne bouser posted image  user posted image
Vsi moji plani za v Trst itd odpadejo!!!

Drugače sem okej, user posted image  pridno brca, me zbudi vsako jutro med 3 - 4  in potem ne morem več zaspat!!

Soncek78 jaz nameravam januarja v MŠ, sam nisem utegnila poklicat kdaj se začne!

Sibil upam da se tvoja dva čimprej pozdravitauser posted image !

clock-img

15.12.2006, 16:26

clock-img

Anonimen

Ko ze ravno govorimo o sluzbah ipd.
Kako zmorete vse skupaj? Meni ne znese 8 ur delat, potem zacnem dobivat lazne popadke in nasploh se pocutim zelo slabo, kar je pri moji nosecnosti res redko. Potem pa se vse ostalo. Midva se bova se januarja porocila, pa novoletne stvari, o stvareh za dojencka sploh se ne premisljujeva, ker upava, da bova ze februarja uspela vse uredit. Ce jaz ne bom mogla, bo pa mozek, bolj naokoli user posted image . Pa se na telovadbo bi se rada vpisala, drugace bom umrla.

Ali se je katera zmenila z delodajalcem, da dela manj ur kot obicajno? Mogoce polovicni delovni cas? Ali imamo nosecnice, ki smo sicer sposobne delati sploh kaksno pravico, da recemo, da ne moremo vec toliko delat? Ali mora biti vse napisano na bolnisko? Jaz bi vzela dopust, ampak ne morem, ker sem se sele oktobra zaposlila.

Tekica -


clock-img

15.12.2006, 20:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.12.2006, 22:03

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Ojla!

Mi smo bili pa danes na nastopu naše male. Je bil to zanjo prvi nastop v plesni šoli in lahko rečem, da ta otrok težav s tremo nima. Kvečjemu preveč korajže ima. Smo uživali in se tudi nasmejali do solz našim angelčkom oz. proti koncu kar hudičkom.user posted image  Sem imela taaaaak cmok v grlu ko sem jo gledala. Sem kar mal važna danes.user posted image  Sicer sem pa cel čas imela noro žurko tudi v tebuhu. Očitno bo še en/a plesalec/ka.user posted image

Sibil, ti pa tako pogosto neguješ tvoje dva fanta, da si že nov poklic pridobila. Upam da se vsaj ti uspeš izognit tej virozi.

Thaiss, no končno si se nam spet malo javila. A pol delaš cele dneve če je sodelavka na dopustu?

Obalke, kaj je sedaj? A bo kavica naslednji teden al ne?

Služba...jaz že odštevam dneve.user posted image Še naslednji teden, med prazniki itak ni nič dela, z januarjem sem pa že na dopustu. Si enostavno ne predstavljam da bi morala letat s tem trebuhom po terenu, pa non-stop v avtu. Ravno včeraj sem mislila da bom kar rodila, ker sem morala k stranki 2x v sedmi štuk brez lifta!!! Nimam več taprave enregije. Pa mislim da sem praznične peke tudi malo preveč planirala. Vidim da me že ena peka čisto uniči. Najbolj pa trpi hrbet. No, čez vikend se bom še malo pomatrala, potem bo pa dovolj. Bo pač nekaj piškotov manj.user posted image

Sedaj grem pa počasi v legnarje ker NE MOREM VEČ!

Nočko!

clock-img

15.12.2006, 23:05

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Taya85 - pri nas je tako, da grem najraje sama v trgovino (na splošno, ne samo v otroško). Naš je tak, da samo šiba kaj rabimo in gasa ven, da bi hodil po trgovini in gledal pa ne. Tako, da nakupujem večinoma sama. Sedaj ga vzamem, ker pač sama ne morem nosit user posted image .

sibil - vi imate pa res letos srečo z zdravjem. Koliko časa se vam to že sedaj vleče?

tejčica - user posted image user posted image  bravo za vašo malo. Verjamem, da si ponosna.

Sedaj pa tudi jaz hitro v posteljo user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

clock-img

16.12.2006, 10:55

clock-img

kresnička

pencil-img

42

Kako čas beži! Sploh nimam časa usesti se za računalnik user posted image . Tale veseli december je kar malo nori december.
Upam, da se bo januarja stanje kaj umirilo.
Drugače pa vse ok, mali pridno raste in močno brca. Ga nosim zelo visoko, kot prvega, in njegove male nogice kar močno brcajo v moja rebra user posted image .
V sredo imam kontrolni pregled, verjetno bomo samo mal srčka poslušal.

tejčica krasno, da imaš tako pugmno punčko. Naš triletnik je čisto preveč zadržan in sramežljiv v družbi. V vrtcu se je šele zdaj začel pogovarjati z ostalimi otroki, pa je že eno leto tam. Si ga ne predstavljam nastopati, bi mi pa sigurno tekle solzice, če bi.

Lepo se imejte!

clock-img

16.12.2006, 12:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.12.2006, 17:35

clock-img

Anonimen

Kr_enamami, jaz bi na tvojem mestu vseeno šla k zdravniku, da me pregleda, pa čeprav bi čutila brcke. Kaj veš, kaj je lahko narobe. Mene bi tud panika. Boš vsaj bolj pomirjena.
Kar se pa delodajalca tiče, pa bi ga jaz kr na g***c še namesto tebe. Kako so lahko eni tako neživljenski, sam za denar živijo!

Vse pridno čuvajte svoje pikice v bušiju.

Lp, jjasna

clock-img

16.12.2006, 17:51

clock-img

*sonchek*

pencil-img

1090

Hej user posted image

Danes smo bili pa pridni - z možekom sva se lotila pospravljanja stanovanja in odnašanja odvečnih kosov pohištva, ker je treba počasi narediti prostor za novega člana. Jaz sem se bolj prekladala z ene sobe v drugo, saj se zelo hitro utrudim user posted image No, ampak nekaj nama je pa le uspelo narediti - še kakšne tri vikende intenzivnega pospravljanja, pa bo user posted image

tekica ne vem, če lahko prideš brez nalepk v MŠ, še posebej, ker moraš za to, da lahko dvigneš nalepke s seboj prinesti potrjeno zdravstveno izkaznico user posted image Pa tudi predavanjaniso obvezna. Za bodočega očka pa obstaja hitri tečaj (dve uri) 2x mesečno, kjer lahko še isti dan dobi potrdilo in je lahko prisoten pri porodu user posted image

Lep vikend vsem user posted image


clock-img

16.12.2006, 20:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.12.2006, 20:27

clock-img

urskas

pencil-img

683

Pozdravljene marčice,

samo na hitro se po dolgem času spet malo javljam...
trenutno sem še vedno na bolniški in sem neznansko utrujena. Otrdevanje trebuha je še vedno dokaj pogosto, vendar ni panike.

Še malo pa bomo dočakale tudi porodniško. Jaz grem predvidoma 5. januarja na  redni dopust in komaj čakam.

Ali že imate potrdilo o PDp od ginekologa? Meni ga zadnjič še ni dala, čeprav sem ga v prejšnji nos. v tem času že dobila. Sem si pa tudi že pripravila obrazce za CSD, tako da se "papirologija" počasi že začenja.

Moram priznat, da nisem prebrala vseh vaših prispevkov, ker se jih je nabralo malo preveč, tako da tudi nimam kaj komentirat. Tudi tale veseli december se mi sploh še ni začel, ker ne hodim ravno veliko ven...  Trenutno me pa zelo preseneča moja navihana skoraj 2-letnica, ki mi vsaj 5-krat na dan pove, kako zelo je vesela...

No pa lepo se imejte, ob priliki se spet oglasim,

baj baj,
Urska

clock-img

17.12.2006, 08:54

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Pozdravček in dobro jutro!

No, česar sem se bala se je uresničilo-dobila sem ta virus in v dveh dneh mi je spilo 7 kg.Zdaj pa ne upam nič kaj jest, pa vsa švoh sem.Saj drugače že preživiš, edino za malo pikico v trebuščku me malo skrbi.Imam pa v sredo pregled in bom videla kako in kaj.Res upam, da ni nič narobe.user posted image

Ta mali se tudi počasi pobira, upam da bo.user posted image

Vreme je spet nikakršno, bomo poležavali doma zgleda.No,saj itak nisem za nikamor, tako da mi postelja ne uide.

Obalke jaz sem za kavico v petek zjutraj, da se poberem od te bolezni, ste za?Kraj in ura kot vedno?

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

17.12.2006, 11:12

clock-img

blanči

pencil-img

251

Pozdravljene user posted image marčevkein vaši user posted image !

Spet se malo oglašam. na bolniškisem do konca leta. Tudi jaz sem pila v četrtek glukozo,no pa saj ni tako hudo. Izvide dobim v januarju. Pridelali smo+7kg od začetka.
Encijan:Glede trgovin v Grazu, greva z mojim user posted image v Ikeo, Toysa (West center Graz)Kika je pa malo stran od tega centra proti Metroju, pa verjetno bova šla v center v Leinerja.
Odločila sva se da bova kupila voziček znamke HOCO, saj je v Avstriji skoraj 40.000 Sitceneje kot pri nas, ko jih imajo v Rutarju.
LP dobrodošla med srečkami user posted image .
 
 
Želim vam lepo nedeljo in dober tek.
 
LP iz zaspanega Celja.

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

clock-img

18.12.2006, 08:41

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Ta deževen dan mi je pa danes prav všeč. Kakšnega posebnega dela za službo danes nimam (so vsi preveč zasedeni s prazniki) in je tak dan kot nalašč za lenarjenje. Sicer imam doma za naredit tisoč in eno stvar, ampak bo že počakalo.

Včeraj zvečer oz. že danes ponoči sem zaključila s peko piškotov. Sicer nisem napekla vsega kar sem mislila, ampak noge me niso več držale pokonci in enostavno ni šlo več. Najbolj mi je žal da nisem naredila cimetovih zvezd, to pa zato ker sem POZABILA kupit mandlje!user posted image  Ampak rekla sem da v nedeljo zaključim s peko in tako bo. No ja, upam da me ne bo čez dva dni spet prijelo in se spet lotim dela.user posted image Ne smem! Dosti je bilo za letos.

Sva pa z malo delale včeraj tudi okraske za na drevešček iz slanega testa. Sem rekla da letos ne bom dreveščka okrasila po moje, ampak bo mala glavna. Kaj bo ratalo bomo pa še videli.user posted image

Kr_enamami, prav nič luštno kar se ti je zgodilo. No, samo da je vse vredu in krvavitve ni več. Počivaj pa le. Pa poskusi odklopit službo. Vem da je težko, vendar se da. Pa še enkrat, počivaj, počivaj, počivaj.user posted image user posted image user posted image

Urskas, tudi jaz še nimam podrdila o PDP. Mi je pa zadnjič G rekel da ga dobim na naslednjem pregledu, torej ta petek. Januarja pa potem začnem okrog laufat za vse te papirje.

Sibil, ta zima pa ni ravno vaša, kar se zdravja tiče. Hitro se pozdravite in upam da se v petek res dobimo na kavici. Meni zaenkrat ustreza.

Tako, se daj pa grem lenarit.user posted image

Pa pa!

clock-img

18.12.2006, 08:48

clock-img

Dajadada

pencil-img

1132

Sonchek, a tebe bi pa kar že v prorodno sobo namestili? Ha, ha. No ja, je pa dobro vedeti, da ti tako hitro priskočijo na pomoč, če je treba.

Ljubljančanke, kaj je zdaj z našim jutrišnjim srečanjem? 

V petek sva kupila previjalno mizo Izi mobili. Fuuul velika previjalna površina in 4 pisani predali, ki jih bomo počasi začeli polniti s cotkami za user posted image . Uh, kako bomo uživali, ko se bomo previjaliuser posted image . Pa še dobila sva tako, da lepo paše k ostalemu pohištvu, ki ga že imava v sobi. Zdaj pa samo še posteljica manjka.

Midva sva tudi mislila iti v Graz konec meseca, zdaj sva se pa raje odločila za začetek januarja, če pravite, da se že začnejo razprodaje. Bomo kaj prišparaliuser posted image .

clock-img

18.12.2006, 08:49

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro,

sibil, 7 kg ti je šlo v dveh dneh user posted image  to je pa res veliko, vsekakor želim ti da se čimprej pozdraviš user posted image user posted image .

Jaz sem do danes pridelala že 9 kguser posted image  kile grejo res ful hiter gor, ma v prvo je šlo vse skupaj bolj počasi, no v glavnem da je z pikico vse v redu, za hujšanje pa bo še čas, bomo po dojenju udarili 90 dnevno dietouser posted image
pa danes imamo polnih 26 tednovuser posted image .

še eno vprašanje glede razprodaj, ena je omenila da se v Avstriji začnejo 2.1.07, zdej sem pa mal brskala po internetu pa eni navajajo da se začnejo takoj po božiču torej 27.12. drugi da so že, zdej mi ni čist nič jasno, kdaj torej so te ta glavne razprodaje oblačil, ko so pri nas šele 15.1.

Pa če katera ve, kdaj se pa začnejo v Italiji? 

lepo se imejte

clock-img

18.12.2006, 09:23

clock-img

A-N-J-A

pencil-img

2557

KU KU,a ste me kaj pogrešaleuser posted image ,ker jaz vas sem.Smo ta starga prodal,ta nov pa je bil sestavljen ŠELE čez en teden in tko smo bili cel teden 100 let za leseno žlicouser posted image .
No sam da ga zdaj mamo,naši češpli se je že čist trgal,ker ni mogla gledat Telebajskov.No jaz jih nisem nič pogrešalauser posted image .

Sibil vidim da ste spet bolani,groza ti ne privoščim.Mi se pa kar držimo,sem mislila da bomo več doma,ker je naša tud začela sep. v vrtec hodit,pa razen povnega noska,pa virozice nismo še nič fasal(trkam na les).Je pa res da so v njeni skupini vsi več al man zdravi,skor nikol noben ne manjkauser posted image .

Sem glih premišljevala,da se nič kaj drastičnega ne dogaja v tem obdobju.Od začetka smo ble zlo pridne s poročanjem,pa vse nas je neki špikal,pa prvi pregledi,pol nuhalna,morfologija.No sej bomo kmal na konc pa bomo spet norele če mamo vse kramce pa oblekce,pa če nas kaj špika...komi čakamuser posted image .

LJUBLJANČANKE,A IMA KATERA JUTRI DOPOLDAN ČAS ZA KOFE???Pri nas ni celo dopoldan elektrike in bi mi full sedlo.Daj javite se prooosimmmm!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem