writing-img

najbolj ugoden stanovanjski kredit

clock-img

12.05.2005, 21:03

clock-img

Zea

pencil-img

327

Torej kateri (pri kateri banki) je najbolj ugoden, če je kdo v zadnjem času kaj to naštudiral? Preko zavarovalnice ali na hipoteko? itd.

clock-img

12.05.2005, 21:04

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

v levem spodnjem kotu so Orodja -- Išči po Ringaraji, malo prebrskaj, bo zihr kaj uporabnega in aktualnega ven vrglo 8)

clock-img

12.05.2005, 21:50

clock-img

Zea

pencil-img

327

Ja sem že iskala po iskalniku, pa je bilo informacij kar veliko (oz. preveč) in nisem uspela najti točno te informacije. Jana - če veš morda za ustrezen link ga prosim napiši! Hvala.:bravo:

Se opravičujem, da to sprašujem, ko je bilo že toliko govora o tem na forumu, vendar želim le kratek odgovor (torej katera banka ima trenutno najbolj ugoden kredit), če je kdo to zadnje čase ugotovil! Res bom zelo hvaležna!:bravo:

clock-img

12.05.2005, 21:57

clock-img

daisy

pencil-img

437

zea, ena njina sošolka je nekaj časa delala za banko "Rajfajzen" (ne vem kako se napiše)- ravno inf. o kreditih je dajala.
Drugač se pa tukajle moj oglaša, da majo naj hipotekarne kredite avstrijske banke in menda tudi Abanka. (?)-pozanimaj se
lp

clock-img

12.05.2005, 22:14

clock-img

Zea

pencil-img

327

Ja saj letam po bankah kolikor pač mi čas dopušča v teh dneh, ampak saj veste kako težko je to z dojenčkom (oz. bolje rečeno nemogoče). Zato me zanima, če je kdo naredil domačno nalogo še namesto mene?

Bom jutri vprašala še v Abanki in Krekovi banki (saj je to ta Raiffeison?). Daisy hvala! ps daj poglej v svoj nabiralnik.

clock-img

12.05.2005, 22:29

clock-img

daisy

pencil-img

437

ne, krekova in rajfajzen ni isto - mislim da ne :zmeden:

clock-img

12.05.2005, 22:38

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Na vseh bankah se je spremenilo zakonsko določilo, da ti mora za življenje ostati 70.000,00 SIT. Ta znesek raste, tako da je trenutno 85.000,00 SIT. Tako, da če imaš nizke dohodke, ne dobiš kredita oz. čisto malo.

Drugače je pa res ugoden kredit pri www.ba-ca.si/


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem