cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: || pričakujemo v letu 2024

clock-img

18.04.2024, 16:33

clock-img

Anonimna1234

pencil-img

36

Beba potem pa tudi vidva veselo na delo 😁😁In ja, se strinjam, se letos bomo srecke nosecke 🥰
Pri meni pa nic novega.. Spikanje se sem pa tja, par dni imam rahle vrtoglavice (predvidevam da je psiha vse skupaj). Danes je 25.dan cikla, prejsni mesec sem dobila na 25.M, tako da cakam kaj bo v prihodnjih dneh. Drzim pesti da zagledam plusek na testu cez vikend 🤞🍀🤞 

clock-img

18.04.2024, 17:36

clock-img

Anonimen

Uuu potem se pa mogoce nekajj dogaja☘️🥰drzim pestii☘️

clock-img

19.04.2024, 08:52

clock-img

Anonimna1234

pencil-img

36

Tako punci, nisem mogla cakat vec in sem naredla zjutraj test 🫠🫠 pokazal je rahlo crtico tako da cez nekaj dni ponovim ce se bo ze kaj bolje poznalo 🤞🤞🥰Oba s parterjem pa sva vesela do neba 👶👣Drzim pesti da bo tudi za vaju ta krog pozitiven ❤️

clock-img

19.04.2024, 11:41

clock-img

beba92

pencil-img

503

Omg jaa cestitke, ful sem vesela zate 🥰🥰🥰🥰 to je neki najlepsega ti dve crtici 🥰 obvezno porocaj 🍀🍀

clock-img

19.04.2024, 13:30

clock-img

Anonimen

Ooo cestitam!!! Zelo sem vesela zate☘️🥰🥰 jaa bomo vidli upam da ta krog rata☘️

clock-img

19.04.2024, 13:38

clock-img

Anonimna1234

pencil-img

36

Ooh sama sebi sem naredila paniko.Torej, zjutraj sem naredila test CB early in je pokazal rahlo crtico, prejle pa se CB z indikatorjem tednov in je pokazal - 😥 Zdj pa nevem al je se prezgodaj in zato ne zazna al kaj 😥 torej u ponedeljek ponavljam test 🙈 upam samo da se nisem veselila za brezveze 😥

clock-img

19.04.2024, 13:47

clock-img

Anonimen

A dejj no😕😕 jaa dej pocaki se tri dni ker se vsake tri dni podvoji hormon nosecniski. Ostajaa upanje! Vem da je zeloo tezko cakat. Ali pa gres lahko tudi samoplacnisko da ti preko krvi uzamejo. Lahko da si iimela razdrecen urin da si prej veliko pila. Drzim pesti❤️ali pa vsaj pocakaj do nedelje

clock-img

19.04.2024, 17:09

clock-img

Anonimna1234

pencil-img

36

Se mi zdi da se res poredko zgodi da bi bil test lazno pozitiven tako da mislim da drugi se ni zaznal ker je pa danes 26.dan cikla tako da ostajam pozitivna da nama je uspelo 🍀💪

clock-img

19.04.2024, 21:03

clock-img

Anonimen

Tako je! Nic se ni izgubljeno😊☘️

clock-img

21.04.2024, 08:45

clock-img

beba92

pencil-img

503

Anonimna1234 kako si? Si se naredila kaksen test? Drzim pesti 🍀🍀 😁

clock-img

23.04.2024, 11:55

clock-img

Anonimen

Anonimna kako kaze? Kako sta? Jaz zdaj grem pocasi proti ovulaciji😊

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem