IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika
mičRR -določenih problemov se NE da premagati!
Kje sem pa to napisala
Pravim, da človek lahko naredi marsikaj (kar pa ne pomeni vse) za svoje zdravje. In zakaj ne bi nekaj naredil sam, če to možnost ima?
mič,verjamem,da se da marsikaj naredit.Vendar ne poznam nobene,ki ima slabo ali preveč delujočo ščitnico,da bi ji uspelo brez zdravljenja.
Ščitnica je tako kompleksen organ,toliko drugih organov je še od nje odvisnih.
Jaz sem imela raka z metastazami v njej,po odstraritvi nimam nobenih problemov.Moja najboljša prijateljica pa se že 20 let ukvarja s svojo premalo delujočo ščitnico in ni ji lepo.Včasih mi sama reče,da ne more verjeti,kako fajn je meni.Pač vsak dan jemljem umeten hormon,točno določeno dozo.Njej pa prave doze v 20ih letih še niso zadeli, za nekaj časa že,potem pa je spet enako slabo ali še slabše počutje.
Če bi se karin lotila nekako spreminjat svoj stil življenja,npr. pozitivno razmišljala,nehala kaditi.....noben drug čiračara ne pomaga....bi malenkost mogoče bilo boljše.Ampak ona ima precej težav in edina rešitev je odstranitev (kot pri moji mami),vzpostavitev prave ravni hormona in potem "life goes on".
Pa ne,da bi zagovarjala operacije in zdravila...daleč od tega.
_____________________________
kaR te ne ubije,te okrepi!