Svojeglava, je blo kr prijetno mal počvekat, tud če sva ble same. Ti pošljem tel. na ZS za drugič.
IZVIRNO SPOROČILO: tana7
količina mlekca se je že povečala - sem se včeraj malo sproščala, pa vellllliiko papcala - tudi zvečer sem se prav nabasala - me je moj samo gledal, če se mi meša
Super
Priden Nejc
Potem smo mi tud že tam tam na zgornji meji, je imel že pred 14 dnevi okrog 6,5 kg. Bomo videli konec meseca.
Itak je bolj važno da je otrok zdav in vesel, ne pa kakšne mere ima.
Ti si carica špelin@. Jest živčnega stegnem če je mala z mano celi dan.

Dobro da je tolk rada pri moji mami.
Kolk ste pridni.
Jest sm za čvek na Zbiljah. Tud moja pikica full rada račke oz. labode futra. Ob kateri uri si pa mislila?
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
ej ni mi jasn da je Nejc z 6400 g pri zgornji meji teže (ok za velikost štekam, ker je res dolgi), kje je pa pol Žan od Naty, če ma 7070g ??
Je prebegnil čez mejo v ilegalo.
Sory k se smejem, sam je res smešn tole.Sej če bi se men zgodil bi bla verjetno tud huda.
Nimam pa ideje za katran.
Vau, moj pa še kr spi, pa že tolk sm pokomentirala. Dons je pa priden dečko, se bo odkupil za prejšnje dva dni, ko je bil tečko. Edin jest pa še kr noče prov velik, edin če se v parih minutah naje, ker mi še kr odklanja dojko.