Zadnji članki

Je poletje res pravi čas za odvajanje od pleničk?
Poleti je toplo, otrok je veliko zunaj in je lahko tudi nag, zato je manj lužic za brisat in manj...
Higienske navade

Partnerska nesoglasja na dopustu
Zakaj pride do prepirov na dopustu in kako se jim izogniti oz. kaj lahko storimo še pred dopustom...
Koristne povezave
DARILNI PAKETI
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!

)... Jaz pa moram delati v MB
Ampak bom vsaj že na parceli, ko bodo čepavi za žurko pečeni.
(mi je kar hudo, takole brez zveze...). no, mene pri tej folkklori zanima le to, če je še kaka fora, da se lahko skeširam - mislim, če je treba res vsako stvar zapiti..... Saj ne, da bi bila fovš, samo pri nas gre tako hitro - instant, da lahko pol kredita za fešte porabim zdaj, v pol avgusta
!
, ali pa popoldne na kakšnem igrišču? Men bi že ful pasal mal počvekat! Ima katera čas?
, pa bo mal cenejše. Kuhala bom edino cimermanu.

