IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi
punce upam da bom dns spale in ne bomo mele naporne noči, matr
. k jzt se že kar mal bojim noči.....
Naj se tvoje besede uresničijo

Tudi jaz sem že sita tega premetavanja in gledanja v luft
IZVIRNO SPOROČILO: barika
tega sma midva kupila predlani, bil je pa v akciji za 120€ , pa za MC lupinico sma dala 114€ ... sem glih zadnjič gledala te račune.
In, a je ok? Ker jaz bi kupila tega. Sem pa zadnjič v BC gledala, da navadni babyphoni niso kaj dosti cenejši, zato bomo kar tega kupili. Zihr je zihr, sploh, če ni take razlike v ceni. Pa še mirno bomo spali. Se pa splača dat mal več za te zadeve. Mi smo varuško uporabljal dokler ni svoje odslužila-tam nekje do 4 leta, zato mi ni težko dat mal več denarja za kvaliteto.
barika telim natikačem pa ne verjamem. Ma če mi spravijo stran celulit, dam tudi več zanje

Sam res....te reklame so sam nateg, če mene vprašaš. Folk itak to na veliko kupuje, ker proizvajalec obljublja manekensko postavo. Sem ravno zadnjič brala v eni reviji o kremah in ne vem čemu še vse...jaz temu ne verjamem. Bo treba kar v akcijo in športat
Blazinice za dojenje bom pa kar za 1x uporabo kupila. Nisem pralen človek...tudi pri plenicah ne. Sem bolj komot
Sem pa pravkar naročila posteljnino Galeb
Bo lepo pasala v novo sobico, ker je enakih barv.
Punce, boste za september imele bombažne cunjice ali plišaste
Jaz imam vse plišasto, pa ne vem ali bo ok ali bo prevroče. Kapica je pa obzena, a ne? Kljub vročini

Prvi otrok je aprilček in s tem ni bilo težav, sedaj se pa obnašam, kot da bom prvič rodila

Se mi zdi, da sem vse pozabila.
Ja, pa še nekaj.
Tiste, ki boste kupovale stekleničke. Od katerega proizvajalca jih boste kupile? Jaz sem prvič imela Avent, pa nisem bila ravno zadovoljna.... Vse je puščalo. Sem razmišljala o Tommee Tippee. To so nam priporočili tudi v MŠ. Ima katera že izkušnje z njo?
Rubin. 
za tvoji mali borki. Še vedno mislim na vas in stiskam pesti, da bo vse tako, kot mora biti in da se boste čez mesec dni vsi stiskali doma.