za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
IŠČI
Išči med članki, videi, na forumu...
PODROBNO
Kje iskati?
No jaz mam tko dobim lahko štarševski dodatek, ker sem študentka. Nimam plače, no še ne
Jaz bom tudi naslednji teden, če me bodo zbergle dol dal, šla drugače bom pa dragega prosila in pooblastila, to pa tudi če januarja nese, sam da pravočasno odda.
Se pravi s tem papirjem uredim in za paketek in starševski dodatek? Dala mi je sicer dva listka, enga mi je rekla, pa da naj na faks nesem. Sicer bom jutri, ko grem na izpit, vprasala v referatu, če je dovolj rojstni list, da nam že sedaj jih s papirologijo obremenjevala.
Kako je fino, ko sem vklopila netbook lahko direktno iz postelje ali pa kavča čvekam,
Kar se tiče pregledom pri gin.-js jih imam že od samega začetka na 4 tedne...in mi je prev fajn...ta tako pogosto pogledamo na hitrco ta malega brceka
Drugače pa sm dobila na socialni 3 različne vloge, za katere mi je rekla,da eno dam na kadrovsko v službo,kjer izpolnijo in vključijo noter še decembrsko plačo....in decembra mora biti poslana na socialno,,,Druga vloga mora biti izpolnjena in poslana na centru v tem mesecu in nato je še ena vloga,ki mora biti oddana decembra.
Jutri grem podaljšat k zdravnici bolniško.....
Drugače pa je bilo sedaj na zadnjem pregledu vse ok,tudi za moje kilce ni nič rekla kljub temu da jih imam +12 kg.....tako da vse ok...
Jutri bom tudi imela dan pečenja in kuharjenja....bom naredla buhteljne(in jih bom nekaj dala v skrinjo), pa slivove cmoke....pa kruh koruzni...
papa lepo bodite...zdaj grem pa nše zlikat en srednje velik kupček oblek,ki me že čakajo nekaj dni....
Hoj!
Jaz mam tut ceglc, de sem noseča
. Mi pa že na njem piše, de lahko urejam najpej 60 dni pred PDPjem, samo bom pomoje že prej šla po papirje in jih lepo v miru izpolnila
. Imam CSD tik ob moji maršruti vsako sredo, tko de ne bo problem
. Čeprav me ima, de bi jih najprej probala na netu najdt. Pa pozanimat se moram, kako je z mano in mojo brezposelnostjo
. Baje ne vidijo radi, da greš en mesec prej na porodniško, mi pa na unmu listku piše, da se mi mora porodniška štartati najmanj 28 dni pred PDPjem
Ne vem, sej je še cajt
. S tem listkom urejaš vse, ja, tut un paketek ipd. No, z njim dobiš vse papirje za te zadeve urejat. Pa ne pozabite, da običajno še občina da neki zrave k rojstvu in da to nima veze s tem na CSDju!
Valek, pridna kuharca
. Na uhančke še nisem pozabila, samo premišljujem še
.
Hayabusa, super,da ni na vse peniciline alergična
Copatki: Na tej "tvoji" strani Teyla so samo do 6 mescev
Mi takrat res še nismo čevelčkov rabli, copatke imam pa rada mehke
. Nad "trdimi" copati še zdaj nisem navdušena najbolj, ker se jih ne da prat - otrok pa jih tut ne da vedno dol, ko npr. na posteljo pride ipd. No, pri dveh letih že, samo prej pa ne glih
.
Meta, baby boom se zgleda nadaljuje, res
. Ena moja prijateljica je tut noseča, na začetku še, ampak...
.
PilotGirl, čestitke za 10-ko
.
IZVIRNO SPOROČILO: meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Tretjedete
Moram pa priznati, da mi je tale nosečnost bolj naporna od prejšnje, čeprav so v prvo nili dvojčki... Zdaj pa ne vem, ali so to leta ali pa sem postala bolj občutljiva
Jaz pa mislim, da je krivo to, da smo v prvi nosečnosti skrbele samo zase, zdaj pa še za enega ali celo več energijskih bombic zraven.
. Pa sem v 1.
v službo hodila, res pa ne 24/7
.
) zihr
. Prvemu se je grozno kolcalo
, zdajšnjemu se zaenkrat še ne toliko,samo - saj ima še neki časa
.
ampak... v glavnem, vse je bilo OK, tako kot bo z vami tremi puncami
.
. Samo de ste OK vsi trije
. Pa "težave" zaradi njega tut
. Uživaj v spanju
.
, de nikol ni deleč do nje.
). Meni se sicer tut zdi, de se že en mesec ni obrnil, ampak roke v ogenj pa ne dam
. IZVIRNO SPOROČILO: Mišyka
... pa mali se je nekej zbujal - zjutrej pa moža ni blo pri meni v postli; grem v otroško sobo in spita skupej ko dva angelčka
), kao "Prid sem spat, mami"
. A ni nič protestiral, ko sem ga v posteljico položila
. Samo upal je, da je že dan in da se bova cartala
.
za teste in za uživanje v njih
pa
za kašljanje in buško, tko je, kaj čmo
. samo de ni hujšga.
. Jaz "samo" zaspati ne morem, ko me enkrat zmanjka me pa zmanjka
.
in upam, de mi smaljijev ne bo treba nazaj popat
.
spet nismo spali
. včeraj je mali bruhal in imel drisko, ponoči je kašljal, hodil lulat, jokcal... in spet nič od spanja. ko je mali zaspal, sem jaz ponovno začela s kašljem in adijo spanec. včasih si rečem: ej mami vsaka čast da se ti še ni skeglalo. prvo nosečnost sem prespala poleg noči če tretino dneva, tole nosečnost pa prespim tretino noči
IZVIRNO SPOROČILO: meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla
Glede brcik se pa strinjam, zadnje čase so kar močne. Jih pa še vedno čutim levo in desno, a to pomeni, da je najverjetneje prečno postavljen?![]()
Lahko, ni pa nujno. Konec koncev je v tako majhnem prostoru, da se vseh strani dotakne z nogami in rokami oz. mora bit še fajn skupaj zložen, da je sploh še lahko notri.
IZVIRNO SPOROČILO: Tretjedete
Moram pa priznati, da mi je tale nosečnost bolj naporna od prejšnje, čeprav so v prvo nili dvojčki... Zdaj pa ne vem, ali so to leta ali pa sem postala bolj občutljiva![]()
Jaz pa mislim, da je krivo to, da smo v prvi nosečnosti skrbele samo zase, zdaj pa še za enega ali celo več energijskih bombic zraven.
IZVIRNO SPOROČILO: ninchi9
Pilotgirl - bravo za 10!!! Meni je v celem študiju uspelo dobit samo eno![]()
Ma, sem bla bolj taki luftar, hahaha.
Držim pesti za Delfinko, da čimdlje ostane 3v1!!!!!
Čestitke tudi od mene! Drugače sem bila pa tudi jaz poseben primerek. Naredila sem dvopredmetni študij na dveh fakultetah in prvo desetko pokasirala na-diplomi!![]()
IZVIRNO SPOROČILO: trsica
Tako mi zgleda, kot da telo noče čez magično mejo 80kg, ker sem v dveh tednih zgubila pol kg, prej pa sem en mesec pridobivala pol kg na teden.
![]()
Khm khm! Moja meja je mnogo bolj magična![]()
![]()
in se ji že nevarno približujem
![]()
Kolcanje - mogoče je res še mal prekmalu, da bi lohk zagotovo razločile kdaj gre za kolcanje. Jst vem, da se je mojmu sineku v trebuhu kr naprej kolcal in še par mesecev po rojstvu. Nimam pa pojma, od kdaj naprej sem to čutila v trebuhu. Tokrat še nič kej tazga ne čutim.
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33
Najin se pa prejle oglasi "Mami!", samo 1x, res naglas, poj pa tišina... Grem vseen pogledat kaj je bilo to, pa leži na kavču (zraven svoje posteljice) in ko me zagleda, potolče z roko ob sebi in mi pomigne "ss,ss" (zvok za spanje), kao "Prid sem spat, mami"
. A ni nič protestiral, ko sem ga v posteljico položila
. Samo upal je, da je že dan in da se bova cartala
![]()
IZVIRNO SPOROČILO: vipercat
spet nismo spali. včeraj je mali bruhal in imel drisko, ponoči je kašljal, hodil lulat, jokcal... in spet nič od spanja. ko je mali zaspal, sem jaz ponovno začela s kašljem in adijo spanec. včasih si rečem: ej mami vsaka čast da se ti še ni skeglalo. prvo nosečnost sem prespala poleg noči če tretino dneva, tole nosečnost pa prespim tretino noči
![]()
Jutro!
No,se oglaša še ena,ki ne more spati,pa sej to ni nč novga.
Vipcercat,zarad marmeladnega kifelčka se pa koj nič ne sikiri,sej boš jutri pila tisto ogabno cukrano vodo.
Jz pravim privošči si zdej ko še ne veš kaki bo rezultat,ker pol ko zveš za rezultat imaš koj slabo vest če kej sladkega daš v usta.
IZVIRNO SPOROČILO: FoxyLady
Jutro!
No,se oglaša še ena,ki ne more spati,pa sej to ni nč novga.![]()
Vipcercat,zarad marmeladnega kifelčka se pa koj nič ne sikiri,sej boš jutri pila tisto ogabno cukrano vodo.
Jz pravim privošči si zdej ko še ne veš kaki bo rezultat,ker pol ko zveš za rezultat imaš koj slabo vest če kej sladkega daš v usta.![]()
na tak način se tudi jaz tolažim. upam da se vsaj zvečer zdržim sladkega. bom raje kokice spekla pa gledala big brotherja - če ne bo ali spet mel kakšne tekme na televiziji
Dobro jutro kako ste kaj?
Danes je končno mal lepše vreme.Jaz sem bila včeraj na ogledu Postojnske porodnišnice skupaj z d`ori in je blo fajn.PA videli smo dojenčke pod lučko in v inkubatorju,....Joj kok so mejčkeni pa lepi,...se kar zamisliš kaj nosiš v trebušku,komaj čakam,...Zdaj se pa res že veselim tega najinega škratka,...
_____________________________
17.01.2011 Nejc
Jutro,
Kar se tiče viroz je trenutno obupno, ker jih kar nekaj razaja, ena je samo kašelj, druga je zelo visoka vročina in pa pol še trebušna girpa...Čakalnice so polne.
Teyla- a si pogledala v album? Ker so notri 3 slikice v albumu.
Papirji- glede tega jaz bom odajala decembra papirje, kot je bilo rečeno s 5.1. pa štartam porodniško.
Kolcanje- ja karnekajkrat sem že čutila kolcanje malčka in je prav prijeten občutek ker se ponajvla v rednih intervalih.
Kako je kaj Cukica?
Jutro!
Sem že včeraj hotela pisat, pa me je RR ven metala
, pol sem pa obupala.
Seveda sem zdej pol stvari pozabla, kaj sem hotela napisat
Prejšnjo noč sem imela krizo. Me je tako bolel hrbet, da sem mojega zbudila sredi noč in ga prosla, da me zmasira, da sem pol nekako zaspala. Ker kakorkoli sem se dala, me je bolelo, vmes sem šla pa itak še 3x na WC
To noč je bilo boljše, me je zmasiral že pred spanjem
Od danes pa do petka sem sama, ker moj lubi službeno odpotuje
. Upam, da bo šlo hitro. Ne vem pa kaj bom naredila, če me bo ful hrbet bolel
biljana; vse najboljše!!
delfinka; upam, da čim dlje ostanete 3v1
!
pilotegirl;
za izpit
Aja, še moj trebušček: se mi že kar močno pozna. se mi pa zdi, da se mi je v zadnjem času bolj ob strani razširil kot narprej. če razumete kaj mislim ...
kile: a lahko ne pritiskate tam, kjer boli
jutro
no včeraj smo kar lepo praznovali nutello torto so kar hitro zmazali,še mala pupa je pojedla 3 kose pa je tak suhec...potem je kar odpirala hladilnik in jo lizala
...kako je dobra mami sam to si slišal
še enkrat hvala vsem za lepe želje
spanje čedalje več nas je k težje spimo ,te bolečine so res en
kot da bila 100 let stara se obračam z enega boka na drugi k me tok bolijo medenične kosti
kolcanje pri 2 pupi je to bilo redno vsak dan sedaj pa bomo videli kako bo v naslenjih mesecih,je pa že parkrat kolcalo
in mi je še sedaj hecno ko tako poskakuje trebuh
aha pa kg da ne bom pozabila,do sedaj sem kar pridnih 10 dobila
spet jih bom slišala drug teden
< Sporočilo je popravil biljana l -- 24.11.2010 9:14:12 >
Jutro.
Teyla, hvala za link, pravkar sem preko ebaya naročila 3 copatke, so res tok lušni
Hojla, sam, da vidim, če me bo spet ven vrglo, me je že 2 dni ven metalo
, pa nimam časa ponovno pisat, no, pa poskusimo.
_____________________________
TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm
Živijo punce!
Jaz sem že doma s pregleda pri G! No, sej smo bolj na hitro odpravile
V glavnem, vse je ok, MV dovolj dolg in zaprt,
lepo enakomerno in hitro bije ... dobila pa sem samo pol kile (po njihovem štetju) od zadnjič!
Pa dobila sem tudi tisto potrdilo, da sem
Naslednjič mam pregled šele čez 4 tedne, ker je vse ok (če ne valda moram pridet prej, če bo karkoli narobe). Bomo pa meli naslednjič UZ!
Komaj čakam, da
še enkrat vidim pred porodom
kolcanje eneparkrat sem tako zaporedoma čutila kot eno kolcanje, ampak res nisem ziher, če je blo to to
Tako da se ne bom nič pametno delala
hayabusa za to visečo mrežo obstaja tudi stojalo (na mimovrste sem videla oboje), tako da če bi res rada mela mrežo, obstaja rešitev
papirji jaz bom kar obrazce sprintala doma in jih nesla kamor je pač treba enkrat sredi decembra.
foxyladay hvala za zajtrk! Moram zdej it res neki bolj konkretnega pojest, ne samo kavice
cukica na ta ogled PO porodnišnice sem tudi jaz želela it, ampak kaj ko smo ravno včeraj imeli najbolj zanimivo predavanje v MŠ
Dej mi prosim kej več povej kako je blo
Mogoče se bom celo najavila za individualni ogled ...
maurica upam, da ti čas brez tvojega
hitro mine!
Pa da bo hrbet čim boljše prestal tole
Se slišimo še kej kasneje
Uživajte!
meta21, 30, Grosuplje, 2.
,
,
,
, P: 26.11.
d3lfink4, 24, Celje, 1.
,
dvojajčna,
, P: ___
maurica, 26, Ljubljana, 1.
,
,
, P: 1.12.
suzy29, 29, Laško, 4.
,
,
, P: 8.12.
ciccina, 30, Piran, 1.
,
,
, P: ___
bella, __, ______, 1.
,
,
, P: ___
Oxer, 28, Velenje, 2.
,
,
,
, P: ___
tanita, 20, Ljutomer, 1.
,
,
, P: ___
d´ori, 38, Rakek, 1.
,
,
, P: 14.12.
kiara24, 26, Kranj, 2.
,
,
,
, P: 9.12.
sisi8, 32, Zgornja Savinjska dolina, 3.
,
,
, P: ___
ninchi9, 25, Maribor, 1.
,
,
, P: 15.12.
rebeka84, 26, ______, 2.
,
,
, P: ___
urshy*, 26, Domžale, 1.
,
,
, P: ___
annai, __, _______, 1.
,
,
, P: ___
klara1, __, Novo mesto, 2.
,
,
,
, P: ___
sassy22, 28, Ljubljana, 2.
,
,
,
, P: ___
antoninap, 29, Kranj, 1.
,
,
, P: ___
nova_tukaj, __, _______, 2.
,
,
, P: ___
alyiah, 25, Prlekija, 1.
,
,
, P: ___
Ribi Bibi, 30, Ljubljana, 2.
,
,
,
, P: ___
MoSoNi, 29, Velenje, 1.
,
,
, P: 1.12.
j6, 36, Ljubljana, 5.
,
,
,
, P: ___
FoxyLady , 31, Polzela, 2.
,
,
,
, P: 7.12.
tamina, 29, Ljubljana, 1.
,
,
, P: ___
jekica, 32, Miklavž, 3.
,
,
, P: ___
sara1986, 24, Ljubljana, 1.
,
,
, P: 3.12.
Cukica, 27, Cerknica, 4.
,
,
, P: 30.11., 1.12.
Rea35, 35, ______, 1.
,
,
, P: ___
vrtnica21, 33, Ljubljana, 2.
,
,
,
, P: ___
HoneybeeMaja, 31, Maribor,1.
,
,
, P: ___
Anonimna, __, _______, 2.
,
,
,
, P: ___
Teyla, 26, Ljubljana, 1.
,
,
, P: 16.12.
Juxy, 36, Domžale, 3.
,
,
,
, P: 9.12.
tincha21, 21, Maribor, 1.
,
,
, P: ___
hayabusa, 30, _______, 2.
,
,
,
, P: ___
Grozdek, 28, Maribor, 2.
,
,
,
, P: ___
tamy82, 23, Ajdovščina, 1.
,
,
, P: 22.12.
mamasita, __, _______, 1.
,
,
, P: ___
Tigrica86,24,Šoštanj, 1.
,
,
,P:10.12.
Lola_J, 23, Brežice, 2.
,
,
,
, P: 14.12.
marjetka, 28, ________, 2.
,
,
,
, P: ___
berti2, 34, ________, 2.
,
,
,
, P: ___
petrap, 26, Dolenjska, 2.
,
,
,
, P: ___
little*miss, 19, Ptuj, 2.
, ,
,
, P: ___
Patrisha, 25, Domžale, 1.
,
,
, P: 6.12.
prvicmami, __, ________, 1.
,
,
, P: ____
ina5505, 40, Šentjur, 1.
,
,
, P: ___
iluzija, 27, Kranj, 2.
,
,
, P: ___
Nina33, 33, Kranj, 2.
,
,
,
, P: ___
mija24, 24, Krško, 1.
,
,
, P: ___
trsica, 33, Kranj, 2.
,
,
,
, P: 26.11., 1.12.
Tretjedete, 35, ______, 2.
,
,
,
, P: ___
Zasi, 27, Lovrenc na Dravskem polju, 1.
,
,
, P:14.12.
aktak, 31, Kobarid, 1.
,
,
, P: 29.11.
hel32, 34, Lovrenc, 3.
,
,
,
, P: 30.11, 1.12.
šebela, 28, Ljubljana, 1.
,
,
, P: ___
Jane77, 32, Krško, 1.
,
,
, P: ___
Barva, 33, Kamnik, 1.
,
,
, P: ___
mateyci, 28, Novo mesto, 1.
,
,
, P: 30.11.
Jo@n, 34, Ljubljana, 2.
,
,
,
, P: 30.11.
Registirana, 31, Štajerska, 2.
,
,
,
, P: 1.12.
mica13, 29, Posavje, 1.
,
,
, P: ___
DIANE, 29, Ljubljana, 3.
,
,
, P: ___
valek, 29, Ptuj, 1.
,
,
, P: 21.12.
PilotGirl7, 30, Ljubljana, 1.
,
,
, P: 17.12., 2.12.
IsabellaLana, 26, Novo mesto, 1.
,
,
, P: ___
Mišyka, 29, Škofja Loka, 2.
,
,
,
, P: ___
lil_, 23, Ljubljana, 1.
,
,
, P: ___
vipercat, 32, Trebnje, 2.
,
,
,
, P: 25.11.OGTT, RH-: 2.12.
samsara04 , 27, Piran, 1.
,
,
, P: 14.12.
pinwheel , __, ______, 2.
,
,
, P: ___
muca5, 31, Ptuj, 1.
,
,
, P: ___
lutika89, __, _______, 2.
,
,
,
, P: 21.12.
babynitka, 25, ______, 1.
,
,
, P: ___
inia,30, _______, 2.
,
,
,
, P: ___
tarikata, 23, Ljubljana, 1.
,
,
, P: ___
tanjusi,__ ,______ , 3.
,
,
, P: ___
arca, 32, _______, 1.
,
,
, P: ___
biljana l, 33, Novo mesto, 4.
,
,
,
, P: 3.12.
: 5
: 23
: 21
: 40
N.M
srečica17
huda83
abv1
PA ŠE NEKAJ KORISTNIH INFORMACIJ :
Nosečnost po tednih:
Materinska šola:
Kaj vzeti s sabo v porodnišnico
Paket za novorojenčka
Porodniški dopust
Informativni izračun višine "porodniške
Tako, zdaj pa upam, da me ne bo metalo več ven, kljub Ctrl+c.
Najprej se moram malo pohvalit
, da mi zadnje dni sladkor kr lepo pade ponoči, tam, od 3, 5pa do 5 imam po jutrih, jupiiiiiiiii
, a povem recept???? Veliko tekočine spravit v sebe, in to je to.
Biljana, vse najboljše od mene, meni je nutelina torta malo presladka, drugače, jo ap otroci obožujejo.
Pilot girl, super za izpit in, da je pikec v redu
delfinka, držim pesti, da čim dlje ostaneta pikice v trebuščku, sta pa kr lepo zrasli
Cukica, super za ogled porodnišnice.
Mišyka, glede trme ti svetujem, da ga kr lepo ignorirata, nič mu govorit, naj strmi svoje, potem pa se normalno pogovarjaj z njim, kot, da ni bilo nič, čez nekaj časa bo prenehal.
Papirji, jaz jih bom urejala nekje okrog 15.12. v porodniško grem pa 28 dni prej, kljub temu, da sem bresposelna, kako vezo ima to , Nina 33
Kolcanje, našega dojenčka kr fajn premetuje, je tudi 2. in še ene 3 mesece po rojstvu, se kr fajn vidi, ko trebuh skače
Kile, trenutno sem na +7, sicer pa imam kr konkretno podlago, tako, da bo treba kljub temu hujšat.
Meta, babyboom, je že ene 3 leta in se nadaljuje, to bo spet gužva v vtrcih
Hayabusa, super za nakupe, in, da pupa ni alergična na peniciline. Glede medenične lege, ni nujno, da tako ostane, pri mnogorodkah se kasneje obrnejo na glavo.
Trebuh, oh, ja, velikkkkkkk, tako, da že vsi mislijo, da bom čez kak teden ali dva rodila, jaz pa še dobra 2 mesecea pred sabo, sem pa v drugo imela tudi tako velikega.
Takole, morem naumit kaj kuhat, se mi že takooooo ne da!
_____________________________
TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm
Dobro jutro čvekice
No tole sem napisala predno sem prebrala, da vas ima kar nekaj težave s spanjem, tiste lahko kar preskočite ta del. Moram povedat, da mi spanje še nikoli ni tako sedlo kot mi sedaj v nosečnosti. Včeraj sem šla popoldne dremat za pol urce, vstala sem šele čez 2 uri. Zvečer sem šla spat ob enajstih in sem spala 10h. Madonca je fajn.
valek nas boš kaj povabila na pokušino?
hayabusa super, da mala ni alergična na penicilin
Nina33 glede copatkov- tam na levi izbereš starost, imajo tudi za 6let stare otročke. Pa ogromno različnih modelov. jaz bi jih cel kup kupila.
Pa dober vic
kiara24 v albumu jaz vidim samo dve slikici in sicer od male klare. Ne vem, mogoče pa samo meni ne pokaže.
tamy82 bravo za pregled in samo 0,5kg.
kako vam to uspe?
maurica upam, da ti čas brez tvojega hitro mine in brez bolečin v hrbtu.
sara ni problema. škoda, ker nisi povedala, bi lahko skupaj naročile, pa si delimo poštnino.
< Sporočilo je popravil Teyla -- 24.11.2010 10:09:05 >
Pozdrav vsem skupaj!
Na začetku sem se javla, potem pa nič več -lenoba! Sem vas pa ves čas brala, to je pa tud neki, no bom zdj bol pridna.
Neki podatkov za na seznamček, PDP ostaja 12.2, pričakujemo punčko (čeprav smo vsi mislili da bo fantek), naslednji pregled imam pa 9.12. Sem pa iz okolice Velenja.
Nekih večjih težav (sladkorna ipd) na srečo nimam, moja največja težava je bla slabost na začetku, 2 tedna nazaj so se mi mal krči začeli v nogah in otrdevanje trebuha in sem začela pit donat 3-4 dcl na dan in je minalo. Tk da razen tega da se počutim ko kit in včasih ne pridem do sape sem ok Zredila sem se pa za 6 kg pa me gin. krega-je pa res da od tega za 2,5 kg v zadnjih 5 tednih.
Za dojenčka mamo pa že postlco, previjalno, voziček in banjico, vse ostalo še morma pa kupit (oblekce, plenice.....) in ta nakup načrtujema decembra, upama na kake popuste .
Sem pa na dopustu še do konca novembra, potem mi pa žal poteče pogodba, tk da bomo po porodniški iskali novo službo. Poleg tega pa še študiram in vidim da vas je tu še kr nekaj takih, ampak mene daje huda nosečniška lenoba in se težko spravim za knjige, sam zdj se morem pa res ker mam ta teden izpit in bi blo res fajn če bi ga nardila, ker pol do marca tk ne bom nč več nardila za faks.
Kolcanja pa js še ne čutim, al pa ga ne prepoznam
No dost zaenkrat, se bom zdj bol redno javlala!
Taley- sem ti poslal slikico mi boš povedala če si jo dobila.
Grem nazaj ležat, ker sem skoz na WCju, pa sem čisto brez moči.
Tamy kam pa hodiš v Mš?JA blo je kr lepo,sicer na hitro,nismo sicer videli porodnih sob,ker so imeli ravno porode.Peljali so nas do otroške sobe kjer so vsi dojenčki.Tam so bili dojenčki,ki so se prezgodaj rodili v inkubatorju in pa trije pod lučko zaradi zlatenice.Spodaj nam je pokazala nadstandardno sobo,ki stane za mamice 25 evrov na dan za očka 50.Obiski so omejeni do preklica samo na očka ter otroke,ki so zdravi ostali ne.
_____________________________
17.01.2011 Nejc
Tamy kam pa hodiš v Mš?JA blo je kr lepo,sicer na hitro,nismo sicer videli porodnih sob,ker so imeli ravno porode.Peljali so nas do otroške sobe kjer so vsi dojenčki.Tam so bili dojenčki,ki so se prezgodaj rodili v inkubatorju in pa trije pod lučko zaradi zlatenice.Spodaj nam je pokazala nadstandardno sobo,ki stane za mamice 25 evrov na dan za očka 50.Obiski so omejeni do preklica samo na očka ter otroke,ki so zdravi ostali ne.
_____________________________
17.01.2011 Nejc
Uff, tule ste pa pridne čvekice
Hvala vsem za dobrodošlico, sicer sem se pred mnogo časa že enkrat oglasila potem pa tudi nič več... Nekako mi zmanjkuje časa, da bi prebrala vse kar je tu napisanega, upam da bom sedaj bolj pridna.
No, pri meni so se brcike tudi spremenile, sem se kar malo prestrašla najprej, ker nisem vedela, da se bodo (no, morda bi lahko vedela, vendar sem do sedaj prebrala izredno (pre)malo literature o nosečnosti
), me pa včasih tudi kar zaboli. Sem v 30. tednu, pregled imam šele čez 2 tedna. Nekako jih nisem imela veliko, ta bo šele šesti od začetka nosečnosti... Zredila se nisem kaj veliko, imam samo 1,5kg+, je pa res, da sem na začetku izgubila skoraj -6kg. Trebuščka pa nimam skoraj nič, tako da nekateri še vedno čudno gledajo, ko jim povem, da bom čez dobra dva meseca že mama
. Počutje je načeloma ok, sem pričakovala veliko več tegob.
Vidim, da vas je veliko zelo pridnih in hodite na telovadbo. No, jaz sem tu zelo za pograjat, ker se premalo giljem. Nimam kaj veliko kondicije. Tudi materinsko še ne hodim - računam da bom šla v decembru (čeprav pravijo, naj ne grem pred 32t
), kaj pa če me kaj prehiti?! Moram še opraviti kar nekaj nakupov, čeprav sva veliko dobila od sorodnic.
prvičmami, vidim da si iz pribljižno istega konca kot jaz... si že bila v materinski šoli oz. kdaj greš?
aja, zanima me še, če rabi moj v porodnišnici Celje potrdilo, da je bil v MŠ, ali ne? Ker zaradi narave dela, ne bo mogel vedno priti na predavanja (ki so v Velenju vedno samo dopoldne
)?
Vem da ste se o vsem tem verjetno že pogovarjale, ampak res nimam časa vsega prebrat, ker je tega ogromno!
Se bom pa sedaj poskušala bolj pogosto javljat!
< Sporočilo je popravil Tigrica86 -- 24.11.2010 12:13:20 >

S hladnejšimi dnevi pridejo tudi smrkavi noski, kihanje, kašljanje in vročina. Da bi bolezni otro...
Bolezni in stanja

Prehlad je neprijeten za vsakogar, za otroke pa še posebej, saj so otroci občutljivejši na prehla...
Simptomi in bolezni
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!


