30.01.2009, 19:24
2670
na sprevod pa naslednje leto, ko bo še Maja vedela za kaj se gre. Pri nas doma je kar pestro. M&M imata rezerviran "domači abonma" že od decembra. Najprej adenovirus, nato rotavirus, zdaj sta imela oba bronhiolitis..Mihu pa se je nekaj zakompliciralo, tako da je od petka dalje na Ospenu. Se tolažim, da bo bolje čez približno 2 meseca
Pa drugje? Kako kaj zdravje? Kako dvigujete odpornost? Udb in KBM, kako se imate? Ste se že pozdravili?
Udb, kaj pa pomeni tale tvoj avatar?

Poleti je toplo, otrok je veliko zunaj in je lahko tudi nag, zato je manj lužic za brisat in manj...
Higienske navade

Zakaj pride do prepirov na dopustu in kako se jim izogniti oz. kaj lahko storimo še pred dopustom...
Koristne povezave
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!