writing-img

RE: Decembrke 2005

  
clock-img

26.01.2006, 09:58

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

juuuuuuutroooooo!

da se mal pohvalim user posted image
tamala je zaspala včeraj ob 18h, ob 21:30 sem jo previla, preoblekla in podojila, prvič se je zbudila ob 3h, nato ob 6h in ob 8h, da sem jo podojila, ob 8:30 je zapustila posteljo, da sem jo umila, previla in preoblekla user posted image  spančkala je kar 14 ur!!!
 
in zdej se bo napapcala in spet zaspančkala user posted image

šnucika - če boš na štajerskem jo kar v SBM pelji na UZ user posted image  nič se ni treba naročat, niti napotnice ne potrebuješ user posted image

clock-img

26.01.2006, 10:39

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Da se še jaz malo pohvalim... Ponoči sem spala natanko 1 uro in pol [sm=smiley12.gif" border=0>.
Mala je jedla ob 21.00, zaspala ob 22.00 in spala do polnoči. Takrat sva se dojili in je bilo OK. Ob polnoči je dobila dodatek in ker jo je spet malenkost matralo (črvičenje, zaprtje,...) sem ji dala Novalac IT. Potem pa NORIŠNICA. Še bolj jo je zaprlo user posted image  spančka, jaz pa samo upam, da bo danes ponoči bolje.

Se še kaj oglasim...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

26.01.2006, 10:46

clock-img

Taja Nagaja

pencil-img

672

Dobrojutro - dober dan!

Za nami pa je čuden dan. Včeraj se je naši user posted image nekaj dogajalo. Ob 18h se je kriče zbudila, sva se previli in podojili, cartali sva se eno uro potem pa spet v jok. Duda ni pomagala, zato sem ji zopet ponudila joško in jo je cuzala pet minut, se umirila za eno uro in potem akcijo ponavljala do 23h, ko sem imela že vsega dovolj. Nekaj časa je tulila, sem premišljevala, da nisva dobro podrli kupčka, zato sem jo dvignila, pa ni nič pomagalo. Bila je sita, previta - predvsem pa sitna. Ni pomagalo, da sem jo nosila, ji pela, jo masirala... user posted image Potem sem imela vsega pol kufr in sem jo pustila, da se dereuser posted image . Drla se je ene dvajset minut potem pa jo je zmanjkalo in je spala do 3h. Sicer ne vem, če je dobrouser posted image , da sem jo pustila, da se je drlauser posted image , a je vsaj zaspala. Zjutraj (ob5h) pa je spet začela tuliti, sem jo previla in podojila pa je spala do 9h. user posted image user posted image user posted image

Ne vem zakaj se vedno ene pol ure pritožuje, joka in godrnja, preden se zbudi. user posted image V obraz je rdeča, jo premetava vendar ona spiuser posted image . Meni se tako smiliuser posted image , saj se mi zdi, da nima veliko od takšnega spanja.

Jana73
-mi smo pa sredi Barja in ob poplavah hodimo gledat kako Ljubljanica prestopa breg.  Ob lepem vremenu pa sprehajamo psa,  opazujemo race in hranimo nutrije.  Komaj čakam, da bo  lepše  (toplejše) vreme, pa jo bova mahnili na Sv. Ano pod Krimom.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sprehode zelo pogrešamuser posted image . Prej sem bila dvakrat na dan s psico zunaj, sedaj pa mi jo sprehajajo drugi, da se ne prehladim še bolj. Izgleda, da imam čisto sesut imunski sistem. Pa še zdravnica mi je prepovedala, da bi jedla med v kakršnikoli obliki. Meni pa samo to pomaga (Endovital). A ima katera kakšno idejo za krepitev imunskega sistema?

Pozdravček


clock-img

26.01.2006, 11:36

clock-img

ac

pencil-img

712

Naša je pa zadnje čase prav pridna. Spat gre okrog devetih zvečer, pa se potem ponoči 2x zbudi in ko jo podojim celo ne joka, ko jo položim nazaj v zibko. Tudi čez dan ima prav simpatična obdobja, ko zvedavo gleda naokrog in se smejčka. Drugače sva pa midve tud v tem mrazu hodili ven. Sem jo čist zadekala in je imela tudi lička topla med sprehodom (jaz sem pa čist primrznila). Edino včeraj se mi je začela kmalu po odhodu od doma ful jokat v vozičku in sva hitro šibali nazaj (medtem je seveda spet zaspala). Tako bom za danes še razmislila, če čva sploh it ven - sploh, ker ni več sončka.

Drugače je pa skoraj vsakič, ko jo previjem, pokakana. Ponavadi ne v takih količinah, da bi lezlo ven. Jo pa, po nasvetu prijateljice, včasih med previjanjem zmasiram po analini odprtini (ja vem, mal čudno se sliši). Na prst dam malo otroškega olja, pa grem hitro mal levo-desno in zmeraj se še ful sprdi in dostikrat pokaka. Se mi zdi, da se kar olajša.

No, to je to. Zdej grem pa končno zajtrkovat. Imejte se lepo!

clock-img

26.01.2006, 13:13

clock-img

mml

pencil-img

4156

Živjo,

pri nas smo pa spet povsem iz ritma user posted image , zvečer je sicer user posted image  pridno zaspala okrog 22., samo namesto, da bi spala do 3.30 ali 4., kot prejšne noči, se je zbudila ob 1.30...potem je seveda sledila hranjenje. Preostanek noči je pa v spanju nekaj godrnajala in jamrala, ampak zbudila se je pa šele ob 7. Takrat sva samo zamenjali plenico, sledil je zajtrk in potem sva obe zaspali do 10., no vmes naju je zmotil poštar, ampak to je bilo vse v polspanju user posted image .
Se je zbudila prav dobre volje in se je smejala na vsa usta in čebljala, tako da je bila prav zabavna user posted image . Trenutno se pa nekaj pritožuje iz ležalnika, v naročju bi spala, ko pa jo odložim pa protestira. Sicer bo pa čez nekaj minut že spet čas za hrano.

Jana73 po kakšni detektivski logiki si pogruntala, da smo bili mi včeraj v CityParku? Zate se mi ji sicer zdelo, ker si rekla, da boš zavila popoldan tja, pa glede na velikost user posted image , se mi je zdelo, da bi lahko bila...

Sicer pa kar se tiče srečanja...dokler se ne otopli in ne bo vreme bolj prijazno, bi se lahko na kavi in čveku dobile tudi dopoldan/opoldan v CityParku (recimo pri Rustiki...). Jaz sem sedaj namreč prosto gibljiva, dobila sem namreč dodatni nosilec za lupinico za moj avto, tako da moram osvojit samo še pakiranje vozička v avto in gremo....user posted image

Midve tudi danes ne greva na sprehod...zunaj je user posted image  mraz, pa še sončka ni in res me ne mika kakšen bronhitis pri user posted image . Že tako me stisne v želodcu, če malo piska, ker ima smet v nosu, sej večinoma se skiha, samo včasih pa hrope kot star polh user posted image .

NR upam, da sta dobro preživeli prvi dan brez atija, predvsem meni je tudi manjkal, ko je moral spet nazaj v službo, ampak sedaj se pa počasi navajajva, da sva čez dan pač sami. Sicer je user posted image  prijavil en dan odsotonosti za naseldnji teden, ko gre smučat in potem "grozi" še z eno dvodnevno odsotnostjo, ko gre na izobraževanje user posted image  (to me malo bolj skrbi...pa bo že kako)...

tinkamiška kar se dopusta tiče bomo zadevo verjetno prestavili bolj na september in ker mene Hrvaška ne mika (se mi zdi, da nas Hrvati obravnavajo kot 3. razredne goste), bomo poskusili s kakšno Grčijo, Egiptom ali čim podobni...odvisno seveda, kako bo Manca prenašala potovanja (zaenkrat je brez problemov, v avtu zaspi na prvem ovinku in spi praktično celo pot...)

Zdej je pa tole pritoževanje že precej glasno, tako da grem...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

26.01.2006, 13:45

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

mml - user posted image  FBI vse pogrunta - imaš svojo fotko v albumu, če si slučajno pozabila user posted image  glede CP je to zelo dobra ideja user posted image  naslednji teden sem zauser posted image

NR - a si zmrznila? user posted image

nam tud CRO ne diši, že 5 let nismo bili tam na dopustu - iz istih razlogov, kot jih je navedla mml user posted image  
Lignano me mika, bi bilo potrebno počasi že rezervirat, kr drgač bo vse zasedeno user posted image

naša ima tud mucke v nosku, zato ji vsake tolk časa dam kapljico fiziološke v nosnico in je potem boljše user posted image  ko greva ven ji obvezno dam v usta dudo, da ji ne bi na misel prišlo, da bi skoz usta dihala, če bi se ji nosek zamašil user posted image

zdej grem pa mulca nadzirat pr delanju domače naloge user posted image

clock-img

26.01.2006, 16:56

clock-img

mml

pencil-img

4156

Jana73 očitno imaš res zelo dobre FBI metode user posted image user posted image user posted image , ker tista slika v albumu je bolj fantomska...vidijo se mi oči in malo čela...tako da se še jaz komaj prepoznam user posted image

Sicer pa ljubljančanke...se dobimo naslednji teden na kofetu in čveku v CP? Upam, da jauser posted image .

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

26.01.2006, 19:48

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Čaooooooooooo!

No pa je spet večer, prva noč  (spala je od 21-2 , 2.30- 5 , 5.30-7 ajala, kar na meni in jaz z njo )in prvi dan brez atija prav uspešen user posted image  (bo pa ati že doma iz petka na soboto user posted image  ponoč), če le ne bi bilo napenjanja user posted image . Danes je bilo prvič tk hudo user posted image , da sem ji dala lefaxin in je potem zaspala, ko bubica, sva se oblekli in šli k dediju in babici na obisk, kjer je bil taki leeeepi sonček, da je dedi nardil izpit za voziček user posted image , zdaj pa ga imamo šoferja. Prvič sem sama spakala vožiček, jajčko z Maruško v avto in je šlo brez blema, bomo ponovili user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: jana73


NR - a si zmrznila? user posted image



Skoraj zmrznila ja, malo sem zadekala od nog do glave, mene je pa zeblo ko cucka, upam, da se jutri vsaj malo otopli.
JANA....Pa ne hvali se tolko po tem forumu čuješ user posted image user posted image user posted image . Zdej pa pazi, da ne zasledim kje na RR, da si želiš 12 ur spanja, ker si ga imela 14, dve uri imaš v dobrem že user posted image user posted image

Ker očitno našemu napenjanju ni konca user posted image  počakam do jutri, da ugotovim, kaj je narobe (ali moje mleko ali dodatek). Če je dodatek, potem zamenjam, ne vem še za kaj, upam, da mi bodo kaj pametnega svetovali v lekarni. Da bi vsaj tako pridno sračkala kot je do prejšnje sobote bi bilo vse ok, zdej pa na dva dni nič srotika malauser posted image .Mi pa je danes popoldne mal čudno jedla. Najprej moje mleko brez dodatka je bilo dve uri mir, potem dodatek ga je spila samo 60ml in je bilo 3 ure mir, potem pa 30ml dodatka in ena ura mir, kar je 2x ponovila in zdaj že spi skoraj 3 ure user posted image . Počakam, da se zbudi, se podojiva, skopava, dobi flaško in via ajo ajo.

Jutri sem imela namen it v Lj, da se poslovim od dveh sodelavcev, ki zapuščata firmo, pa ne bo iz tega nič, ker jo preveč napenja in jo ne bi rada še bolj mučila, čeprav ji vožnja z avtom neverjetno ustreza. Če pa se posračka do jutri zjutraj, pa najbrž greva, tk da JANA pripravi se za kofe user posted image user posted image .

Dovolj sem nabluzla, lepo bodite, cartajte svoje user posted image .





< Sporočilo je popravil NR -- 26.1.2006 19:57:23 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

26.01.2006, 21:57

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Evo novice še s gorenskega konca..... mrz k ps!!!!

Arielca včeraj sem bila v Tržiču, samo zaradi mraza čist na hit in to brez mulca... kok je blo luštno. Kar nisem in nisem hotla domov iz špara..... pol mi je pa sladoled zapasal.... mnjami je bil dober, pa še topil se mi ni k je tko mrz..... sam vsi so me čudn gledal k sem iz trgovine šla.

Torej a smo rekorderji al nismo??? Naš Pajacek ima pri 7 tednih 5800g in 59cm. Ma dec in pol ni kaj. Pravi pediatrinja da ni pretežek ker je tako dolg, da drgač bi pa morali večerno flašo ukint.... ma je ne ukinem ni šans, pol spi ko top. Drgač pa dobili d3 kaplce, jutri začnemo, če ne pozabimo. Pa konec marca imamo naslednjo posvetovalnico in ceplenje.

Danes sem v lekarni vzela še stedirim m, da jih imam za ziher doma, upam da jih čimprej začnem jemati. No za njih je potrebno doplačilo in sicer 51 sit/ škatlco. Je sicer rekla, da mi da druge, a so men te čist fajn, da bom pač plačala teh 50 sit, saj ni veliko.

Drugače pa ugotavljam, da je naš mulo čist neproblematičen. Ob večerih ga sicer mal napenja in pol kaka in prdi in mal pojoka, včasih pač več, če mami kaj čudnega je. Ampak okoli 10 že pridno panča in spi 12 ur z dvema hranjenjema vmes. Čez dan je siten okoli 10, ker je navajen kam iti in pač takrat ga dam v lupino in gremo, al ga pa mal nesem po stanovanju. Pa vedno manj čez dan spi, včeraj je bil skoraj cel dan pokonci, po moje je spal 4 ure.

Če se dobite drug teden v lj mi sporočte kakšen dan dva prej, pa fino bi bilo tam okoli 10-11. Bova probala uleteti, bi bilo prav fino vas spoznati..... pa da vidim vse te decembrčke.

Drgač mi je pa danes uspela misija nemogoče. Dat sama spat oba mulca. Sicer je mal trajal in nekaj stokanja je bilo, a rezultat je bil... tamala zaspala v pol ure, mali je vmes dremal, pol se je pa zbudu in se smejal ko utrgan na previjalni še 1 uro. Zdej pa pridno panča.

Evo punce uživite, mi jutri romamo proti lj mal pokukat k doktrci, so se mi ene bradavice nardile na roki pa tko mam suho kožo, da mi že roke pokajo.... grozno boli.

clock-img

26.01.2006, 23:20

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Ja bravo Pajaca user posted image user posted image  za takega fantino user posted image , ta pa raste res ko gobica, no pa redi se tudi lepo user posted image . Le tako naprej!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

26.01.2006, 23:27

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

NR - če boš utegnila, pokliči user posted image

Pajaca - čestitke, res se lepo redi user posted image  je skor tak, kot je bil moj sin user posted image  pr 4 tednih je imel 5,5 kg, pr 6 tednih 6,2 kg in pr 8 tednih 6,9 kg - pravi mali mišelinko user posted image

clock-img

27.01.2006, 02:41

clock-img

Anonimen

Ej, decembrke... takole...

Naslednji teden, v četrtek ali petek, kadarkoli po 16.uri (kar same se zmenite, četrtek ali petek, pa za uro tudi), vas jaz vabim na en drink (mularijo pa na sladoled ali tortice) v slaščičarno Rustika v pritličju City Parka (pri prvem vhodu - Humanic ali Hartlauer - , če pridete s Šmartinske noter). Slaščičarna je sicer nagužvana do amena (če ste resne, lahko poskusim rezervirat eno mizo), ampak bo že. Placa je dovolj za vozičke, pa tudi tako prostorno je, da nikogar ne bo pobralo, če jaz enega prižgem.
Poskusite povedati vsaj do srede, da jaz rezerviram plac. Če vas ne bo, bom šla pa sama v četrtek - kakor hočete. Saj jaz plačam. Imajo Moneto. user posted image

clock-img

27.01.2006, 09:13

clock-img

arielca

pencil-img

2312

NR, Brina se je tut napenjala in nič kakala. Za znoret!!!!! En čas je bilo samo napenjanje, potem je pa še jokala in stokala. V obraz rdeča in čisto prepotena!!!!! In to je bilo od dodatka. Midve sva probali Novalac IT (formula proti zaprtju) pa jo je še bolj napelo. Zdaj imava pa Comformil. Upam, da ji bo ta KONČNO ustrezal. Sicer so pri nas v lkarni prijazni, a je tudi odkrito povedala, da je potrebno preizkusiti, ker je vsak otroček drugačen. Upam, da bo napenjnja pri vas kmalu konec.

Pri nas smo danes spali od 22.00 do 5.00, potem smo papcali, ob 6.00 je zaspala nazaj in še vedno spi user posted image user posted image user posted image . Samo upam, da bo vse OK. Nobenega napenjanja in podobnega mučenja.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

27.01.2006, 10:05

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

dober dan.....tudi danes po dokaj prespani nočiuser posted image !

Punce...mene nekaj zanima....
danes sem se stehtala in vidim,da sem šla dol že vseh 15kg pridobljenih z nosečnostjo.......ampak še vedno ne spravim na rit hlač od prej....razen pižam,trenirk,enih kavbojkuser posted image .....
tiste,ki ste že drugič rodile...kdaj se pride z dimenzijami na staro stanje...ali nikoli več???

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

27.01.2006, 10:34

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

IZVIRNO SPOROČILO: šnucika
tiste,ki ste že drugič rodile...kdaj se pride z dimenzijami na staro stanje...ali nikoli več???



upam, da čimprej user posted image  
jaz spravim kavbojke le do kolen, kje je še rit, enga pol metra višje user posted image
sem še kar na 18kg plusa user posted image  
a opažam, da me počasi maščoba že zapušča user posted image
če mi je po prvem porodu uspelo, mi bo tudi tokrat, upamuser posted image  

------------------
tamala je bila tud to noč pridna, je spala ob 22:30 do 6h, in po dojenju še skoraj do 10h user posted image

v ponedeljek sva dali delat osebno in danes jo je poštar že prinesel user posted image  ju-hu-hu user posted image

------------------

clock-img

27.01.2006, 11:26

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

jana....user posted image ..meni manjka manj kot pol metra,ampak vseeno mi ni jasno,kako se je moglo tam pod ritjo tolko razširit?


Punce...ker sem očitno butel in mi nikakor ne rata dat albuma gor tu na RR...sem ga dala drugam.Spodaj v mojem podpisu pa je link do slikic naše male gospodične!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

27.01.2006, 11:47

clock-img

arielca

pencil-img

2312

šnucika, jaz sem tut že izgubila vse kilce in sem se še en teden nazaj bunila, ker nisem mogla vseh starih cunj stlačit nase. Ampak zdaj že gre... Nekatere sicer malo bolj na tesno, se pa stanje izboljšuje... Očitno se krčim user posted image !!!

Aja, pa pohvale vsem decembrskim mamicam in očijem za lepe dojenčke... user posted image Mal vohunim za vami po albumih user posted image ... Ko bom mela kaj več časa, bom tut našo Brino javno objavla.

Pri nas je danes sicer topleje, ampak sončka pa ni. Komaj čakam pomlad...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

27.01.2006, 13:02

clock-img

cuma

pencil-img

1983

Daan!
Pa je spet petek!user posted image ...še dobro, da sem na porodniški user posted image ...
Včeraj je bil naporen dan. Ema je spala sicer ponoči (23ih - 6ih) potem joška in flaška in naprej do 9ih. Potem pa le še dvakrat po eno urco (13in do 14ih in 16ih do 17ih) a nič resnega do 22ih.
Ker toliko bedi, je potem proti večeru že tako utrujena, da samo še joka. No, razen kadar je. S tem da bi edino med hranjenjem spala...takrat ji pa ne dovolim spat, ker je pol čez pol ure spet lačna..
Sem pa včeraj pričakovala "večerjo" ob 22ih, a je pupa od 19ih do 22ih jokala, dokler ji nisem dala čaja(sem rabila nekaj časa, da sem pogruntala, kaj ji fali), potem pa zaspala trdno do 2eh, pa še to, se je samo pretegnila in bi kar naprej spala, pa sem ji dala flaško (nočni obrok ne dojim) in jo je spila z zaprtimi očmi, podrla kup in spala dalje do 6.30.
Potem je spet spala do 10ih in zdaj spet malo spi, da nabere energijo za tatija, ki pride ob 15ih iz službe in komaj čaka svojo živahno pikicouser posted image !

Lep vikend!

A se bomo poleti dobile pri nas na user posted image na sladoledu?Lahko bi a ne?user posted image



clock-img

27.01.2006, 16:02

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Kerensa popoldan jaz kar težko pridem. S tamalo se mi ne da, ker pol bom sam za njo letala, sama pa tko no.... mal mi je pozno. Jaz lažje dopoldan. Pa še moj bo imel drug teden fizioterapije in pol mam sigurno oba mulca.... no če bi v lj živela bi pršla, tko pa mal težje.

Cuma, poleti mislim bit jaz dosti na morju, tko da se vidiva.... prov fajn, da bom mela kero ki bo šla z mano na plažo.... pol bom lažji se spravla do morja.

Drgač pa ja naš je res velikan... pa si morte mislt, da je šou brez šiva ven.... vsi pravjo kok sem mogla bit boga k sem tazga mulca ven spravla.

Drgač pa jaz že skor en mesec nosim svoje tastare kavbojke, tiste iz +5kg (to je moja neidealna teža).... mam pa še vedno +12, kar je men ful velik. Ampak kavbojke so pa gor!!! Jupi, počas moram še kakšne hlače gor spravt......

Lep vikend vsem!!!

Aja pr men ne iskat albuma, nekak ne dajem otrok vsem na ogled....

clock-img

28.01.2006, 10:09

clock-img

mml

pencil-img

4156

Jaz osebno sem za četrtek, ampak tako kot Pajaca mi bolj ustreza dopoldan oziroma okrog 12...če pa vas je več za popoldan, se pa tudi prilagodim

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

28.01.2006, 14:19

clock-img

lonja

pencil-img

2169

Hojla vsem skupaj,

upam, da vaši sončki pridno rastejo in se redijo. Imam pa eno vprašanje za vas bolj ta izkušene mamice, ki vam tale decemberček 2005 ni prvi otroček.
Naša princeska je danes stara 4 tedne. Danes ponoči smo preživeli eno od bolj burnih noči, saj od štirih naprej enostavno ni hotela več zaspati in je samo jokala. Lačna ni bila, sem jo malo pred tem podojila, spala pa je itak celo noč v najini postelji. Ko sem ji zjutraj zamenjala pleničko, ni bila nič pokakana, čeprav je do zdaj kakal čisto vsako noč in to precej. Se mi je pa že ponoči zdelo, da jo full napenja, a ne more kakat. Naj povem še to, da ji ne dajem nikakršnega dodatka in da se polno dojiva osemkrat na dan. Ima kakšna kak nasvet, ker se mi zdi, da se napenjanje nadaljuje tudi danes, ko je do sedaj, ko je ura dve le enkrat kakala.
Punce, hvala za nasvet in lepo pozdravljene...

lonja user posted image in ajda user posted image    

clock-img

28.01.2006, 15:28

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

lonja,
sicer je iza moj prvi otroček, pa bom vseeno poskusila pomagatuser posted image

ko je izo prvič takole zvojalo(pa se midve tudi polno dojiva) je možek letel po plantex čaj v lekarno(ja bil tudi takrat vikend in je moral v dežurno). sem ga fino sladkala in ji ga dala po žlički, kmalu je bila v plenički ena oenk porcija in še fajn se je spunkala(punkec=prdecuser posted image )

če pa ni variante za lekarno, palahko poskusiš tudi s kakšnim bebe čajem, smo sldkati ga moraš, to fino požene...

upam, da sem kej pomagala

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

28.01.2006, 16:30

clock-img

lonja

pencil-img

2169

Hojla,

Tinkamiška, hvala za nasvet, ker z lekarno ne bo šlo (nismo iz Ljubljane), bomo posksili z drugim nasvetom. Lepo uživajte in se slišimo.

lonja user posted image in ajda user posted image

clock-img

28.01.2006, 16:50

clock-img

Anonimen

Punce, meni je vseeno, dopoldan ali popoldan. Lahko tudi oboje... user posted image user posted image user posted image
Prosila bi vas edino to, da se greste to zmenit tamle na "Srečanja" forum, ker je veliko odvisno tudi od ostalih RRovk, ki niso Decembrke.
Kakor boste rekle, tako bo.

clock-img

28.01.2006, 18:25

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Čeeer!

Pa je za nami dokaj prespana noč user posted image  (23-4.30), se napapcala, ampak potem pa ubi bože. Ob 5 je gledala s takimi veeeelikimi očkami, da je blo kr hudo, se pogovarjala eno uro z igračkami, jih fockala itd itd, potem pa naenkrat jok in stok user posted image . Jo probam podojit 3x potegne, začne mleko iz ziza ful tečt se nakremži spusti ziz in bruhne user posted image  ter zaspi za eno uro. Čez eno uro ponoviva vajo in spet enako user posted image . Ko sem ji dala zopet dodatek ni bruhala je bilo vse ok ampak kaj, ko jo nikakor danes ne morem nahranit zopet. Poje mi po 30ml dodatka na vsako uro, potem zaspi, edino prej mi je pojedla 100ml v kosu izčrpanega mleka. Zamenjala sem mleko z Comformil pa, da vidimo kaj bo iz tega, UPAM močno, da bo boljše, ker danes pa res neprestano joče in se mi že prav smili, ko se tako napenja user posted image . Kmalu bo čas za kopanje, pred njim jo bom probala podojiti, upam da spet ne bo bruhala.

Tinkamiška pa ne more bit nič narobe, če dam moji cartiki tudi fejst sladkan plantex? Tudi njo napenja zaradi nekakanja, ker ko se pokaka je v trenutku boljše user posted image , to pa je na vsake tri dni user posted image .


Danes jo je peljala ven teta, ko je bil taki lepo sonček in tudi kolko tolko toplo.

Nič, lepo bodite, uživajte maximalno!




_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem