cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čistila prijazna otrokom?

clock-img

04.12.2023, 08:11

clock-img

anaL25

pencil-img

9

Dober daan, 4 mesece je začelo novo poglavje v mojem življenju, dobila sem doječka user posted image user posted image
Neverjetni občutki, emocije, utrujenost.. Želela sva si imeti punčko in sva jo tudi dobila, naš mali angelček user posted image
Po 4 mesecih sem opazila da ji nekaj ne paše.. Ugibam da so to čistila. Ko opucam hišo, takoj prezračim, otroka seveda dam na varno, ampak potem v čistem in prezračenem se ne počuti isto tako kot par urc nazaj.. ne vem zakaj, mogoče je kdo imel podobne težave? Obstajajo kakšna čistila ki so prijazna otrokom? Po spletu reklamirajo svega in svačega in sploh ne vem kaj je okej in kaj ne.. Kakšna mnenja, izkušnje? Hvalaa inn leep december user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem