cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prvič mami-rabim pomoč

clock-img

24.02.2024, 14:39

clock-img

Mamiponesreči

pencil-img

1

Prvič sem zanosila in to PONESREČI!! Kako vem da sem res noseča in čigav je otrok?

clock-img

01.03.2024, 08:58

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

Pozdravljena. Najprej naredite test, ki ga kupite v lekarni ali specializirabni trgovini, potem pojdite še k ginekologu na pregled, da potrdi rezultat testa.
Kar se tiče očetovstvaboste morala pa sama malce izračunati kdo bi lahko bil. Seveda p obstajajo krvni testi, ki bodo potrdili kdo je oče.

clock-img

12.03.2024, 14:47

clock-img

MarijaI

pencil-img

3

Test nosečnosti ali krvni test za hCG, ki je natančnejša metoda za potrditev nosečnosti, pa tudi ultrazvok.
Ugotavljanje očetovstva pred rojstvom otroka je možno, vendar je težko in lahko tvegano. Obstaja neinvazivni prenatalni DNK test, ki ga je mogoče opraviti zgodaj v nosečnosti (od približno 9-10 tednov). Ta test analizira DNK otroka v materini krvi in ​​jo primerja z DNK domnevnega očeta.
Po rojstvu otroka se lahko opravi DNK test očetovstva za določitev očetovstva, ki je zelo natančen.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem