cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE

clock-img

08.04.2008, 14:22

clock-img

glaser

pencil-img

32

Lepo pozdravljene!

Ker se počasi bljiža čas dopustov  razmišljam o nakupu prenosne posteljice za dojenčke. Zanima me, če jo je vredno nabavit in kakšne so cene le teh?
Hvala

clock-img

08.04.2008, 14:26

clock-img

smigli

pencil-img

1088

Jo imam in je super. Cene se ne spomnem, ker je preteklo že nekaj časa od nakupa, lahko pa pogledaš na spletu pri raznih spletnih trgovinah.

lp

clock-img

08.04.2008, 14:34

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Jaz sem jo kupila preko oglasa (rabljeno, cena 2500SIT), se nam je super odnesla do zdaj. Letos pa nevem, če bo hotela še notri spat, ker je že velika gospodična. Stara je 2,5 let.

clock-img

08.04.2008, 14:34

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Naš jo ima pri babici in pri njej vedno spi v tej posteljici, ko smo šli lani na morje je 14 dni spal v njej in je dobro spal. Mi jo ful uporabljamo.

clock-img

08.04.2008, 14:41

clock-img

rose

pencil-img

276

mi smo jo tudi kupili,ko smo šli na morje. pa ni hotla not spat. smo jo imeli potem namesto stajice

clock-img

08.04.2008, 14:57

clock-img

ZmajTolovaj

pencil-img

3274

Meni se zdi nepogrešljiva, če imaš takega malega, kot je naša (8,5 mesecev), ker sicer ne vem, kam bi jo dala spat, da se ne bi dol zvalila. Tako da - priporočam, pa še naša rada spi v njej. Jaz sem jo kupila za 60 eur v akciji v BC, eno disneyjevo, zraven je še lok z igračami in previjalna površina.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

clock-img

08.04.2008, 15:03

clock-img

sazi

pencil-img

5175

za nas je nepogrešljiva - na dopustu in na obiskih (pri dedku in babici, kjer tudi prespimo)
kadar so v akciji, se dobijo tam okoli 40-50 EUR, zgornje meje pa skoraj ni, ker obstajajo take, ki imajo polno nekih dodatkov, katerih pa niti ne potrebuješ

clock-img

08.04.2008, 15:18

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz jo imam in sem jo uporabljala lani na morju. prvič je naša imela šele 1,5m tako, da sem imela v posteljici še jogi, drugič ko sem bila je imela pa 3m in sem jogi odmaknila. malo je bilo tečno, ker rjuh nimaš kam zataknit, drugače pa ok..... čez sem pa dala še mrežo proti komarjem, sicer sem jo morala s stoli malo privzdignit, da je mala ne bi nase povlekla.....

potem sem jo uporabljala kot stajico...sedaj pa je skladišče za igrače.....

imam jo od hauck....mislim, da jo dobiš za ene 100 EUR

clock-img

08.04.2008, 15:32

clock-img

Mikica

pencil-img

524

S prenosno posteljico smo bili izredno zadovoljni. Uporabljali smo jo na dopustih, obiskih, nekako od rojstva pa do 3,5 let.

clock-img

08.04.2008, 15:37

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Nam je super, do 6 meseca smo jo tudi doma uporabljali kot posteljico, mislim, da jo dobiš v BCju tudi že za 25E v akciji, bebe comfort in mi imamo tako, ter je res cool. Čist dovolj, dokupiš pa lahko še tist da se dno dvigne in pa peno ala jogi.

clock-img

08.04.2008, 19:49

clock-img

Lu

pencil-img

3181

Jaz sem letos še eno nabavila. Mi smo zadovoljni in še zdaj 3 letnica tudi kdaj v njej prespi. Cene so pa do cca 25 eur naprej.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

08.04.2008, 21:41

clock-img

Nacka

pencil-img

151

Mi imamo prenosno posteljico v dnevni, kjer malo zaspi čez dan. Tako ga imam skoz na učeh in ne potrebujm baby-fona. Zvečer pa spi v sobi. Z njo smo zelo zadovoljni. Imamo pa Lemi-jevo in je bila nekaj čez 40 evrov. Uporabna je tudi kot stajica - sedaj ko že malo pleza.

clock-img

09.04.2008, 06:45

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Mi smo kupili od Hauck-a in je super, hitro se sestavi in podre in čez dan se lahko uporabi kot stajica. Zraven smo edino dokupili posebno blazino, za zrolat, da je postelja bolj udobna. Ravno ta vikend je prvič v njen spal pri babici in ni bilo problemov. Kupili pa smo jo v Arielu, ko je bila v akciji 30 EUR.

< Sporočilo je popravil Klarita -- 9.4.2008 6:46:34 >

clock-img

09.04.2008, 23:01

clock-img

Mat3ja22

pencil-img

570

 

IZVIRNO SPOROČILO: Klarita

Mi smo kupili od Hauck-a in je super, hitro se sestavi in podre in čez dan se lahko uporabi kot stajica. Zraven smo edino dokupili posebno blazino, za zrolat, da je postelja bolj udobna. Ravno ta vikend je prvič v njen spal pri babici in ni bilo problemov. Kupili pa smo jo v Arielu, ko je bila v akciji 30 EUR.



enako je bilo pri nas. imamo hauckovo iz Ariela. zraven pa sem kupila zložljiv jogi za 12 evrov v Leclerck-u. smo bli pred 10 dnevi za 14 dni v termah in se je super obnesla. še angel care sem lahko imela priklopljen.

clock-img

10.04.2008, 11:41

clock-img

BUŠICA

pencil-img

1717

ima kdo tole iz CSD-a, mislim da je chiccotova?

clock-img

12.12.2023, 09:45

clock-img

Melanie_

pencil-img

9

Živjo

Praktično vse prenosne posteljice so narejene enako tako, da izberite po videzu in dodatni opremi. Morda kaj uporabnega najdete tukaj:
http://www.atelje-mojesanje.si/prenosna-posteljica-za-dopust/

LP Melanie

_____________________________

Malanie G

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem