|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žeja???
5.10.2004 11:43:48   
M&P
Koliko spijejo vaši otročki?:)-
Jest je ne dojim več in ji dajem zraven za pit tudi komarčkov čajček. Imam pa skoz kar občutek, da premal spije!

Hvala vam za odgovore! :sloncek:

lp, :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žeja???
5.10.2004 12:32:09   
dory
Nas petmesecnik poleg ostale hrane popije dnevno od 200-300ml caja...pije pa hippove, najrajs ma jabolcnega z meto :)

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žeja???
5.10.2004 13:50:58   
Blink1
Alo

Jaz dam Neji (2 meseca) čaja, kolikor ga pač spije. zjutraj ga naredim 2 dl (Hipp zeliščni) in čez dan ji ga dam ko se mi zdi da je žejna. Včasih spije vse, včasih pa le malo...Kakor kdaj.

Sicer se tudi ne dojiva, je pa Hipp hrano. Po umetnem mleku naj bi bili dojenčki bolj žejni

Lp:sloncek:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žeja???
5.10.2004 14:19:00   
Una
Če ima otroček suhe ustnice, potem je žejen. Jst po njegovih ustnicah vidm, a bi pil a ne bi. Ponavadi je žejen, ko mu dam kašice papcat.
LP, Una

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žeja???
5.10.2004 15:55:24   
Pupica
Mene pa zanima, kdaj ste začele dodajati čajčke svojim malčkom?
Jaz namreč polno(in samo) dojim, pa vendar...ali dodati čajček ali ne? BO potem še spila dovolj mleka???:zmeden::zmeden:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žeja???
5.10.2004 16:22:22   
ZARA
zara najraj pije od milupe komarckov caj,ji frutki sploh ne sedejo...ne vem zakaj...spije pa cca 200ml na dan vcasih tud vec...

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žeja???
5.10.2004 16:23:59   
kimi
Seveda bo spila dovolj mleka. Tudi ljudje ne moramo vedno jesti ampak tudi piti. Drugače pa moj malček popije zelo malo čajčka pa ne vem zakaj. Vendar zdravnik pravi, da je vse uredu tako, da kar brez skrbi.

L.p. :rozica:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žeja???
6.10.2004 7:50:44   
Donja
Tudi če ima fontanelo vdrto je žejen.

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?