|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   7mesečnik ne je
5.7.2010 10:22:21   
panapi
7 mesečnik mi noče jesti nobene druge hrane kot piti aptamil po steklenički. Žličke sploh ne sprejme, usta odpira , poje pa ne,,.....Poskusila sem že vse od zelenjave, sadja, skutk,....
Problem pa je tudi v tem, ker noče nič piti, ne čaja, soka ali vode. Živi res samo od šestih stekleničk mleka na dan (po 150-180ml).-
S čim naj še poskusim???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 7mesečnik ne je
5.7.2010 10:44:42   
Katy78
Jaz mislim, da moraš biti vztrajna in kar ponujat, saj se mu bo odprlo, enim GH sprejmejo prej drugi kasneje. V razne zelenjavne kašice, ki mu jih pripraviš, vmešaj malo mleka, ki ga sicer pije (tvoje ali AM), da mu bo okus bolj znan oz. domač, če/ko bo to sprejel, pa količino vmešanega mleka počasi zmanjšuj. Drugače pa vztrajaj in ponujaj, saj bo.

(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 7mesečnik ne je
5.7.2010 14:21:42   
juniorka
Za mizo sedet, pa naj vas gleda, ko ni ne lacen, ne sit... Predenj polozis kose hrane, brokoli z steblom, palcke korenja, vse malo na pari duseno, kaksne 3 minute, da ni premehko... Makarone, kruh... po obcutku, bos vidla, kako bo reagiral. Pa ce se davit zacne, ne panike zganjat, to je samo refleks, ce te pa skrbi, pa roke v zrak... Poskusi! Tako tu v VB delajo, smo prav video gledali... in je uspesno! Vec info na zsuser posted image !

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 7mesečnik ne je
5.7.2010 20:57:22   
AnciM
Pri mojem je palilo, da sem mu takrat ukinila mleko. Ne glede na to koliko je pojedel GH, mleka za čez ni dobil. Naslednji obrok, ko je čas zanj in nič prej. V dveh dneh sva prišla na zavidljivo količino GH. Sicer je samo čakal na tisto svojo flašo, ki jo je najlaže pojest.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 7mesečnik ne je
13.7.2010 21:22:18   
Maxy
Jst sm imela podoben problem. Naš se je pa samo dojil, ko sem mu dala gh se je pa z njo igral oz. ven pljuval. Sam sem bla vztrajna, ker če zvečer ni pojedel kašice, potem smo vstajali celo noč. Vztrajat, vztrajat in še enkrat vztrajat. Pri 8.mesecih in pol sem mu začela dodajat mlečne izdelke in sedaj je že po 14 dneh opustil dojenje čez dan in lepo papamo. Ko ga dam v stolček, že odpira usta. Ga prou z veseljem gledam, sam mora pa bit vse zelo dobro (ne kakšen korenček na vodi kuhan ...) pol pa je.

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 7mesečnik ne je
13.7.2010 22:07:50   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

Za mizo sedet, pa naj vas gleda, ko ni ne lacen, ne sit... Predenj polozis kose hrane, brokoli z steblom, palcke korenja, vse malo na pari duseno, kaksne 3 minute, da ni premehko... Makarone, kruh... po obcutku, bos vidla, kako bo reagiral. Pa ce se davit zacne, ne panike zganjat, to je samo refleks, ce te pa skrbi, pa roke v zrak... Poskusi! Tako tu v VB delajo, smo prav video gledali... in je uspesno! Vec info na zsuser posted image !

No kaj pokažeš filmček, če ga imaš kje..bi ga rada videla...lahko pošlješ tudi na mail! Hvala!

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 7mesečnik ne je
17.7.2010 23:36:39   
malažabica
moja je stara 7,5 mesecev pa noče nič drugega kot zizo... sem tudi sprobala že vse, tu pa tam spije iz skodelice (ni šans da bi pila iz stekleničke, ali pa jedla po žlički) kakšen redek keksolino ali grisolino. Prava borba. Ampak vem da bo začela jesti, res da pije vodo, kar je pomembno, ima že cca 10 kg, lepo polulane in pokakane pleničke, pa se ne sekiram kaj dosti. Enostavno vztrajam... lp

_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 7mesečnik ne je
17.7.2010 23:44:55   
ledenaa
Z ničemer.kam se ti pa mudi?Zakaj pa ne bi bil še na aptamilu?? Ima še čas

(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?