|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako doseči, da vaš otrok ne bo nesramen
4.6.2015 11:42:52   
anjamanja
Ta odličen članek sem našla nekje na facebooku in ga moram deliti z vami. Danes je toliko staršev, ki se srečujejo z neposlušnimi, nesramnimi otroci, da se starši večkrat znajdemo na točki brez izhoda. Tudi sama imam takega doma in verjamem, da bo tudi tam ta članek v veliko pomoč.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 4.6.2015 17:07:09 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako doseči, da vaš otrok ne bo nesramen
11.7.2015 16:34:29   
aknela123
v prvi vrsti mislim, da so otroci ogledalo staršev. v najzgodnejšem obdobju se otroci učijo preko posnemanja, torej, to kar doma vidijo in slišijo...

(odgovor članu anjamanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako doseči, da vaš otrok ne bo nesramen
12.7.2015 23:07:24   
liliana
Se kar strinjam........polovica (če ne še več) staršev v razredu moje hčerke ne zna več uporabiti besede "dober dan" in se raje arogantno obrnejo (precej očitno) vstran od tebe.......in potem se sam neumno počutiš, ko se ti pozdraviš, oni oz. predvsem one, pa se delajo, da so gluhe in slepe.........zame je to nesramno in arogantno.......

Verjamem pa, da so te mame prebrale (če ne prebrale, pa vsaj kupile) marsikateri priročnik o vzgoji otrok.......

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako doseči, da vaš otrok ne bo nesramen
12.7.2015 23:27:47   
ronja
se delajo, da so gluhe in slepe.........zame je to nesramno in arogantno...

Zame tudi, samo me rešuje moja dioptrija in tako nikoli ne vem, kdaj me kdo res ni videl, kdaj pa se dela, da me ni videl, če nimam špeglov gor. In ker še lovim male po hodnikih vmes, ni prav težko ne vedet in potem pozdravljam dalje in navadno začnejo odzdravljat tudi oni:D. Mi je bilo pa dokler se nismo preselili, totalno nezamisljivo to, o čemer govoriš. Tako esktremno na srečo sicer tu ni, je pa precej bolj hladno kot par km stran - ne moreš verjet...
Se pa strinjam glede vzgleda. Meni se ne zdi, da bi se kdaj našla na točki brez izhoda zaradi nesramnosti. To je res ena najlažjih stvari: poveš, da drugemu to ni fino in vprašaš, če bi bilo njemu fino, če bi bil v tej koži in itak takoj skapirajo. Ne vem, se mi zdi, da je vzgojit nenesramnega otroka res izi. Marsikaj drugega veliko težje:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako doseči, da vaš otrok ne bo nesramen
13.7.2015 9:27:38   
Balerina
Pri vzgoji nenasramnega odnosa po moje res vzgledi vlečejo. Samo je tudi tako da so si otroci različni. Ne vem če že gledamo pozdravljanje, moji trije so si kot noč in dan. Večja in sedaj tudi mlajši, jih že v vrtcu nisi in nisi pripravil da pozdravita, ne ko vstopita v igralnico pač ne in ne. Pa smo imeli pri večji več fint ampak nobena ni palila. Potem pa je kar na enkrat sama začela, ko je imela tam cca 6 et. Srednji pozdravlja po imenu že prej cel vrtec ni važno ali vidi otroka ali vzgojitelico, lahko tudi hišnika ali ravnatelico zunaj vrtca ali noti. Vsakega po imanu. Pa imajo vsi trije isto vzgojo. Pač je veliko bolj odprt.
No midva pozdravljava, pa čeprav sedaj v novem vrtcu pozdravljam včasih samo zaravi mojih otrok, ker sem prepričana da vzgledi vlečejo. Tako kot pri vas Ronja tudi pri nas ko smo se preselili je čisto druga klima. V prejšnem vrtcu smo se veliko bolj pozdravljali kot sedaj, je pa tudi res da tja smo hodili 7 let, pač 3 otroci, tu smo pa letos prvo leto in se še ne poznamo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako doseči, da vaš otrok ne bo nesramen
13.7.2015 21:45:26   
liliana
Da otrok, ki obiskuje vrtec, ne pozdravi je povsem sprejemljivo in povsem razumljivo......ker se ta otrok še "oblikuje"......nekaj povsem drugega pa je, da ne zna pozdraviti 30 in 40 letni odrasel človek in te povsem očitno ignorira, to pa je aroganca in nesramnost,......ki se (lahko tudi v drugi obliki, ne samo v obliki pozdrava) prenaša na svoje otroke......

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?