|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko obrokov?
24.11.2004 10:14:41   
ESA
Pozdravljene!
Koliko obrokov imajo vaši 6 - 7 mesečniki? Mi imamo 3 obroke na žlico in 2 x mleko. Ker se mi ponoči pogosto zbuja, me zanima, če je to dovolj?
LP !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko obrokov?
24.11.2004 10:23:44   
BARBARA R.
Mi imamo 3 goste in 3 dojenja.Spi pa že od rojstva celo noč.

:muca:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko obrokov?
24.11.2004 10:31:16   
ESA
Pridna :roza:! Naj še našega :modri: nahujska, da bo spal celo noč!

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko obrokov?
24.11.2004 12:10:40   
dory
Nas 7 mesecnik ima 4 goste obroke cez dan...za zvecer ima flaso...tudi ponoci se zbuja na tri ure...vcasih bi gospodic samo caj,vcasih pa obrok mleka...

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko obrokov?
24.11.2004 17:00:23   
piškotka
Moja 6 mesečna punčka ima tri mlečne obroke (Aptamil 2) 1x sadni obrok in 1x zelenjavni. Spi celo noč, čeprav ima zvečer samo mlečni obrok.:metulj:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko obrokov?
25.11.2004 20:43:19   
*
Iiiiii..
Midva pa se precej dojiva...

vsaki dve uri se dojiva, 1-2x dnevno sadna kašica na žličko, zvečer pa stekleničko rižeka in dojenje..in ponoči 3x dojenje...

Ja kdaj pa naj začnem z kašicami po večkrat na dan?
Zelenjava je fuč pri nama..ni šans, da mu spravim v usta..kar zaprta ima, ko vidi kašico iz zelenjave.

:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko obrokov?
25.11.2004 20:47:44   
ZARA
oj....vsem!!

Zara ima 2-3 goste obroke (sadje,juhice,zelenjava,mesek,...) + 2 samo mlecna (A2)...
Ponoci spi in le redko zahteva caj...
:rozica::rozica:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko obrokov?
29.11.2004 21:28:31   
mirka
Mi imamo tri mlečna obroka in 1-2xsadje+Fruchtzwerge in 1xzeljenvna juha.
Ponoči se dojiva 2x. Zanima me a bi bilo prio teh mesecih(7 in1/2) potrebno ukinjati nočno dojenje? In kako ste to dosegle?

Bye!:rozica:

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko obrokov?
2.12.2004 23:12:45   
mnjam
Naš 7 mesečnik ima 2 gosta obroka in 2x ga dojim. Sj bi mu dala še kkšen gosti obrok čez dan, pa ni šans, da bi kj več pojedel. Še za ta dva se mučim k nora. Ponoči ga pa 2 x podojim. Mene tud zanima, kaj naj naredim, da bi ukinila nočno dojenje?

(odgovor članu ESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?