|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alpsko mleko
5.6.2008 19:40:35   
karmen1979
Pozdravljene!

imam 9 mesečnega sinka in me zanima, kako kaj gledate na alpsko mleko. ker je bil pri njemu skoz sum alergije na kravje mleko, mu ga seveda nisva dajala. zdaj se je pa pokazalo, da ni alergije (juhuhu!) in smo seveda po malem začeli z mlečnimi stvarmi. pa me zanima, a je čisto vseeno katero mleko ali pa ima katera že kakšne izkušnje. seveda pa je tudi tretja možnost, da si enostavno preveč belim glavo s tem!! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 19:42:35   
Strawberrie Cherrie
Jaz kupujem sveže mleko, polnomastno.

(odgovor članu karmen1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 20:37:49   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Jaz kupujem sveže mleko, polnomastno.

enako


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 21:08:13   
karmen1979
Sandra85,

najinemu sinku pa je ime Anej in se je rodil le dva dni pred vajinim :)



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 21:30:17   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: karmen1979

Sandra85,

najinemu sinku pa je ime Anej in se je rodil le dva dni pred vajinim :)




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi smo izbirali med Anej in Enejuser posted image
pridruži se nam pri klepetu!!! tukaj:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2646659&mpage=166





_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu karmen1979)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 21:51:45   
Rivi
Če že, uporabljaj polnomastno kratkotrajno mleko.

_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 22:55:58   
MSSD
Mene pa zanima, če je sveže polnomastno mleko potrebno prekuhavat?

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 22:59:01   
Samrela
Jaz bi najraje hodila po mleko na kako kmetijo a je žal ni v bližini. user posted image  Nekje sem prebrala, da je še najboljši približek domačemu mleku tisto iz kobariške Planike. Zato, če ga le dobim kupim tega. Ima najkrajši rok uporabe in najbolj "smrdi" po kravah user posted image  user posted image  user posted image .  Alpskemu in podobnim mlekom se izogibam, v shrambi imam le kakšen liter za vsak slučaj, če nam svežega zmanjka.

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alpsko mleko
5.6.2008 23:08:06   
MSSD
Na mleku Planika je gor napisano,da ga ni potrebno prekuhavat, na mleku LM, pa ne piše nič, zato se zanima, če ga je boljše prekuhat glede na to,da je sveže, lp.


(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alpsko mleko
6.6.2008 6:48:38   
srki
Po mojem nobenega mleka, kupljnega v trgovini, ni potrebno prekuhavat. Ali pa, ne vem. Zdaj jih je itak toliko vrst, da glava boli.

Vem samo, da smo domačega, izpod krave, kuhali do vrenja.


(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alpsko mleko
6.6.2008 9:27:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MSSD

Mene pa zanima, če je sveže polnomastno mleko potrebno prekuhavat?


Ja.

(odgovor članu MSSD)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alpsko mleko
6.6.2008 13:38:06   
polona5
Po moje si s svežim mlekom samo brezvezno delo delate.
To je pa odgovor pediatrinje Tanč: http://med.over.net/forum5/read.php?46,1573554,1573575#msg-1573575
LP

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: alpsko mleko
6.6.2008 14:05:53   
polona5
Pa še en odgovor pediatrinje Tanč o trajnem in netrajnem mleku: http://med.over.net/forum5/read.php?46,4634036,4634256#msg-4634256
LP

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?