|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dober šolski pediater v mb
13.1.2014 9:30:06   
marki31
Pozdravljeni,
imam sina avtista, ki gre septembra v šolo in rabi novega pediatra, koga mi priporočate.

Marjana STANKO FLAKUS, dr. med., spec. šol. med., pritličje ( ta doktorica dela v razvojni, ampak me zanima, če drugače tudi sprejema paciente)

Miroslava PEČNIK GERLEC, dr. med., spec. šol. med.

Mojca IVANKOVIČ KACJAN, dr. med., spec. pediater.

Tatjana KRAJNIK, dr. med., spec. šol. med.

Marija ŽIBERNA, dr. med., spec. šol. med.

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dober šolski pediater v mb
13.1.2014 9:42:06   
petea
praviloma se bi naj ob izbiri šolskega zdravnika izbralo tistega, ki je pristojen za določeno šolo

drugače pa je potrebno pediatra menjati do zaključka prvega razreda

(odgovor članu marki31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dober šolski pediater v mb
13.1.2014 9:54:47   
mojcaziga
Mi smo svojega vpisali kar pri šolski zdravnici, kjer s šolo opravijo tudi vso sistematiko in cepljenja. Ta zdravnica sina pozna in je recimo enkrat že prestavila cepljenje, kljub temu, da več ni kazal znakov bolezni, vedela pa je, da je bil bolan.
Pa tudi na splošno mi je zelo všeč, otroke si zapomni po imenih, tudi našega pa je zelo reeeedko bolan.... Naš je star 11 let, pa gre praktično sam k njej že od 2. razreda. Vse se zmenita (seveda stopi zdravnica tudi do mene in preveri ter še enkrat razloži user posted image ) in mu k zdravniku it ni več muka.
Je pa to dr. KOlar-jeva v ZD Nova vas.

lp

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dober šolski pediater v mb
13.1.2014 10:51:06   
Yoohoo
Tudi mene zanima ali lahko izbereš zdravnico Flakus za osebnega zdravnika?Trenutno sva pri šolskem dispanzerju in sem zelo nezadovoljna.Moj otrok je tudi avtist. Lp

(odgovor članu marki31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dober šolski pediater v mb
13.1.2014 22:43:26   
ribica.
Pečnik Gerlec...........ne se hecat. Te si res ne izberi.

(odgovor članu Yoohoo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?