|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko kašice v mleko-pomoč
25.1.2006 16:42:49   
janina
Pozdravček!
 
Prosim če mi lahko poveste,koliko žličk rižolinota dajete v mleko?Zanima pa me tudi,če je aventova duda  z luknjo 2 dovolj?Moj fantek je star skoraj 5 mesecev,ali je bolje rižolino ali lahko od BEBE žitno riževo kašico s slivo?
 
Hvala pa lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko kašice v mleko-pomoč
25.1.2006 16:46:05   
total
Jaz dam vedno po občutku,če bo pil na flaško pol mu zrihtaj bol redko,jaz mam cucelj z več pritoki,da bolje teče.

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.1.2006 18:31:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko kašice v mleko-pomoč
25.1.2006 18:41:41   
evkalipta
Jaz mu dam  3-4 male žličke rižolinota ali bebe kašice (sliva ali banana)
v 200 ml mleka. Uporabljava aventov pretočni cucelj.

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?