|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 12:02:25   
NIN@
Mamice zanima me koliko tekocčine na dan zaužijete oziroma popijete, tiste ki dojite bambinote? In kaj pijete? Čaje? katere? A lahko prekomerno pitje "bebe " čaja škodi otročičku?


lp
nin@
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 12:11:57   
Mojca P.
Veliko tekocine ali caja sploh ne more skoditi. Pravzaprav ti to pomaga, da imas dovolj mleka, da pa pijes bebe caj, pa pomaga pri odpravljanju krcev pri malemu.
Jaz sem v casu popolnega dojenja skusala popoti vsaj 4 litre tekocine oz. caja na dan. Bebe caj sem si kuhala kar sama (janez, kamilica, lovor, kumina, majaron).
Zdaj, ko se dojiva samo zvecer in zjutraj pa mogoce popijem za spoznanje manj.:rozica:

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 12:13:57   
Anonimen
Zdaj je vprašanje, kaj je "prekomerno". Najbolje je piti vodo, vsaj ene dva litra na dan, seveda pa lahko tudi čaje, kakšen razredčen sok, kompot, jst sem npr. vsak dan vsaj eno brezalkoholho pivo.


(odgovor članu NIN@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 12:26:51   
sergeja26
hej!
jaz svojega :angel: polna dojim in popijem na dan cca.3 litre tekočine na dan, včasih vec, vcasih manj; pijem večina čaje in sicer bebe, ali pa allete za dojenje( ima ful prijeten okus), vode in tu pa tam kak sok- naravni seveda;
veliko tekočine dela veliko mleka; bebe čaj je otročku blagodejen;
pa lp, sergeja
:kava:

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 12:59:57   
urši77
Če nisi srčna ali ledvična bolnica tekočine ne more biti nikoli preveč. Več bo tekočine zate, več bo mlekca za:duda:

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 13:47:34   
Tejči
Mene je po bebe čaju šraufalo:zmeden: Na začetku sem pila veliko tekočine, ker sem se bala, da bi zmanjkalo mlekeca, okrog 3l/dan, sedaj pa mogoče 1-2l/dan, pa je mlekeca dovolj, včasih še preveč:)
Če ti paše veliko piti, pol kr, ker nasplošno priporočajo, da bi naj ljudje veliko pili (vsaj 2 litra na dan).

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 14:20:05   
mamsi
Tut preveč ni dobr, ker pride do dehidracije, preveč soli gre iz telesa, zato tam okol 3 litre bo čez glavo dovolj. Tudi zvečer in ponoči je pomombno pit.;)

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 20:34:20   
Anja167
Joj, mene tele številke vedno spravijo v čudno voljo. Ne vem, kaj naj si mislim, ker sama popijem bolj malo (ne vem, če skupaj liter tekočine, pa kakšno juho še). Nikoli nisem veliko pila, po moje so si tudi organizmi različni. S tamalim pa se dojiva, zaenkrat se mi zdi, da OK.

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KOLIKO TEKOČINE NA DAN?
3.3.2005 20:42:12   
Anonimen
Jaz spijem na dan do 2 litra mineralne vode. Ne prenesem navadne vode, nimam rada čajev, sploh pa ne kaj sladkega! Sezama se pa branim že lep čas:zmeden:!

Bojana

(odgovor članu NIN@)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?